Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bicku

Najpiękniejsze są Wielkopolanki, na wschód od Warszawy średnio, najbrzydsze Ukrainki

Polecane posty

Gość Bicku

No i baby ze Śląska stereotypowo mało ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooooo chyba bicowi ukrainka złamała serce że teraz pisze że są najbrzydsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A teraz powiedz co ci zrobiły ukrainki że teraz je wyzywasz skoro wcześniej je chwaliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie się okazało że nie lecą na mieszkanie z matka polaka i stare auto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co tak chwailes tak chwaliles ukrainki a teraz co ? Nagle brzydkie? Powiedz że koleś z Wielkopolski zabił jedna bo odeszła do lepszego i się wciekles bo się okazało że nawet one mają prawo wyboru i nie pójdą na byle polaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy Bicku to nowe wcielenie Dragona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie bicu tu jest od dawna na pewno ze 2 lata jak wchodzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie bicu tu jest od dawna na pewno ze 2 lata jak wchodzę 

A Dragon też przeciez wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo ukrainki nie są ładniejsze od polek, polakow kręci sama ich narodowość, kiedyś jak pokazałam 5 facetom zdjęcia tej samej dziewczyny jako ukrainke i 5 jako niemke to ci którzy myśleli że to ukrainka to ja wychwalali jaka piękna a ci ,którzy myśleli że to niemka od razu znaleźli 100000 mankamentów urody Jak np duża szczęka albo wielkie ramiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Moje serce należy do pewnej szczecinianki, lecz ona zajęta jest.:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo jak pracowałam w Polsce to była z nami ukrainka bardzo podobna do niemki z która pracowałam po wyjeździe do Niemiec, uroda w całej Europie się powtarza ale faceci będą wychwalac tylko te narodowości u których mają szansę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo odkąd rosjanki się zrobiły bogate i niezależne to Polacy już ich nie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Albo jak pracowałam w Polsce to była z nami ukrainka bardzo podobna do niemki z która pracowałam po wyjeździe do Niemiec, uroda w całej Europie się powtarza ale faceci będą wychwalac tylko te narodowości u których mają szansę 

Ja jestem 100% Polką,mam taką jakby cygańską urodę..pracuje z cudzoziemcami i oni myśleli,że jestem hinduską albo jakąś arabką,więc jak to można się pomylić:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem 100% Polką,mam taką jakby cygańską urodę..pracuje z cudzoziemcami i oni myśleli,że jestem hinduską albo jakąś arabką,więc jak to można się pomylić:))))

Tak samo jak ja mam okrągłą twarz jak ukrainka ale wystające kości policzkowe jak jakaś mongołka,znowu oczy zimno szare jak typowa germanka ludzie są pomieszani nie ma co się kłócić która ładniejsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak ja mam okrągłą twarz jak ukrainka ale wystające kości policzkowe jak jakaś mongołka,znowu oczy zimno szare jak typowa germanka ludzie są pomieszani nie ma co się kłócić która ładniejsza 

Faceci poprpstu wolą uległe kobiety, dla Niemca polka będzie uległa,dla polaka ukrainka, znowu Ukrainiec powie że ukrainki są męskie i mało rodzinne i będzie chciał Filipinke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci poprpstu wolą uległe kobiety, dla Niemca polka będzie uległa,dla polaka ukrainka, znowu Ukrainiec powie że ukrainki są męskie i mało rodzinne i będzie chciał Filipinke 

Uległe kobiety wola zakompleksione meskie namiastki, mężczyzna chce kobietę partnerkę,  która kocha i szanuje,  ale namiastka męska swoje kompleksy przenosi na wszystkich mężczyzn,  przez co lepiej się czuje, bo nie jest outsiderem wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Uległe kobiety wola zakompleksione meskie namiastki, mężczyzna chce kobietę partnerkę,  która kocha i szanuje,  ale namiastka męska swoje kompleksy przenosi na wszystkich mężczyzn,  przez co lepiej się czuje, bo nie jest outsiderem wtedy.

*którą kocha i szanuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miiii
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem 100% Polką,mam taką jakby cygańską urodę..pracuje z cudzoziemcami i oni myśleli,że jestem hinduską albo jakąś arabką,więc jak to można się pomylić:))))

Jak można pomylić Hinduskę z Polką?  Zupełnie inne typy urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mała miiii napisał:

Jak można pomylić Hinduskę z Polką?  Zupełnie inne typy urody.

