Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdzie poznaliście osobe wam się spodobała na amen? ?

Polecane posty

Gość Gość

Zastanawiam się czy to przypadkiem praca nie jest tym miejscem w którym najczęściej się zauraczamy. A może są jakieś inne typu na kursie tańca, na jakimś kółku zainteresowań czy coś..? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zastanawiam się czy to przypadkiem praca nie jest tym miejscem w którym najczęściej się zauraczamy. A może są jakieś inne typu na kursie tańca, na jakimś kółku zainteresowań czy coś..? 🤔

w pracy spędzamy więcej czasu niż z bliskimi więc siłą rzeczy większa szansa na zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w pubie, na imprezie, na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js1987

Poznałem kiedyś fajną dziewczynę na praktyce studenckiej. To było na wsi. Ona była jedną z najładniejszych dziewczyn w całej wiosce. To była ekscytująca przygoda. Nigdy jej nie zapomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

W pacierzu...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez internet. W zyciu nie pracowalam z kims kto by mi sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W pracy. Milosc zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Poznałam kogoś takiego i zrobię wszystko by wymazać go z pamięci.Nie jest wart nawet wspomnień./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

2 x w pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

1. Przez wspólne zainteresowania

2. Przez wspólne zainteresowania

3. Przez portal społecznościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

Poznałem kiedyś taką. Była przyjaciółką mojej siostry. Chodziliśmy do jednej szkoły. Ideał zarówno pod względem charakteru jak i urody. Miałem u niej zielone światło. Niestety dla mnie to było trochę za wcześnie. Nie byłem jeszcze gotowy na bycie w związku z dziewczyną. Ona była oblegana przez chłopaków. Moje "okienko pogodowe" szybko się skończyło z powodu mojej bezczynności. Pozostaliśmy przyjaciółmi. Ona wkrótce znalazła sobie partnera co w jej przypadku nie było żadnym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pociągu, w barze na plaży. W pracy nigdy nikt mi się nie podobał, mimo, że w tych kilku miejsach pracy poznałam z 50ciu facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zastanawiam się czy to przypadkiem praca nie jest tym miejscem w którym najczęściej się zauraczamy. A może są jakieś inne typu na kursie tańca, na jakimś kółku zainteresowań czy coś..? 🤔

Kościół zauroczenie na Amen🥰😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Studiowałem w dużym mieście. Na studiach poznałem wiele dziewczyn. Z żadną z nich się nie związałem gdyż większość nie była w moim typie pod względem urody, a te nieliczne atrakcyjne były zajęte. Swoją partnerkę poznałem w banalny sposób. Poznałem ją przez kolegę w moim małym mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój facet to kumpel mojego brata. Znaliśmy się wcześniej, ale zaiskrzyło między nami podczas gdy byliśmy na tym samym weselu. Od tego wesela zaczęliśmy się spotykać, bo on wcześniej myślał, że kogoś mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×