Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakich polskich miastach są najlepsze i najgorsze kobiety?

Polecane posty

Gość Znawca
9 minut temu, Gość gość napisał:

Roksana Węgiel też pochodzi z podkarpacia, a rośnie na ładną dziewczynę. Także Steczkowska to nie reguła, nawet nie są do siebie podobne

Justyna Steczkowska to świetna laska, zawsze ją lubiłam, ma wielki talent, bardzo dobry głos, jest nonkonformistyczna i oryginalna. Jeśli chodzi o wygląd - jest mega szczupła, ma piękną, wysportowaną sylwetkę, ubiera się kobieco, jest bardzo glamour (coś w stylu Vitorii Beckham), a jeśli chodzi o twarz to wg mnie jest bardzo ładna, problem w tym, że zaczęła używać botoxu, a jeśli już chciała coś zmienić to miała zmienić właśnie nos, z tym że polska cebula nie dała by jej żyć... Choć mnie podobał się fakt, że tego nie zrobiła, nie zważając na słowa głupkowatej, anty-konstruktywnej krytyki. Natomiast sprawy skomplikowały się gdy doszedł botox wyniszczający twarz, a nos pozostał...:) 

Jeśli chodzi o Roksanę Węgiel, to kolejny ogromny talent wokalny polskiej sceny muzycznej, ale jeszcze bardzo bardzo podatny na wpływy innych... Roksana nie powinna dawać się prowokować producentom do nagrywania obscenicznych kawałków i teledysków, bo wiadomo, że oni na tym zyskają rozgłos, a wszelakie słowa krytyki odniosą do zwykłego hejtu, natomiast to z góry zlecona ustawka stara jak świat (i nudna już) szokować seksualnością i to w tak młodym wieku... natomiast Roksano, czy młoda kobieta, zdolna i piękna jak Ty nie może skupić się na czymś innym niż sex? Na jakiś wartościach, na czymś ciekawym przekazie, przecież coś Cię kwapi i nurtuje, coś musi nie? Piosenka o seksie to nic złego, to nie żaden hejt, ale to staje się po prostu niesmaczne, a jeszcze, gdy widzi się tak uzdolnioną, młodą artystkę zniżającą się do tego poziomu to robi się to bardzo przykre. Oprócz rozgłosu zyskasz opinię pustaka. Chcesz tego?

Jeśli chodzi o urodę Roksana wyrośnie na nieprzeciętnie piękną kobietę 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

na jakimś ciekawym przekazie* 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Znawca napisał:

Justyna Steczkowska to świetna laska, zawsze ją lubiłam, ma wielki talent, bardzo dobry głos, jest nonkonformistyczna i oryginalna. Jeśli chodzi o wygląd - jest mega szczupła, ma piękną, wysportowaną sylwetkę, ubiera się kobieco, jest bardzo glamour (coś w stylu Vitorii Beckham), a jeśli chodzi o twarz to wg mnie jest bardzo ładna, problem w tym, że zaczęła używać botoxu, a jeśli już chciała coś zmienić to miała zmienić właśnie nos, z tym że polska cebula nie dała by jej żyć... Choć mnie podobał się fakt, że tego nie zrobiła, nie zważając na słowa głupkowatej, anty-konstruktywnej krytyki. Natomiast sprawy skomplikowały się gdy doszedł botox wyniszczający twarz, a nos pozostał...:) 

Jeśli chodzi o Roksanę Węgiel, to kolejny ogromny talent wokalny polskiej sceny muzycznej, ale jeszcze bardzo bardzo podatny na wpływy innych... Roksana nie powinna dawać się prowokować producentom do nagrywania obscenicznych kawałków i teledysków, bo wiadomo, że oni na tym zyskają rozgłos, a wszelakie słowa krytyki odniosą do zwykłego hejtu, natomiast to z góry zlecona ustawka stara jak świat (i nudna już) szokować seksualnością i to w tak młodym wieku... natomiast Roksano, czy młoda kobieta, zdolna i piękna jak Ty nie może skupić się na czymś innym niż sex? Na jakiś wartościach, na czymś ciekawym przekazie, przecież coś Cię kwapi i nurtuje, coś musi nie? Piosenka o seksie to nic złego, to nie żaden hejt, ale to staje się po prostu niesmaczne, a jeszcze, gdy widzi się tak uzdolnioną, młodą artystkę zniżającą się do tego poziomu to robi się to bardzo przykre. Oprócz rozgłosu zyskasz opinię pustaka. Chcesz tego?

Jeśli chodzi o urodę Roksana wyrośnie na nieprzeciętnie piękną kobietę 😉

 

Roksana pospolita polska nastolatka jak co druga na ulicy przeciętna blondynka nie do rozpoznania przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaa

zboczki wzięli się za ocenianie urody gwiazd:) Czy przypadkiem nie powinniście oceniać urody swoich koleżanek w pobliskich pegeerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Węgiel nie jest ładna, co najwyżej średnia i to mocno, ładna to jest Wieniawa albo Ania Przybylska 

Nie zgadzam się. Pani Wieniawa jest ładna, ale bardzo średnia. Pani Węgiel natomiast, jeszcze tego nie widać, ale będzie nadzwyczaj piękną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak Margaret jest z zachodniopomorskiego A jest ładniejsza niż większość polek 

A widziales ją bez doczepianych włosów i tony szpachli? 🤣 Nie sądzę 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość hahahhaa napisał:

zboczki wzięli się za ocenianie urody gwiazd:) Czy przypadkiem nie powinniście oceniać urody swoich koleżanek w pobliskich pegeerach?