Napisałam wyraźnie,że wyglądam jak cyganka..a więc ciemne oczy ,czarne włosy i śniada cera.NIe wyglądam jak słowiańska blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miiii
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Napisałam wyraźnie,że wyglądam jak cyganka..a więc ciemne oczy ,czarne włosy i śniada cera.NIe wyglądam jak słowiańska blondynka

A jak wyglądają Twoi rodzice?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Mała miiii napisał:

A jak wyglądają Twoi rodzice?  

W mlodości oboje byli  brunetami ,a mama jak cyganka o śniadej cerze..dziadkowie z jednej strony też ciemne włosy..więc geny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Geny,geny bo niemożliwe żeby po rodzicach blondynach dziecko było czarne a po czarnych rodzicach dziecko białe.

Zresztą tzw.ciemne geny są mocniejsze niż jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Geny,geny bo niemożliwe żeby po rodzicach blondynach dziecko było czarne a po czarnych rodzicach dziecko białe.

Zresztą tzw.ciemne geny są mocniejsze niż jasne.

NIeprawda.Brat mojego szwagra czarny jak cygan, ciemne oczy, czarne kręcone włosy,śniada cera a jego żona jasna blondynka z bardzo jasną cerą i co-wszystkie troje dzieci są blondynami.gdyby nie fakt,że podobne do niego to sama bym nie uwierzyła hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miiii
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Napisałam wyraźnie,że wyglądam jak cyganka..a więc ciemne oczy ,czarne włosy i śniada cera.NIe wyglądam jak słowiańska blondynka

Chyba jednak przesadzasz z tą Cyganką, są polki które wyglądają nieco bardziej bliskowschodnio ale nigdy jak Hinduski arabki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem skąd ten pogląd że ukrainki są piękne ale jak czasem przeglądam badoo i się trafi jakaś ukrainka mieszkająca w Polsce to nie wyglada zazwyczaj zbyt atrakcyjnie, może dlatego że mają dużo mniejsze fundusze od polek żeby o siebie zadbać, ale jak widzę roztrzepane nie zadbane włosy to zazwyczaj jest to ukrainka (bez hejtu ) , polki są bardziej "wyglancowane " i lepiej ubrane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Żeby zadbać o włosy wystarczy oliwa z oliwek, cytryna i jajko, to chyba nie jest drogie? Nie wiem też skąd ten pomysł, że Ukrainki nie mają kasy. Od lat rząd daje im wyrównanie do najniższej krajowej, kilkaset złotych, wielu Polaków zarabia o wiele gorzej. Dodatkowo zwykle mają darmowe mieszkanie (co prawda na kupie), wyżywienie i transport. Więc te 2500 które zarobią moga wydawać na co chcą, bo utrzymanie mają zapewnione. To wg Ciebie mało na kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Kiss napisał:

Żeby zadbać o włosy wystarczy oliwa z oliwek, cytryna i jajko, to chyba nie jest drogie? Nie wiem też skąd ten pomysł, że Ukrainki nie mają kasy. Od lat rząd daje im wyrównanie do najniższej krajowej, kilkaset złotych, wielu Polaków zarabia o wiele gorzej. Dodatkowo zwykle mają darmowe mieszkanie (co prawda na kupie), wyżywienie i transport. Więc te 2500 które zarobią moga wydawać na co chcą, bo utrzymanie mają zapewnione. To wg Ciebie mało na kosmetyki?

Ogólnie mówię że jak widzę na badoo jakieś dziewczyny z ukrainki to często mają byle jaki makijaż , zniszczone włosy i biedne ubrania, trochę jak polki 20 lat temu , z resztą oni pewnie odkładają na życie u siebie nie na tony kosmetyków, nie widziałam ani razu "drogo " ubranej ukrainki , widać że to bazorowe ubrania co mają na sobie nawet jak często kilka lat tu są, mówię z tego co widzę w moim mieście i jak widuje je się na badoo i innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki są dużo bardziej zadbane od dziewczyn we wschodu, mają kasę na rzesy u kosmetyczki, brwi ,dobrego fryzjera , dobrej jakości ciuchy od czasu do czasu , ukrainki często kupują wszystko "po kosztach " dlatego wyglądają jak ubogie kuzynki ze wsi na Podlasiu (nie mówię tego złośliwie tak poprpstu jest i nie ma co zaklinac rzeczywistości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z resztą jeśli chodzi o ubrania to chyba tylko wloszki stroją się bardziej od polek , teraz ciezko znaleźć młoda polke , która by wyglądała byle jak,99 % jest wylaszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×