Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ikona93

Pierwsze objawy ciąży

Polecane posty

I po co zakładasz kolejny temat? Żeby się doszukiwać czegoś u siebie? Co miesiąc robisz testy i się nakręcasz. Teraz chcesz się doszukiwać objawów? 

"

Gość Ikona   

 

Napisano 46 minut temu

Witam . Od ponad 2 lat staramy się z mężem o dziecko ... po 8 miesiącach starań zaszłam w ciąże ale od razu ja straciłam w 5 tygodniu . Od tamtej pory minęło już półtora roku i nic ... okazało się ze za wysoka prolaktyna wiec zbijamy ja bromergoben plus lekarz wprowadził stymulację owulacji cli... 3 miesiące minęły i nic ... teraz wróciłam z wakacji i miesiączka się zatrzymała spóźnia się 2 dzień , ból kręgosłupa na dole biały delikatny śluz ... czekam . Boje się zrobić test ... nie chce się znów załamać gdy zobaczę jedna kreskę ... dziewczyny proszę powiedzcie jak to się stało ze wam się udało ? Jakiś złoty środek ? Ja już nie mam siły walczyć ...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawno temu

Za przeproszeniem- bekanie i pierdzenie tydzień po terminie spodziewanej miesiączki.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz ochoty to nie  odpowiadaj i nie Rob przykrości komuś dobrze ? Bo nie warto pluć do ludzi jadem . Kiedyś ty będziesz potrzebowała pomocy i ktoś ciebie potraktuje tak samo . Po co takie odpowiedzi . Ile masz lat ? Dorośnij dziewczyno . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@

Pierwsze to mdłości I wymioty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ikona93 napisał:

Jeśli nie masz ochoty to nie  odpowiadaj i nie Rob przykrości komuś dobrze ? Bo nie warto pluć do ludzi jadem . Kiedyś ty będziesz potrzebowała pomocy i ktoś ciebie potraktuje tak samo . Po co takie odpowiedzi . Ile masz lat ? Dorośnij dziewczyno . Pozdrawiam 

Raczej Ty powinnaś dorosnąć, bo świrujesz. Będzie ciąża to befzie, nie będzie to nie będzie i tyle. Nie masz zrobionych badań i się nakręcasz co miesiąc robiąc testy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Raczej Ty powinnaś dorosnąć, bo świrujesz. Będzie ciąża to befzie, nie będzie to nie będzie i tyle. Nie masz zrobionych badań i się nakręcasz co miesiąc robiąc testy. 

Dziewczyno daj na spokój , idź rozkręcaj aferę gdzieś indziej . Nie potrzebuje twoich jadowitych komentarzy . Znajdź se inny obiekt wyładowań np może na swoim facecie 😂 daj ludziom porozmawiać spokojnie na poważne tematy . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Raczej Ty powinnaś dorosnąć, bo świrujesz. Będzie ciąża to befzie, nie będzie to nie będzie i tyle. Nie masz zrobionych badań i się nakręcasz co miesiąc robiąc testy. 

Była już taka na kafe. Nick "może przyszła mamusia". Zakładała co miesiąc wątki pt."Mamusie na..." i tu miesiąc. Po jakimś czasie ludzie zaczęli sobie robić bekę i zakładać wątki z jej nickiem jeszcze przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Dawno temu napisał:

Za przeproszeniem- bekanie i pierdzenie tydzień po terminie spodziewanej miesiączki.  🙂

He heh moja znajoma mówi ze jej się odbijało tak ze nie mogła tego ogarnąć 😂 cos w tym jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Ikona93 napisał:

Dziewczyno daj na spokój , idź rozkręcaj aferę gdzieś indziej . Nie potrzebuje twoich jadowitych komentarzy . Znajdź se inny obiekt wyładowań np może na swoim facecie 😂 daj ludziom porozmawiać spokojnie na poważne tematy . Pozdrawiam 

Ale ona ma rację. Po co się nakręcać? Wybierz się do specjalisty, zrób dokładne badania, otrzymaj poradę i wskazówki, a dopiero potem testuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale ona ma rację. Po co się nakręcać? Wybierz się do specjalisty, zrób dokładne badania, otrzymaj poradę i wskazówki, a dopiero potem testuj.

Badania tak jak już napisałam mam zrobione . Temat jest jakie macie pierwsze objawy ciąży . Nie proszę tu a jakieś rady bo patrzę ze jedna mądrzejsza od drugiej . Czytajcie ze zrozumieniem ,, objawy ciąży „ nie pseudo rady i zbędne komentarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

... a nie masz zrobione skoro w innym temacie pisałaś, że robiłaś tylko podstawowe badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Pierwsze obajwy mogą być takie same jak na okres . Ostatnio jakas dziewczyna pisała ze jest w ciazy a jej objawy to bol brzucha jak na okres i ból piersi takze zawsze trzeba czekać bo objawy nic nam nie powiedzą na 100 % pozdrawiam i zycze oby się udało. A kiedy masz termin okresu? Ja staram się rok i nic z tego ale mam za wysokie tsh a termin okresu na piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, NaugthyBitch napisał:

dziewczyny proszę powiedzcie jak to się stało ze wam się udało ?