No w tym rzecz, że zwyczajne kobiety spotykane na ulicy wyglądają lepiej od tych polskich celebrytek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Znawca napisał:

Nie zgadzam się. Pani Wieniawa jest ładna, ale bardzo średnia. Pani Węgiel natomiast, jeszcze tego nie widać, ale będzie nadzwyczaj piękną kobietą.

Węgiel ma dla mnie tak pospolitą twarz jak Anna Lewandowska..wiec nie rozumiem fenomemu pospolitej blond urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem studentem i na moim uniwersytecie są laski ze wszystkich stron Polski, tak więc myślę, że mogę się wypowiedzieć na temat 😉

Najładniejsze dziewczyny są z Podlasia i lubelskiego czyli wschód kraju (wyjątek - Podkarpacie, tam są sympatyczne, choć mało urodziwe kobiety o ukraińskich genach). Są grzeczne, uległe, zgrabne i mają śliczne buzie. Jedyny minus mocno konserwatywne poglądy, ale ja to mogę stolerować.

Z pomorza również można trafić na perełki (zw okolice Szczecina, Koszalin). 

Ciekawe zjawisko to dziewczyny z Częstochowy i Kielc - ładne, atrakcyjne, pełne wdzięku, ale często też interesowne i wyrachowane niestety. Ale na krótszą znajomość na pewno warto bo są piękne.

Warszawa (moje rodzinne miasto) to mieszanka wszystkiego, ciężko się wypowiedzieć pod względem wizualnym, ale na pewno są liberalne, wyzwolone niekoniecznie w dobrym znaczeniu tego słowa. Chyba bym nie chciał dziewczyny z Wawy....

Nie podobają mi się z reguły te z zachodu kraju, jeszcze nie spotkalem naprawde ładnej dziewczny z tamtych okolic. Nie polecam też Poznania.

Wszędzie można trafić na perełki urodowe, zarówno wśród kobiet i jak mężczyzn... u mnie w regionie jest tyle pięknych twarzy, że szczęka mogłaby ci opaść, z tym że pewnie nie bywasz na południu Polski 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Węgiel ma dla mnie tak pospolitą twarz jak Anna Lewandowska..wiec nie rozumiem fenomemu pospolitej blond urody

Przecież to Julka Wieniawa wygląda jak Anka Lewandowska, wypisz wymaluj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A widziales ją bez doczepianych włosów i tony szpachli? 🤣 Nie sądzę 😂😂

Margaret to przeciętniara na maksa, bardzo urodziwa jest Kurdej-Szatan z reklamy pleja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jprdl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Znawca napisał:

Justyna Steczkowska to świetna laska, zawsze ją lubiłam, ma wielki talent, bardzo dobry głos, jest nonkonformistyczna i oryginalna. Jeśli chodzi o wygląd - jest mega szczupła, ma piękną, wysportowaną sylwetkę, ubiera się kobieco, jest bardzo glamour (coś w stylu Vitorii Beckham), a jeśli chodzi o twarz to wg mnie jest bardzo ładna, problem w tym, że zaczęła używać botoxu, a jeśli już chciała coś zmienić to miała zmienić właśnie nos, z tym że polska cebula nie dała by jej żyć... Choć mnie podobał się fakt, że tego nie zrobiła, nie zważając na słowa głupkowatej, anty-konstruktywnej krytyki. Natomiast sprawy skomplikowały się gdy doszedł botox wyniszczający twarz, a nos pozostał...:) 

Jeśli chodzi o Roksanę Węgiel, to kolejny ogromny talent wokalny polskiej sceny muzycznej, ale jeszcze bardzo bardzo podatny na wpływy innych... Roksana nie powinna dawać się prowokować producentom do nagrywania obscenicznych kawałków i teledysków, bo wiadomo, że oni na tym zyskają rozgłos, a wszelakie słowa krytyki odniosą do zwykłego hejtu, natomiast to z góry zlecona ustawka stara jak świat (i nudna już) szokować seksualnością i to w tak młodym wieku... natomiast Roksano, czy młoda kobieta, zdolna i piękna jak Ty nie może skupić się na czymś innym niż sex? Na jakiś wartościach, na czymś ciekawym przekazie, przecież coś Cię kwapi i nurtuje, coś musi nie? Piosenka o seksie to nic złego, to nie żaden hejt, ale to staje się po prostu niesmaczne, a jeszcze, gdy widzi się tak uzdolnioną, młodą artystkę zniżającą się do tego poziomu to robi się to bardzo przykre. Oprócz rozgłosu zyskasz opinię pustaka. Chcesz tego?

