Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

Co jest cięte i Spysiński

Polecane posty

Gość Marta

Co myślicie o tych dwóch kanałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O co chodzi w dramie między nimi? Co jest cięte ma córkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę, że nie tylko mnie ten przemądrzały manipulator Cięty irytuje. Dobrze, że zmienił kontent, gdyby jeszcze usunął stare filmy to byłaby bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to nie jest tak, że cjc nagrał niemerytoryczny filmik o eli g. i spysinski nagrał odpowiedź na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

spysinskiego nie znam

ale na miejscu rodziny cjc byłoby mi wstyd, jako żona nie dałabym rady ludziom w oczy patrzeć, że mąż obmawia ludzi w sieci i mści się na innych, tak samo jakbym była jego dzieckiem, w Internetach nic nie ginie, więc ten sz;it sie będzie ciągnął wieczność...
matka i ojciec (jesli ich ma) zapewne zadają sobie pytnia - gdzie popełniliśmy błąd
żenuła i wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

CJC nie ma żony, ma po prostu córkę. Człowiek nie radzi sobie z życiem, chodzi na terapie, a w necie udaje kozaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze słyszę

Cjc ma żonę i dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

CJC nie ma żony, ma po prostu córkę. Człowiek nie radzi sobie z życiem, chodzi na terapie, a w necie udaje kozaka.

zżona, partnerka whatever
nie znam jego żzycia i bede trzymac sie z daleka
gosc moze i ma jakies pozytywne cechy, ale po kilku jego filmikach widze zakompleksionego, agresywnego typa
zamiast wytykac wady innym powinien zaczac od siebie, bo ma nad czym pracowac mentalnie i fizycznie
lepiej dla niego byloby jakby smieci i psie kupy pozbieral na osiedlu, niz szydzil z innych w sieci, bo byloby czysto, a i schudlby, zwiekszyloby mu sie libido, zajal zaspokajaniem partnerki, a nie glupotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gośćsc napisał:

zżona, partnerka whatever
nie znam jego żzycia i bede trzymac sie z daleka
gosc moze i ma jakies pozytywne cechy, ale po kilku jego filmikach widze zakompleksionego, agresywnego typa
zamiast wytykac wady innym powinien zaczac od siebie, bo ma nad czym pracowac mentalnie i fizycznie
lepiej dla niego byloby jakby smieci i psie kupy pozbieral na osiedlu, niz szydzil z innych w sieci, bo byloby czysto, a i schudlby, zwiekszyloby mu sie libido, zajal zaspokajaniem partnerki, a nie glupotami

W PUNKT!
Jestem na jego discordzie i co ten człowiek wypisuje to głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On zmienił kontent? Już nie robi commentary?

Z tego co mówił, to ma córkę  z jakiegoś związku sprzed lat, a teraz się z kimś spotyka, ale nie nazywa tej osoby swoją dziewczyną (tak mówił w q&a). Jak dla mnie to cjc to jest zwykły kanał commentary, taki jak inne, ale jego maniera mówienia irytowała mnie i odsubowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przez przypadek trafilam do niego, jak zbladzilam w jutubach w okolice palmy, wtedy zobaczylam mira i od niego cjc.
Chyba jestem z innego świata, bo nie łapię koncepcji commentary. Ludzie nie mają swojego rozumu, aby mieć własne zdanie na jakiś temat? Chyba, że chodzi o agresję w białych rękawiczkach - ogladam jak cjc (czy inny komentujacy) gnoi słabszego i mam ubaw, bo to nie ja bezpośrednio gnębię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:


Chyba jestem z innego świata, bo nie łapię koncepcji commentary. Ludzie nie mają swojego rozumu, aby mieć własne zdanie na jakiś temat? Chyba, że chodzi o agresję w białych rękawiczkach - ogladam jak cjc (czy inny komentujacy) gnoi słabszego i mam ubaw, bo to nie ja bezpośrednio gnębię?

W punkt teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

On zmienił kontent? Już nie robi commentary?

Z tego co mówił, to ma córkę  z jakiegoś związku sprzed lat, a teraz się z kimś spotyka, ale nie nazywa tej osoby swoją dziewczyną (tak mówił w q&a). Jak dla mnie to cjc to jest zwykły kanał commentary, taki jak inne, ale jego maniera mówienia irytowała mnie i odsubowałam.

Zmienił, teraz robi jakieś "cięte fakty". Czyta po prostu pudelka i joemonster, dodaje śmieszne obrazki i w sumie tyle. Ambitny projekt, w którym ucieka od dram i próbuje ocieplić wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile on ma lat w ogóle?

Zauważyłam, że przytył ostatnio. Pewnie zażera stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ile on ma lat w ogóle?

Zauważyłam, że przytył ostatnio. Pewnie zażera stres.

Jakoś 31 albo 32. Przytył, zmarniał, opryszczki na ustach, pryszcze na twarzy ma cały czas, a czasami to i siniak się zdarzy. Straszny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Ja za to lubię Mateusza Spysińskiego, inteligentniejszy i umie się wypowiedzieć, plus czasem jakiś kąśliwy żart powie-tego należy oczekiwać po kanale commentary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakoś 31 albo 32. Przytył, zmarniał, opryszczki na ustach, pryszcze na twarzy ma cały czas, a czasami to i siniak się zdarzy. Straszny jest.

