Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czarna ...enka na wesele

Polecane posty

Gość ...
22 minuty temu, Gość Typowa baba napisał:

Typowy babiszon z ciebie. Wredny i szpilę tez musi wbić bo nie spocznie Hahaha 

A czemuż to czemuż tak mnie podsumowałaś? Skoro dziewczęta za nic mają zasady, tradycje poczucie młodych, skoro dla nich to tylko zabobony, to niech sobie wyobrażą swoje wesele a za stołami DUŻO pań w czarnych kreacjach ...ale za to jakich szczupłych ;)

Czyż ton nie będzie radosny i weselny widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość ... napisał:

A czemuż to czemuż tak mnie podsumowałaś? Skoro dziewczęta za nic mają zasady, tradycje poczucie młodych, skoro dla nich to tylko zabobony, to niech sobie wyobrażą swoje wesele a za stołami DUŻO pań w czarnych kreacjach ...ale za to jakich szczupłych 😉

Czyż ton nie będzie radosny i weselny widok?

loj jakie zasady i tradycje, mamy XXI a nie XIV. Przestan juz pisac bzdur na temat jakiegos wymyslonego znaczenia kolorow. W zodiaki pewnie tez wierzysz.  Ja bym nic nie miała przeciwko osobom ubranym na czarno na moim weselu,bo to tylko ebany kolor.A waze 50 kg.Pozdro Puchatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
3 godziny temu, Gość ... napisał:

A czemuż to czemuż tak mnie podsumowałaś? Skoro dziewczęta za nic mają zasady, tradycje poczucie młodych, skoro dla nich to tylko zabobony, to niech sobie wyobrażą swoje wesele a za stołami DUŻO pań w czarnych kreacjach ...ale za to jakich szczupłych ;)

Czyż ton nie będzie radosny i weselny widok?

Jak na sam widok osoby ubranej na czarno robi ci się smutno to zalecam odwiedzic psychiatrę hahahahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
8 godzin temu, Gość Bbbb napisał:

Jak na sam widok osoby ubranej na czarno robi ci się smutno to zalecam odwiedzic psychiatrę hahahahah 

A gdzie ja cos takiego napisalam? Szczesliwie w swoim srodowisku mam osoby ktore nie mają problemy z zasadami savoir vivre.

A  jezeli juz to psycholog a nie psychiatra moglby duzo powiedziec o osobach namietnie "otulajacych sie w czern" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

loj jakie zasady i tradycje, mamy XXI a nie XIV. Przestan juz pisac bzdur na temat jakiegos wymyslonego znaczenia kolorow. W zodiaki pewnie tez wierzysz.  Ja bym nic nie miała przeciwko osobom ubranym na czarno na moim weselu,bo to tylko ebany kolor.A waze 50 kg.Pozdro Puchatku

A gdzie ja pisałam o znaczeniu kolorow? To zwolennicy czerni na weselach pisza o elegancji i wyszczuplaniu.

Skoro XXI wiek jest powodem do zmian wszelkich zasad to po co nadal idziecie do slubu w bialych sukniach? Przeciez to tylko ebany kolor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość ... napisał:

A gdzie ja pisałam o znaczeniu kolorow? To zwolennicy czerni na weselach pisza o elegancji i wyszczuplaniu.

Skoro XXI wiek jest powodem do zmian wszelkich zasad to po co nadal idziecie do slubu w bialych sukniach? Przeciez to tylko ebany kolor. 

Ale wieke osob idzie w innym kolorze pub odcieniach 😄 ja na swoim slubie cywilnym bylam w zielonej ...ence. Jestem ruda i zielen pieknie wspolgra. Moja kolezanka miała ślub kościelny ze chrzcinami i ...rnke miała w kolorze żoltym

A kolorem zalobnym jest tez np fiolet i szary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×