Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tek

czy spotykać się z samotną matką?

Polecane posty

Gość tek

Jak uważacie? czy to dobry pomysł? ja nie jestem pewny bo podoba mi się ona bardzo ale trochę dziwnie bym się czuł jakbym był w związku z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

zalezy ile lat ma dziecko? i jakie ona ma relaxje z ojcem dziecka. jesli brak nie porozumiem w jej przyszlosci - i lubisz dzieci i birzesz ją pod uwagę jako partnerka na dluzej, to czemu nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

rób jak chcesz. Jesteście w podobnym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

czy to że ma dziecko robi z nią trędowatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość tek napisał:

Jak uważacie? czy to dobry pomysł? ja nie jestem pewny bo podoba mi się ona bardzo ale trochę dziwnie bym się czuł jakbym był w związku z nią

Taka kobieta też zasługuje na szczęście.Jeśli dla ciebie dziecko to przeszkoda to lepiej się w to nie pakuj.Będziesz miał problem z zaakceptowaniem dziecka,z czasem jaki ona też musi mu poświęcić,z różnymi problemami wynikającymi z samotnego macierzyństwa.Decyzja musi być naprawdę przemyślana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli jestes bez bagazu to oczywiscie ze poszukaj sobie wolnej od zobowiazan kobiety, to bedzie bardzo problematyczny zwiazek. Dlaczego tak si an nia napaliles, nie masz innych opcji,, zacznij poznawac wiecej kobiet i szybko Ci ona przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek
26 minut temu, Gość Ania napisał:

zalezy ile lat ma dziecko? i jakie ona ma relaxje z ojcem dziecka. jesli brak nie porozumiem w jej przyszlosci - i lubisz dzieci i birzesz ją pod uwagę jako partnerka na dluzej, to czemu nie? 

jej dziecko ma około 2 lata a nie wiem kim w ogóle jest jej były, ja mógłbym zaakceptować dziecko które nie było by moje ale to i tak trochę dziwne i nie wiem jakby to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek
26 minut temu, Gość tommy napisał:

rób jak chcesz. Jesteście w podobnym wieku?

tak, ja mam 23 lata a ona 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek
25 minut temu, NieLubieTatuazy napisał:

jesli jestes bez bagazu to oczywiscie ze poszukaj sobie wolnej od zobowiazan kobiety, to bedzie bardzo problematyczny zwiazek. Dlaczego tak si an nia napaliles, nie masz innych opcji,, zacznij poznawac wiecej kobiet i szybko Ci ona przejdzie

Wydaje się być bardzo fajna i ładna z wyglądu ale na początku nie wiedziałem że ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

A PO CO ZWIAZEK? RUUCHASZ I NARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iffff

Młody chłopak I chcesz pakować się w łajno I po co Odradzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

za młody jesteś na sponsorowanie cudzych wytrysków, znajdź sobie laskę bez pamiątek po byłych r.u.chaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, NieLubieTatuazy napisał:

jesli jestes bez bagazu to oczywiscie ze poszukaj sobie wolnej od zobowiazan kobiety, to bedzie bardzo problematyczny zwiazek. Dlaczego tak si an nia napaliles, nie masz innych opcji,, zacznij poznawac wiecej kobiet i szybko Ci ona przejdzie

Popieram. Poza tym zawsze gdzieś w pobliżu będzie się kręcił biologiczny tatuś i dziecko raczej będzie chciało z nim trzymać. Za dużo problemów.

29 minut temu, Gość Iffff napisał:

Młody chłopak I chcesz pakować się w łajno I po co Odradzam .

Też tak mi się wydaje ma jeszcze czas. Pisze że ładna. To wolne, bezdzietne i również ładne CIE NIE CHCĄ ?? Pomyśl. Będzie tylko z tobą bo zdaje sobie sprawę że jest z gorszego sortu i boi się że będzie na stare lata sama a ty będziesz się głupi cieszył. Nie mówię że tak jest i w twoim przypadku ale tak już jest z ładnymi, młodym mamusiami, wybierają jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifff

Wolna bez zobowiązań tylko i wyłącznie. W przeciwnym razie marnujesz swoje życie już na starcie .Wychowywać czyjeś dziecko to ciężka sprawa. Ze szczerego serca odradzam.

PS)Nie chce w żaden sposób urazić samotnych matek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też tak mi się wydaje ma jeszcze czas. Pisze że ładna. To wolne, bezdzietne i również ładne CIE NIE CHCĄ ?? Pomyśl. Będzie tylko z tobą bo zdaje sobie sprawę że jest z gorszego sortu i boi się że będzie na stare lata sama a ty będziesz się głupi cieszył. Nie mówię że tak jest i w twoim przypadku ale tak już jest z ładnymi, młodym mamusiami, wybierają jeleni.

