Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lila225

Musialam dac uspic szczurka...

Polecane posty

Gość Lila225

Wiem,ze to tylko gryzon i niektore osoby moga to uwazac za smieszne,ale jest mi strasznie smutno..ostatnie dni przezylam jakbym byla w transie...za bardzo sie chyba przywiazalam.Juz nie bede chciala zadnego szczurka,to byl ostatni raz.Przynajmniej mial fajne zycie,nie wiadomo,co inna osoba by z nim zrobila..ludzie kupuja tez zeby weze karmic tak wiec..chciala m to tylko napisac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😪Straszne. Ja też zawsze przeżywałam. Ryczalam nawet po uspieniu myszki. I do dziś nie mogę darować sobie ze nie poszłam ze świnka do weta tylko skazalam ja na śmierć w mekach. 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila225

To zadziwiajace,jak te male zwierzatka potrafia byc madre i oddane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila225
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

😪Straszne. Ja też zawsze przeżywałam. Ryczalam nawet po uspieniu myszki. I do dziś nie mogę darować sobie ze nie poszłam ze świnka do weta tylko skazalam ja na śmierć w mekach. 😥

To dla mnie byl ciezki krok,zeby pojsc do weterynarza...na szczescie ta kobieta ma serce dla zwierzat i nie patrzy na to,zeby wyciagnac jak najwiecej kasy..zobaczyla go i od razu powiedziala,ze to nie ma sensu...wiedzialam,ze tak bedzie dlatego tak bardzo nie chcialam isc..i tak zbyt dlugo czekalam,bo liczylam na to,ze moze bedzie lepiej...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej
2 minuty temu, Gość Lila225 napisał:

To dla mnie byl ciezki krok,zeby pojsc do weterynarza...na szczescie ta kobieta ma serce dla zwierzat i nie patrzy na to,zeby wyciagnac jak najwiecej kasy..zobaczyla go i od razu powiedziala,ze to nie ma sensu...wiedzialam,ze tak bedzie dlatego tak bardzo nie chcialam isc..i tak zbyt dlugo czekalam,bo liczylam na to,ze moze bedzie lepiej...:(:(

Przytulam, wiem że to dla ciebie trudne przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest śmieszne,

27 minut temu, Gość Lila225 napisał:

Wiem,ze to tylko gryzon i niektore osoby moga to uwazac za smieszne,ale jest mi strasznie smutno..ostatnie dni przezylam jakbym byla w transie...za bardzo sie chyba przywiazalam.Juz nie bede chciala zadnego szczurka,to byl ostatni raz.Przynajmniej mial fajne zycie,nie wiadomo,co inna osoba by z nim zrobila..ludzie kupuja tez zeby weze karmic tak wiec..chciala m to tylko napisac...:(

Na pewno nie uważam tego za śmieszne, a dlaczego go uśpiłaś jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Też by mi było przykro. Sama bardzo przeżyłam odejście mojego psa, więc wiem co czujesz. Człowiek się przywiązuje do zwierzęcia i traktuje jak członka rodziny, więc rozumiem Twój ból. To trudne, ale zrobiłaś to dla jego dobra, żeby się biedny nie męczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burasyrzadza

Współczuję, my musieliśmy podjąć decyzję o eutanazji kota 9 miesięcy temu i nadal za nim tęsknię i płaczę. Był naszym najlepszym przyjacielem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila225
2 godziny temu, Neymar_XD napisał:

To nie jest śmieszne,

Na pewno nie uważam tego za śmieszne, a dlaczego go uśpiłaś jeśli mogę spytać?

Był potrzebny przeszczep serca, musiałabym kupić dawcę bo takiego po wypadku trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Lila225 napisał:

Był potrzebny przeszczep serca, musiałabym kupić dawcę bo takiego po wypadku trudno

Znowu Wieczorna sie podszywa i mysli,ze jest zabawna.Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Lila225 napisał:

Był potrzebny przeszczep serca, musiałabym kupić dawcę bo takiego po wypadku trudno

Wieczorna widac po tym wpisie,ze nie tylko jestes wredna i malo inteligentna,ale nie masz tez serca dla zwierzat podszywajac sie w takim temacie.Zal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×