Poszliśmy do łóżka nie zabezpieczeni i tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Ikona93 napisał:

Badania tak jak już napisałam mam zrobione . Temat jest jakie macie pierwsze objawy ciąży . Nie proszę tu a jakieś rady bo patrzę ze jedna mądrzejsza od drugiej . Czytajcie ze zrozumieniem ,, objawy ciąży „ nie pseudo rady i zbędne komentarze 

Grzeczniej może. Bycie arogancką nie przysporzy ci rozmówców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Ikona93 napisał:

Badania tak jak już napisałam mam zrobione . Temat jest jakie macie pierwsze objawy ciąży . Nie proszę tu a jakieś rady bo patrzę ze jedna mądrzejsza od drugiej . Czytajcie ze zrozumieniem ,, objawy ciąży „ nie pseudo rady i zbędne komentarze 

Czytaj ze zrozumieniem broszury instruktażowe "Jak zajść w ciążę", bo najwyraźniej nie wykazujesz się zrozumieniem tematu, natomiast nieproszona udzielasz zbędnych rad innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Sara napisał:

Pierwsze obajwy mogą być takie same jak na okres . Ostatnio jakas dziewczyna pisała ze jest w ciazy a jej objawy to bol brzucha jak na okres i ból piersi takze zawsze trzeba czekać bo objawy nic nam nie powiedzą na 100 % pozdrawiam i zycze oby się udało. A kiedy masz termin okresu? Ja staram się rok i nic z tego ale mam za wysokie tsh a termin okresu na piątek.

Miałam termin na sobotę . Dziś mamy poniedziałek ... trzymamy kciuki bo już naprawdę nie mamy siły na bieganie po tych klinikach i robienie ciągłych badań ... ja miałam za wysoka prolaktyne i to podobno blokowano mi jajeczkowanie ale po tym bromergonie zaczęły się cykle owulacyjne wiec mamy nadzieje ze może się uda . Tobie tez tego życzę z całego serca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Ikona93 napisał:

Nie proszę tu a jakieś rady bo patrzę ze jedna mądrzejsza od drugiej

Od ciebie raczej nietrudno, nie potrafisz nawet się rozmnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Grzeczniej może. Bycie arogancką nie przysporzy ci rozmówców. 

Takim rozmowcow co zamiast napisać odnośnie tematu to krytykują i piszą nie na temat to ja podziękuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Google cię bolą? Rączki odrąbało, że nie potrafisz wpisać "pierwsze objawy ciąży"? To faktycznie te postujące mądrzejsze od ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Od ciebie raczej nietrudno, nie potrafisz nawet się rozmnożyć.

Nie wiesz co cię jeszcze w życiu czeka moja droga . Różnie to bywa ... żebyś się nie przeliczyła jesCze . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Google cię bolą? Rączki odrąbało, że nie potrafisz wpisać "pierwsze objawy ciąży"? To faktycznie te postujące mądrzejsze od ciebie. 

😂😂😂 Pytam indywidualnie kto jakie miał . Nie muszę się tłumaczyć jaki temat zakłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Ikona93 napisał:

Takim rozmowcow co zamiast napisać odnośnie tematu to krytykują i piszą nie na temat to ja podziękuje 😉

Odmiany cię też nie uczyli? Komu? Czemu? RozmówcOM. Randomowe dziecko w podstawówce mądrzejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Ikona93 napisał:

Nie wiesz co cię jeszcze w życiu czeka moja droga . Różnie to bywa ... żebyś się nie przeliczyła jesCze . Pozdrawiam 

I po co te nędzne wycieczki osobiste? Jad wylewaj gdzie indziej - jak przecież radziłaś komuś powyżej. Skup się na prokreacji, bo jakoś ci nie wychodzi. Inni mają już wszystkie dzieci w domu, zamiast pluć robili swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Hmm pewnie blokuje Cie strach i to rozczarowanie ze wyjdzie jedna kreska .. Mam tak samo.. Dlatego przestałam robić testy i czekam az przyjdzie okres bo to jest mega stres .. Moze poczekaj jeszcze ze 2 dni o ile dasz rade wytrzymać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sfrustrowana nieskuteczna staraczka- najgorszy gatunek. Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Sara napisał:

Hmm pewnie blokuje Cie strach i to rozczarowanie ze wyjdzie jedna kreska .. Mam tak samo.. Dlatego przestałam robić testy i czekam az przyjdzie okres bo to jest mega stres .. Moze poczekaj jeszcze ze 2 dni o ile dasz rade wytrzymać . 

Dzięki słońce za normalna odpowiedz . Bo już traciłam wiarę w ludzi na tym forum . W końcu ktoś normalny . Poczekam jesCze dwa dni i jak miesiączka nie przyjdzie zrobię test ... a tobie udało się już czy dalej działacie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
11 minut temu, Gość gość napisał:

Od ciebie raczej nietrudno, nie potrafisz nawet się rozmnożyć.

Jak mozna pisac takie rzeczy.. Głupia pipa z Ciebie .. Jakbys starała sie o dziecko tak długo to bys zobaczyła jakie to jest ciężkie dla kobiety ze kazdy najmniejszy objaw jest znakiem ze może jednak tym razem się udalo .. Psychicznie to sie przeradza nawet juz w obsesje byle by zajsc w ciążę za wszelka cene i kazdy znak jest na wage złota Radze nie wypowiadać sie tu tym osobom co mają dzieci z przypadku ... Nie maja pojęcia jaki to ból !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
4 minuty temu, Ikona93 napisał:

Dzięki słońce za normalna odpowiedz . Bo już traciłam wiarę w ludzi na tym forum . W końcu ktoś normalny . Poczekam jesCze dwa dni i jak miesiączka nie przyjdzie zrobię test ... a tobie udało się już czy dalej działacie ? 

Tu kobieta kobiecie oczy by wydrapala .. Wredne babsztyle w każdym poście sie jakas znajdzie.. Ja juz rok się staram mam wysokie tsh i dopiero jakis tydzień temu zacZęłam brać leki . Termin @ mam na piątek ale tez na nic sie nie nastawiam narazie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×