Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Khi

Czy zabraniają nosić kolczyki w przedszkolu

Polecane posty

Gość Khi

Cały zeszły rok córka nosiła i było dobrze, dzisiaj afera że ma nie nosić. Od samego początku roku tylko same problemy. Nie wiem jak się zachować. Może to ja nie mam racji. Czy w innych placówkach też jest taki zakaz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ma nie nosić, to niech nie nosi i już. Z czego taki wielki problem? Poza tym to dla jej dobra, żeby się nie zgubiło i żeby w żaden sposób nie rozerwała sobie ucha. Maluchy bywają nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moze w zeszlym roku ktores dziecko zostalo pociagniete i dlatego teraz zabraniaja. Moim zdaniem to dobra zasada. Nie ma racjonalnego powodu zeby przedszkolaki nosily kolczyki. Potem rodzice maja pretensje do opiekunek jak dzieckp kolczyki zgubi albo rozerwie sobie ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem przy czym się upierasz? Jest zakaz to nie nosi. Pewnie ze względów bezpieczeństwa. Choć u nas w przedszkolu była afera ,że dziewczynka zgubiła złoty łańcuszek, przebiegła madka i zaczęła robić aferę i wszystkich wyzywać od złodziei 🤣 dziecko to dziecko, nie powinno nosić biżuterii. U mnie w pracy nawet obrączki nosić nie mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co w ogóle takim małym dzuewczynką kolczyki w uchu. Moment zahaczy o cos,o kogoś sweterek przy przechdzeniu obok i płacz i ból gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po co w ogóle takim małym dzuewczynką kolczyki w uchu. Moment zahaczy o cos,o kogoś sweterek przy przechdzeniu obok i płacz i ból gotowe

bo mamusia chciala córeczke i bedzie ją stroić 😄 tez nie rozumiem po co malym dzieciom przeklowac w ogole uszy. Chyba po to zeby zadać ból,bo poza tym nie widze sensu. A co do zasad w przedszkolu to zwykle bhp.Zahaczy,ktos pociągnie,zgubi i tłumaczą sie wszyscy tylko nie mama dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zakaz to jest zakaz, nie zakładaj i tyle. 

Nie rozumiem po co małym dziewczynkom kolczyki, a już za totalną głupotę uważam robienie ich dzieciom w wieku 3 czy 4 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jest zakaz to jest zakaz, nie zakładaj i tyle. 

Nie rozumiem po co małym dziewczynkom kolczyki, a już za totalną głupotę uważam robienie ich dzieciom w wieku 3 czy 4 miesięcy. 

Aby były śliczne i mogły wyrywać dzianych facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Logiczny zakaz, tak samo jak na wfie w szkole każą zdejmować, ze względów bezpieczeństwa. O to też aferę będziesz robić ja dziecko do szkoły pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Aby były śliczne i mogły wyrywać dzianych facetów...

Fakt, zapomniałam, że Dżesika musi błyszczeć żeby zapewnić sobie dobrą przyszłość... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie było zakazu u mojej corki, może dlatego że dziewczynki nosiły delikatne wkręty, nie wiszące. Rzeczywiście ryzyko z dziećmi jest ogromne. Licz się z tym że dziecko może zgubić, nie nakladaj złotych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Mysle, ze takie zakazy podyktowane sa troska o bezpieczenstwo dzieci. Wiadomo, ze dzieciaki bawia sie jak szalone i jedno moze rozerwac niechcacy uszko drugiemu. Kolczyki moga tez wypasc i sie zgubic. W sumie to calkiem rozsadne ze strony przedszkola, wprowadzic taki zakaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Khi napisał:

Cały zeszły rok córka nosiła i było dobrze, dzisiaj afera że ma nie nosić. Od samego początku roku tylko same problemy. Nie wiem jak się zachować. Może to ja nie mam racji. Czy w innych placówkach też jest taki zakaz? 

to jak nie można kolczyków to załóż złoty wisior, też dzieciak szyku zada i będziesz usatysfakcjonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

to jak nie można kolczyków to załóż złoty wisior, też dzieciak szyku zada i będziesz usatysfakcjonowana

padłam 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Zahaczy się w zabawie lub ktoś Ją zahaczy i będzie miała oberwane ucho. W przedszkolu dzieci są bardzo ruchliwe. Założysz jak pójdzie do szkoły i tak polecam tylko na wkręty w klasach młodszych.To dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Siostra w przedszkolu włożyła sobie wkręt od kolczyka do ucha i musieli jechać na pogotowie wyjmować. Taki wiszący, ktoś pociągnie i dzieciak ma rozerwane ucho. Dzieci mają szalone pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika
Dnia 16.09.2019 o 13:09, Gość Gość napisał:

Nie wiem przy czym się upierasz? Jest zakaz to nie nosi. Pewnie ze względów bezpieczeństwa. Choć u nas w przedszkolu była afera ,że dziewczynka zgubiła złoty łańcuszek, przebiegła madka i zaczęła robić aferę i wszystkich wyzywać od złodziei 🤣 dziecko to dziecko, nie powinno nosić biżuterii. U mnie w pracy nawet obrączki nosić nie mogę. 

Sorry, ale zrezygnowałabym z takiej pracy. Obrączka to dla Innych znak że jesteś zajęta. W pracy zdarzają się romanse i flirty, których możesz sobie nie życzyć. Jeżeli ktoś nie widzi obrączki to może chcieć nawiązać relacje. A w ogóle to jak przyjdzie do Was gej z LGBT z obrączką i zrobi aferę, że Go dyskryminują to na pewno będzie mógł ją nosić. Broń własnych spraw. A może szef Was podrywa i kazał pozdejmować obrączki, żeby mieć spokojne sumienie? To nie do pomyślenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość weronika napisał:

Sorry, ale zrezygnowałabym z takiej pracy. Obrączka to dla Innych znak że jesteś zajęta. W pracy zdarzają się romanse i flirty, których możesz sobie nie życzyć. Jeżeli ktoś nie widzi obrączki to może chcieć nawiązać relacje. A w ogóle to jak przyjdzie do Was gej z LGBT z obrączką i zrobi aferę, że Go dyskryminują to na pewno będzie mógł ją nosić. Broń własnych spraw. A może szef Was podrywa i kazał pozdejmować obrączki, żeby mieć spokojne sumienie? To nie do pomyślenia !

Ale z ciebie talib. Obrączka nie chroni przed biurowym romansem. A flirt to nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
13 minut temu, Gość weronika napisał:

Sorry, ale zrezygnowałabym z takiej pracy. Obrączka to dla Innych znak że jesteś zajęta. W pracy zdarzają się romanse i flirty, których możesz sobie nie życzyć. Jeżeli ktoś nie widzi obrączki to może chcieć nawiązać relacje.

Ale wiesz, że są takie prace, przy których noszenie biżuterii jest po prostu niebezpieczne i takie zakazy są podyktowane zasadami BHP, a nie chęcią robienia ...idołka z miejsca pracy przez szefostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdkhdfdjfhfsdkfkd

Nie ma nic bardziej żałosnego niż mały guwniak z kolczykami w uszach, ah te madki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
28 minut temu, Gość gość napisał:

Ale z ciebie talib. Obrączka nie chroni przed biurowym romansem. A flirt to nie zdrada.

No ale jesteś ,,postępowa,,. A jak byś się czuła, gdyby Twój mąż lub partner flirtował w Twojej obecności? Miło by Ci było? No sorry ale myślę że jesteś po prostu niedojrzała. Ja bym nie chciał mieć takiej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×