No właśnie nie wiem co robić, nigdy nie myślałem być z dziewczyną która ma dziecko i właśnie dlatego założyłem temat bo jeszcze nie jest za póżno by jej powiedzieć że nie nie jestem gotowy na takie coś. Jednak jeśli zdecyduje że nie chce z nią być to ciężko mi będzie znależć inną która by też była fajna i ładna bo potrafie być trochę nieśmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek
4 godziny temu, Gość Ifff napisał:

Wolna bez zobowiązań tylko i wyłącznie. W przeciwnym razie marnujesz swoje życie już na starcie .Wychowywać czyjeś dziecko to ciężka sprawa. Ze szczerego serca odradzam.

PS)Nie chce w żaden sposób urazić samotnych matek:)

Tak też można ale to nie w moim typie takie coś, wiem że wielu takie coś pasuję ale osobiśćie już wolę jej odmówić niż wciągać się w coś bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek
4 godziny temu, Bolek napisał:

Jasne możesz z nią być z nią ale zdaj sobie sprawę że całkowicie zmieni się twoje życie, zero spontanicznych wypadów, zero imprez, zwariowanego sexu, znacznie większe wydatki, kłopoty z tatuśkiem dziecka który skutecznie może np zrujnować wasze plany urlopowe itd itd itd a na koniec wychowując i łożąc na dzieciaka usłyszysz za kilka lat spiërdalaj nie jesteś moim ojcem, a jak 18 latka wywalisz z domu jego mamuśka zniknie wraz z nim

Może masz racje bo na pewno wydatki były by większe a ja obecnie nie mam pracy bo kończe studia jeszczę, nie wiem kim jest jej były ale podobno przeprowadziła się około rok temu a pochodzi prawie z drugiej strony Polski więc może już nie będzie jej przeskadzał ale faktycznie mogą być duże problemy na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli jeszcze się nie zakochałeś to lepiej daj sobie z nią spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
14 minut temu, Bolek napisał:

Wydatki nie trochę większe ale dwa razy większe w porównaniu do kobiety bez dziecka. Jeśli ojciec dziecka mieszka daleko to masz rację nie będziesz go miał pod domem codziennie,  na razie zniknął bo trzeba płacić alimenty, ale za dwa lata się pojawi i trzeba będzie dzieciaka wozić do niego co drugi weekend, święta itd. bo sobie to w sądzie wywalczy. 

Hej. Lubisz lizać męski rowek? 🤙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczony

ODPUŚĆ SOBIE CHŁOPAKU. Zadnych, ale to żadnych związków z samotnymi matkami. Bladzie niech ponoszą konsekwencje czynów - same są towarem drugiej kategorii, więc dla nich też jest towar drugiej kategorii, czyli bezzbędne dzieciate Cześki po rozwodach a nie młody chłopak bez bagażu.

I uwazaj chłopaku - ona zrobi wszystko zebys sie w niej zakochał teraz, będzie mistrzowskie dawanie tyłka, ssanie po same kule, pieszczenie ego, aby tylko Cie zdobyć jako beta samca.

Uwazaj na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 godzinę temu, Gość doswiadczony napisał:

ODPUŚĆ SOBIE CHŁOPAKU. Zadnych, ale to żadnych związków z samotnymi matkami. Bladzie niech ponoszą konsekwencje czynów - same są towarem drugiej kategorii, więc dla nich też jest towar drugiej kategorii, czyli bezzbędne dzieciate Cześki po rozwodach a nie młody chłopak bez bagażu.

I uwazaj chłopaku - ona zrobi wszystko zebys sie w niej zakochał teraz, będzie mistrzowskie dawanie tyłka, ssanie po same kule, pieszczenie ego, aby tylko Cie zdobyć jako beta samca.

Uwazaj na to.

Na beta samca trzeba mieć pieniądze. Golodupiec to śmieć, odpad a nie samiec. Beta zarania grubo powyżej 5k na rękę. A Alfom lubimy skakać po dużym 20 cm ch0ju. Natomiast wy tutaj to odpady. Nie ch0ja ni 💵 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co, ma rogi i kopyta, czy ogon? 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Bolek napisał:

Jasne możesz z nią być z nią ale zdaj sobie sprawę że całkowicie zmieni się twoje życie, zero spontanicznych wypadów, zero imprez, zwariowanego sexu, znacznie większe wydatki, kłopoty z tatuśkiem dziecka który skutecznie może np zrujnować wasze plany urlopowe itd itd itd a na koniec wychowując i łożąc na dzieciaka usłyszysz za kilka lat spiërdalaj nie jesteś moim ojcem, a jak 18 latka wywalisz z domu jego mamuśka zniknie wraz z nim

Bredzisz. Spontaniczne wypady to kwestia organizacji. Z bezdzietną panną- drętwym kawałkiem drewna zwariowanego seksu na pewno nie będzie, a tu nie ma pewności, dziecko skądś się wzięło. Kwestie związane z "tatuśkiem" można omówić na początku znajomości, zanim stanie się związkiem i ocenić, czy sa jakieś problemy w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość gość napisał:

za młody jesteś na sponsorowanie cudzych wytrysków, znajdź sobie laskę bez pamiątek po byłych r.u.chaczach.