Jeśli chodzi o urodę Roksana wyrośnie na nieprzeciętnie piękną kobietę 😉

 

Ona już ma przeciętna twarz a Steczkowska nie jest ładna ani trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Margaret to przeciętniara na maksa, bardzo urodziwa jest Kurdej-Szatan z reklamy pleja.  

Jak twoja Agatka ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Margaret to przeciętniara na maksa, bardzo urodziwa jest Kurdej-Szatan z reklamy pleja.  

One wyglądają tak samo prawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak twoja Agatka ukochana.

Agatka to jest brzydsza od Margaret 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ona już ma przeciętna twarz a Steczkowska nie jest ładna ani trochę 

Polacy po prostu lubią przeciętność. W wyglądzie też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najgorsze wawa i Poznań. Lans jak w USA a to typowe id'iotki i prostaczki. Doopy na wierzchu cały rok, era kamienia łupanego w 21wieku. Tylko na to je stać. 

Węgiel za kilka lat będzie juz cała plastikowa jak doda i siwiec a po 30stce zamieni się w transwestyte wizualnego jak one. 

Wieniawa jest oblesna. Taka obślizgla jakaś. Woskowa jak ta posągowa amerykańska brzydula hailey bieber. Drugi manekin mający się za bóstwo. Ludzie co za gust 🤣 no ale każdy ma inny z tym że większość wypaczony przez media. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli chodzi o urodę to nie ma regionu polski gdzie kobiety są ładniejsze albo brzydsze , również na Podkarpaciu mega piękności nie ma , to nie Moskwa czy kijów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Najgorsze wawa i Poznań. Lans jak w USA a to typowe id'iotki i prostaczki. Doopy na wierzchu cały rok, era kamienia łupanego w 21wieku. Tylko na to je stać. 

Węgiel za kilka lat będzie juz cała plastikowa jak doda i siwiec a po 30stce zamieni się w transwestyte wizualnego jak one. 

Wieniawa jest oblesna. Taka obślizgla jakaś. Woskowa jak ta posągowa amerykańska brzydula hailey bieber. Drugi manekin mający się za bóstwo. Ludzie co za gust 🤣 no ale każdy ma inny z tym że większość wypaczony przez media. 

Niedługo usta zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie większość polek to tandetne karyny które nie mają w sobie kobiecości i delikatności, ukrainki nie są ładniejsze tylko bardziej kobiece , z klasą, polki w większości klasy nie maja i te z małych wsi jeszcze do czegoś nadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ogólnie większość polek to tandetne karyny które nie mają w sobie kobiecości i delikatności, ukrainki nie są ładniejsze tylko bardziej kobiece , z klasą, polki w większości klasy nie maja i te z małych wsi jeszcze do czegoś nadają 

Polkom się kobiecość myli z byciem wulgarna seks lalka która wywala doope i cyce na wierzch, ukrainki potrafią być zmysłowe bez wulgatnego stylu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Niedługo usta zrobi. 

A ŻEBYŚ WIEDZIAŁ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ogólnie większość polek to tandetne karyny które nie mają w sobie kobiecości i delikatności, ukrainki nie są ładniejsze tylko bardziej kobiece , z klasą, polki w większości klasy nie maja i te z małych wsi jeszcze do czegoś nadają 

bierz się za ukrainke i wyjdz na ukraine i daj żyć człowiecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ogólnie większość polek to tandetne karyny które nie mają w sobie kobiecości i delikatności, ukrainki nie są ładniejsze tylko bardziej kobiece , z klasą, polki w większości klasy nie maja i te z małych wsi jeszcze do czegoś nadają 

Widzę że schiza na ukrainki trwa w najlepsze. Są ładne ale to nie klasa bo wyglądają jak bezguscia z bazaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Agatka to jest brzydsza od Margaret 

Agatka bije Margaret na głowę. Agatka ma urodę lolity,  taka trochę Niemka ze wschodu, trochę Wielkopolanka a trochę czasem jak Szwedka. mniam, mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Widzę że schiza na ukrainki trwa w najlepsze. Są ładne ale to nie klasa bo wyglądają jak bezguscia z bazaru. 

a ileż to ją wziąć i pójść na zakupy... Kupisz jej kilka par spodni, bluzek jakieś buty..tylko znów nie tandetę. nie żałuj kasy na przyszłą zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Agatka bije Margaret na głowę. Agatka ma urodę lolity,  taka trochę Niemka ze wschodu, trochę Wielkopolanka a trochę czasem jak Szwedka. mniam, mniam.

Na głowę to tylko tobie bije w tym gronie. Kto wie czy to nie jakiś zyeb tutejszy kulke w łeb ukraince wrzucił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

Agatka bije Margaret na głowę. Agatka ma urodę lolity,  taka trochę Niemka ze wschodu, trochę Wielkopolanka a trochę czasem jak Szwedka. mniam, mniam.

Tak ci się wydaje , wygląda gorzej od większości polek , trochę uroda plastikowej dresiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×