Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich polskich miastach są najlepsze i najgorsze kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Najgorsze oczywiście z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Sosnowiec, Radom,  Saska Kępa, Konstancin Jeziorna he he 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsze są z podkarpacia, sama pochodzę z tych stron 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandervogel

Z mojej perspektywy, wydaje mi się, że najlepsze są chyba z nad morza i ogólnie północnej polski, bo jest tam dużo mojego typu, czyli takie uśmiechnięte, subtelne, niebieskookie królewny. Najgorsze jest chyba południe, hanysowo i podkarpacie (to drugie również przesiąknięte katolicką mentalnością). Reszta to taka mieszanka raczej. A ja jestem z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Najlepsze są z podkarpacia, sama pochodzę z tych stron 😉

Podkarpacie zbiera najgorsze recenzje, pod tym względem (największe wymagania, najmniej do zaoferowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Blue_Whale napisał:

Podkarpacie zbiera najgorsze recenzje, pod tym względem (największe wymagania, najmniej do zaoferowania)

A to dziwnie bo właśnie moje koleżanki, które powychodziły za mąż za facetów z innych wojewódzw np małopolskiego czy mazowieckiego jakos są w szczęśliwych związkach i dobrze się im układa. Już nie mówiąc, że kobiety ze wschodniej Polski są często ładniejsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na śląsku- sama patologia, co widać po ilości np. dzieciobójstw choćby w Sosnowcu, Bedzinie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najgorsze zdecydowanie  z Warszawy i Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko laski z wielkopolski. Reszta jest do kosza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Najgorsze zdecydowanie  z Warszawy i Poznania

Dobrze,że nie jestem rodowitą Poznanianką..tylko muszę się męczyć z patologią w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

A to dziwnie bo właśnie moje koleżanki, które powychodziły za mąż za facetów z innych wojewódzw np małopolskiego czy mazowieckiego jakos są w szczęśliwych związkach i dobrze się im układa. Już nie mówiąc, że kobiety ze wschodniej Polski są często ładniejsze 😉

Jesli juz to podlasianki nie te z podkarpacia , nawt jakis podróżnik powiedział że zdziwił się że w Polsce na wschodzie jest mniej ładnych kobiet niż w centralnej Polsce , mi sie wydaje ze najladniejsze kobiety to centralna polska i podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

A to dziwnie bo właśnie moje koleżanki, które powychodziły za mąż za facetów z innych wojewódzw np małopolskiego czy mazowieckiego jakos są w szczęśliwych związkach i dobrze się im układa. Już nie mówiąc, że kobiety ze wschodniej Polski są często ładniejsze 😉

Czemu ładniejsze?polska to polska nie masz genów ukraińskich czy rosyjskich więc i tak masz ten sam ryj co laska z Poznania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie im bardziej mieszane geny tym człowiek ładniejszy, więc mi sie wydaje że polki z centrum są najładniejsze bo łączą w sobie geny z roznych stron polski azczwgolnie w duzych miastach jak lodz warszawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie wschodnia polska to bieda tylko że tam baby są dodatkowo roszczeniowe, to jak ktoś chce brac polke ze wschodu to lepiej ukrainke bo ładniejsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu ładniejsze?polska to polska nie masz genów ukraińskich czy rosyjskich więc i tak masz ten sam ryj co laska z Poznania 

Niekoniecznie bo w wyniku zaborów czy wojen doszło do cześciowego pomieszania genów i tak ludzie z zachodu w pewnym odsteku są pomieszani z Niemcami, a ze wschodu ze wschodnimi nacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Niekoniecznie bo w wyniku zaborów czy wojen doszło do cześciowego pomieszania genów i tak ludzie z zachodu w pewnym odsteku są pomieszani z Niemcami, a ze wschodu ze wschodnimi nacjami

Jakos tego nie widać, bo fakt laski z podlasia są ładniejsze to widać gołym okiem ale z podkarpacia są średnie tak samo jak resztą polski , z resztą cleo jest ze Szczecina więc powinna mieć niemieckie geny i być paskudna a jest piękna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak Margaret jest z zachodniopomorskiego A jest ładniejsza niż większość polek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Jestem z Kujaw,a moi rodzice i ich rodzice,czyli moi dziadkowie byli brunetami w młodości, taka cygańska ,tatarska uroda i jak też tak wyglądam..więc może dawno dawno temu jacyś Tatarzy się pomieszali w genach:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z Podkarpacia jest Justyna Steczkowska która ma piękna figurę ale o twarzy tego powiedzieć nie można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
3 godziny temu, Bolek napisał:

Na pewno milsze i bardziej otwarte na znajomości (nie chodzi o sex) są ślązaczki.

Spędziłem całe życie na Śląsku i nie zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każda sroczka swój ogonek chwali.... to trzeba by sie bylo zapytac facetow o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Tak jak pisałam wyżej wyglądam trochę jak cyganka..a moje rodzeństwo się różni między sobą i jakbym stanęła koło niektórych sióstr to nikt by nie powiedział,że jesteśmy siostrami tak różnie wyglądamy,karnacja, kolor włosów..Więc doszukiwanie się różnic miedzy ludźmi w tym samym regionie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Najgorsze - cała Polska + Polki za granicą

Najlepsze - poza Polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Każda sroczka swój ogonek chwali.... to trzeba by sie bylo zapytac facetow o opinie

Właśnie , każdy będzie mówił że jego region najlepszy baby to prozne głupki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Roksana Węgiel też pochodzi z podkarpacia, a rośnie na ładną dziewczynę. Także Steczkowska to nie reguła, nawet nie są do siebie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Roksana Węgiel też pochodzi z podkarpacia, a rośnie na ładną dziewczynę. Także Steczkowska to nie reguła, nawet nie są do siebie podobne

Węgiel nie jest ładna, co najwyżej średnia i to mocno, ładna to jest Wieniawa albo Ania Przybylska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem studentem i na moim uniwersytecie są laski ze wszystkich stron Polski, tak więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na temat 😉

Najładniejsze dziewczyny są z Podlasia i lubelskiego czyli wschód kraju (wyjątek - Podkarpacie, tam są sympatyczne, choć mało urodziwe kobiety o ukraińskich genach). Są grzeczne, uległe, zgrabne i mają śliczne buzie. Jedyny minus mocno konserwatywne poglądy, ale ja to mogę stolerować.

Z pomorza również można trafić na perełki (zw okolice Szczecina, Koszalin). 

Ciekawe zjawisko to dziewczyny z Częstochowy i Kielc - ładne, atrakcyjne, pełne wdzięku, ale często też interesowne i wyrachowane niestety. Ale na krótszą znajomość na pewno warto bo są piękne.

Warszawa (moje rodzinne miasto) to mieszanka wszystkiego, ciężko się wypowiedzieć pod względem wizualnym, ale na pewno są liberalne, wyzwolone niekoniecznie w dobrym znaczeniu tego słowa. Chyba bym nie chciał dziewczyny z Wawy....

Nie podobają mi się z reguły te z zachodu kraju, jeszcze nie spotkalem naprawde ładnej dziewczny z tamtych okolic. Nie polecam też Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer

Wielkopolanki wyglądają jak mieszanka Niemki i Białorusinki / ukrainki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnxn

Najgorsze z Chrzanowa i okolic.. Falszywe, latwe i cwane sztuki.. No i leniwe.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×