No, to musiałby bzyknąć Dziewicę Orleańską (bo z kamienia) 😛 Większość ma "pamiątki" po byłych w środku 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Będzie tylko z tobą bo zdaje sobie sprawę że jest z gorszego sortu i boi się że będzie na stare lata sama a ty będziesz się głupi cieszył. Nie mówię że tak jest i w twoim przypadku ale tak już jest z ładnymi, młodym mamusiami, wybierają jeleni.

Pie/rtolisz jak potłuczony. Jeśli jest wartościowy, będzie z nim dla jego zalet, bo mając dziecko będzie szukała tzw. porządnego, odpowiedzialnego partnera. Ś/mieć już ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość tek napisał:

No właśnie nie wiem co robić, nigdy nie myślałem być z dziewczyną która ma dziecko i właśnie dlatego założyłem temat bo jeszcze nie jest za póżno by jej powiedzieć że nie nie jestem gotowy na takie coś. Jednak jeśli zdecyduje że nie chce z nią być to ciężko mi będzie znależć inną która by też była fajna i ładna bo potrafie być trochę nieśmiały

Najpierw z nią porozmawiaj. Wyjaśnij sobie jej sytuację: czy ojciec dziecka jest NN czy też wpisany do metryki, czy mają jakikolwiek kontakt, czy ma prawa do dziecka itp. Potem przemyśl to gruntownie i sam zdecyduj, czy sytuacja cię nie przerasta i jesteś w stanie w pełni ją zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Kolego byłem ze starą panną tzw.singielką - 3 lata - nie wypaliło - kłótnie o wszystko nawet w sklepie o rodzaj chleba.Rzuciłem ją bo była nie do życia (prawie się nabawiłem nerwicy) a teraz jestem z rozwódką z dwojgiem dzieci z pierwszego małżeństwa już 5 rok i jest wszystko OK.Jesteśmy jak prawdziwa rodzina.Moja partnerka nie ma z byłym mężem żadnych bezpośrednich kontaktów oprócz tego że ojciec dzieci raz na 2,3 tygodnie bierze je do siebie na weekendy. Tak więc naprawdę to kwestia tego jak się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość doswiadczony napisał:

ODPUŚĆ SOBIE CHŁOPAKU. Zadnych, ale to żadnych związków z samotnymi matkami. Bladzie niech ponoszą konsekwencje czynów - same są towarem drugiej kategorii, więc dla nich też jest towar drugiej kategorii, czyli bezzbędne dzieciate Cześki po rozwodach a nie młody chłopak bez bagażu.

I uwazaj chłopaku - ona zrobi wszystko zebys sie w niej zakochał teraz, będzie mistrzowskie dawanie tyłka, ssanie po same kule, pieszczenie ego, aby tylko Cie zdobyć jako beta samca.

Uwazaj na to.

Jesteś de/ bilem. Doświadczonym, ale przez ciężko na umyśle przez los. Pozostaje mieć nadzieję, że nigdy cię żadna nie zechce nawet do wyremontowania łazienki, a prostytutki będziesz musiał sowicie opłacać. Od/pad genetyczny bez kategorii. Do utylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Bolek napisał:

Wydatki nie trochę większe ale dwa razy większe w porównaniu do kobiety bez dziecka. Jeśli ojciec dziecka mieszka daleko to masz rację nie będziesz go miał pod domem codziennie,  na razie zniknął bo trzeba płacić alimenty, ale za dwa lata się pojawi i trzeba będzie dzieciaka wozić do niego co drugi weekend, święta itd. bo sobie to w sądzie wywalczy. 

Co za bzdury z tymi wydatkami. Pracujące samotne matki  mają więcej kasy niż wolni bezdzietni faceci... Wypłata, alimenty i jeszcze 500+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.09.2019 o 05:34, Gość doswiadczony napisał:

ODPUŚĆ SOBIE CHŁOPAKU. Zadnych, ale to żadnych związków z samotnymi matkami. Bladzie niech ponoszą konsekwencje czynów - same są towarem drugiej kategorii, więc dla nich też jest towar drugiej kategorii, czyli bezzbędne dzieciate Cześki po rozwodach a nie młody chłopak bez bagażu.

I uwazaj chłopaku - ona zrobi wszystko zebys sie w niej zakochał teraz, będzie mistrzowskie dawanie tyłka, ssanie po same kule, pieszczenie ego, aby tylko Cie zdobyć jako beta samca.

Uwazaj na to.

Jprd, ale oblech  z ciebie .🤢🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×