Ma 29 lat, mówił w q&a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Ma 29 lat, mówił w q&a

kłamał, ma więcej od Madzi z którą nagrywał diss na Ele Gawin, a ona ma w tym roku 31 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

kłamał, ma więcej od Madzi z którą nagrywał diss na Ele Gawin, a ona ma w tym roku 31 lat. 

prawdę mówił, można wygoglować sobie jego imię i nazwisko,  wyskakuje na naszej klasie, miasto też się zgadza. Klasa rocznik 2007/2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był moment, kiedy cięty całkiem sensownie gadał w filmikach, ale od jakiegoś momentu szło już tylko w dół.

Wczoraj nadrobiłam nowe działa obu Panów i Spysiński wprost przeciwnie - z mędrkującego szczeniaka wyrósł na całkiem sensownego komentatora. Nawet zasubowałam.

Cięty powinien sobie zrobić przerwę i skupić się na układaniu sobie w głowie swoich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Wadera napisał:

Był moment, kiedy cięty całkiem sensownie gadał w filmikach, ale od jakiegoś momentu szło już tylko w dół.

Wczoraj nadrobiłam nowe działa obu Panów i Spysiński wprost przeciwnie - z mędrkującego szczeniaka wyrósł na całkiem sensownego komentatora. Nawet zasubowałam.

Cięty powinien sobie zrobić przerwę i skupić się na układaniu sobie w głowie swoich spraw

Całkiem sensownie gadał na samym początku, ale cały czas widać, że ma raczej zdrowe poglądy na temat tolerancji, LGBT, więc nie skreślam go całkowicie. Tylko tak dziwnie mówi, jakby "rapował"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I czym wy się tak podniecacie? Przecież "co jest cięte" jest oodbiciem lustrzanym, większości z was, wy durne kafe-hejtery 😄 I tego co się dzieje na tym dziale. 

Wasz hejt na kafe jest z 10 razy gorszy niż jego hejterskie filmiki, jedyna różnica między wami a nim jest to, że on nie jest anonimowy, a wy już tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

I czym wy się tak podniecacie? Przecież "co jest cięte" jest oodbiciem lustrzanym, większości z was, wy durne kafe-hejtery 😄 I tego co się dzieje na tym dziale. 

Wasz hejt na kafe jest z 10 razy gorszy niż jego hejterskie filmiki, jedyna różnica między wami a nim jest to, że on nie jest anonimowy, a wy już tak. 

Że Ciebie pod/nieca cjc to nie znaczy, że jara też innych. Komentarze na kafe to w większości heheszki, napisanie zajmuje minutę, czasem 3. A cjc spędza długie godziny na wymyślaniu kłamstw, wycinaniu to co mu pasuje do pros/tackich teorii wyssanych z brudnego palucha. Przeokropna strata czasu. Jak ktoś już wcześniej napisał - lepiej, gdyby cięty pozbierał psie kupy, schudłby i miał pożyteczne zajęcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Że Ciebie pod/nieca cjc to nie znaczy, że jara też innych. Komentarze na kafe to w większości heheszki, napisanie zajmuje minutę, czasem 3. A cjc spędza długie godziny na wymyślaniu kłamstw, wycinaniu to co mu pasuje do pros/tackich teorii wyssanych z brudnego palucha. Przeokropna strata czasu. Jak ktoś już wcześniej napisał - lepiej, gdyby cięty pozbierał psie kupy, schudłby i miał pożyteczne zajęcie 🙂

Kogo chcesz oszukać? 😄 Dziesiątki stron warujecie dniami i nocami snujac elaboraty pełne domysłów z doopy nt. wielu jutuberek.  "spędza długie godziny na wymyślaniu kłamstw, wycinaniu to co mu pasuje do pros/tackich teorii wyssanych z brudnego palucha." - robicie dokładnie to samo. Nie każda, ale wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak sobie przeglądam jego filmiki i... Mówcie co chcecie, ale szanuję gościa za to, że jest feministą. W tym filmiku pięknie wyjaśnia te incelskie teorie i ich hipokryzję:  youtube.com/watch?v=5eeE24lEK50

Mądrze gada. Ma u mnie dużego plusa za ten filmik. 

Oczywiście incelskie zje'by (z braci smalców zapewne) hejtują go w komentach i minusują filmik. Także zachęcam do plusowania i pozytywnych komentarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak sobie przeglądam jego filmiki i... Mówcie co chcecie, ale szanuję gościa za to, że jest feministą. W tym filmiku pięknie wyjaśnia te incelskie teorie i ich hipokryzję:  youtube.com/watch?v=5eeE24lEK50

Mądrze gada. Ma u mnie dużego plusa za ten filmik. 

Oczywiście incelskie zje'by (z braci smalców zapewne) hejtują go w komentach i minusują filmik. Także zachęcam do plusowania i pozytywnych komentarzy. 

No właśnie jego poglądy są ok, nie wiem, dlaczego ludzie tak go hejtują. Mówi dużo o tolerancji, jest feministą, może nawet trochę inspiruje się Z Dvpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciara

Też uważam, ze madrze gada. I nawet jeżeli kogoś hejtuje to robi to w kulturalny, wyważony  sposób. Argumenty też często ma niegłupie 

ALE  czasem przesadza z krytyką i się zapędza za bardzo . np z tą Elą G. przesadził, zwłaszcza, ze kobieta nic złego nie robi. Tutaj faktycznie można mówić o takim bezsensownym hejcie, na zasadzie byleby dowalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×