Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ikona93

Pierwsze objawy ciąży

Polecane posty

8 minut temu, Gość Sara napisał:

Tu kobieta kobiecie oczy by wydrapala .. Wredne babsztyle w każdym poście sie jakas znajdzie.. Ja juz rok się staram mam wysokie tsh i dopiero jakis tydzień temu zacZęłam brać leki . Termin @ mam na piątek ale tez na nic sie nie nastawiam narazie 😕

Tak jest właśnie , komentują krytykują plują jadem a nie wiedza co je czeka jeszcze  zzzz... Trzymam kochana za ciebie kciuki 😉 za siebie tez ... może będzie nam dane zostać mamusiami ❤️ W co bardzo wierze . Daj znać jak cos się uda 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Sara napisał:

Jak mozna pisac takie rzeczy.. Głupia pipa z Ciebie .. Jakbys starała sie o dziecko tak długo to bys zobaczyła jakie to jest ciężkie dla kobiety ze kazdy najmniejszy objaw jest znakiem ze może jednak tym razem się udalo .. Psychicznie to sie przeradza nawet juz w obsesje byle by zajsc w ciążę za wszelka cene i kazdy znak jest na wage złota Radze nie wypowiadać sie tu tym osobom co mają dzieci z przypadku ... Nie maja pojęcia jaki to ból !!

Dzięki kochana za wsparcie ... taka prawda . Niektóre wchodzą na te fora tylko po to żeby dokuczyć. Czemu dzieczynycsabtakie okropne ? Człowiek człowiekowi wilkiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śluz, czyli upławy są normalne przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niunia12345 napisał:

Dziewczyny a rozciągliwy śluz przed okresem to normalne?? 

Ja miałam rozciągliwy w dni płodne zawsze , przed okresem biały lepki śluz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że staram się o dzidziusia 8 miesięcy. Robiłam test owulacyjny 6 września i 2 dni temu i z 6 i z 2 dni pozytywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niunia12345 napisał:

Dodam jeszcze że staram się o dzidziusia 8 miesięcy. Robiłam test owulacyjny 6 września i 2 dni temu i z 6 i z 2 dni pozytywny 

Pewien lekarz powiedział mi ze testy owulacyjne wykażą ovu jak już będzie po tak naprawdę , po wyrzucie jajeczka .... nie można im ufać tak do końca . Ale powiem ci ze ja w pierwsza ciąże zaszłam 3 dni przed terminem spodziewanej miesiączki bo mi sie owulacja przesunęła ... i dopiero w 5 tyg mi wyszło ze jestem w ciąży ale niestety poroniłam 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowana miesiączkę mam dostać jutro ale właśnie dziś trochę zaniepokoil mnie ten śluz, bo strasznie rozciągliwy jest. A gin mi mówił że jak tak bd to trzeba postarać sie. Ale czy to możliwe żebym przez okresem 1 dzień takie cuda? 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niunia12345 napisał:

Planowana miesiączkę mam dostać jutro ale właśnie dziś trochę zaniepokoil mnie ten śluz, bo strasznie rozciągliwy jest. A gin mi mówił że jak tak bd to trzeba postarać sie. Ale czy to możliwe żebym przez okresem 1 dzień takie cuda? 🤔🤔

Wszytsko jest możliwe 😉 przytulaj partnera 😀 trzeba próbować cały cykl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trochę zniechecona jestem ponieważ 8 miesięcy i nic i zastanawiam się czy iść do gin i on coś zrobi w tej sprawie czy za szybko. Bo niby po roku dopiero ale 8 miesięcy to prawie rok 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niunia12345 napisał:

Już trochę zniechecona jestem ponieważ 8 miesięcy i nic i zastanawiam się czy iść do gin i on coś zrobi w tej sprawie czy za szybko. Bo niby po roku dopiero ale 8 miesięcy to prawie rok 😁😁

Możesz iść do lekarza i powiedzieć żeby zrobił podstawowe badania hormonów . Nie zaszkodzi to . A może akurat okaże się ze jeden hormon trzeba obniżyć i będzie wszytsko ok 😀 a cykle masz ovulacyjne ? Jesteś pewna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłam u gin w czerwcu mówił że jest wszystko ok jestem po cesarce i mówił że wszystko się ładnie zagoilo i okurat trafiło się że byłam po owulce. I znowu planuje do niego iść żeby coś zaczął działać już. Bo martwi mnie już trochę to 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niunia12345 napisał:

Gdy byłam u gin w czerwcu mówił że jest wszystko ok jestem po cesarce i mówił że wszystko się ładnie zagoilo i okurat trafiło się że byłam po owulce. I znowu planuje do niego iść żeby coś zaczął działać już. Bo martwi mnie już trochę to 😭

Spokojnie kochana jak już byłaś raz w ciąży to zajdziesz ponownie na pewno 🙂 głowa do góry ... trzymam kciuki 🙂 jak jest owulacja to wszystko na dobrej drodze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy na zapałkach

U mnie w obu ciążach jedynym objawem na samym początku była... przerażająca senność. Zero mdłości, bolesnosci piersi czy brzucha, nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko czy gin może zacząć działać z badaniami jak jest 8 miesięcy staran czy dopiero po roku nieudanych prób?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
58 minut temu, Niunia12345 napisał:

Dodam jeszcze że staram się o dzidziusia 8 miesięcy. Robiłam test owulacyjny 6 września i 2 dni temu i z 6 i z 2 dni pozytywny 

To albo 6 albo dwa dni temu miałaś ten pozytywny🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Nie można mieć przez tydzień..  Testy owulacyjne robi się codziennie o tej samej godzinie przez kilka dni i wybiera się najmocniejszy. Rób wieczorem nie pijąc i nie sikając z godzinę wcześniej.  Nie wszystkie dwie kreski są pozytywne. Tylko te najmocniejsze po których test z powrtem zwczyna blednąć. Owulacja występuje właśnie  Kilka/kilkanaście godzin po skoku lh właśnie jak kreski bledną. 

Wtedy trzeba bzykać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jak jest u was przed okresem z szyjka? U mnie jest strasznie wysoko że ledwo ją znalazłam. A niby powinna być nisko. Jak wy macie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza
49 minut temu, Niunia12345 napisał:

A powiedzcie jak jest u was przed okresem z szyjka? U mnie jest strasznie wysoko że ledwo ją znalazłam. A niby powinna być nisko. Jak wy macie?? 

Nisko to chyba w ciąży jest. Pisze chyba bo jestem w ciąży i mam b nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ikona93 napisał:

Wszytsko jest możliwe 😉 przytulaj partnera 😀 trzeba próbować cały cykl 

Aż oplułam monitor ze śmiechu. Wiesz, że od przytulania to się w ciążę nie zachodzi? Infantylizm staraczek jest przerażający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 godziny temu, NaugthyBitch napisał:

Aż oplułam monitor ze śmiechu. Wiesz, że od przytulania to się w ciążę nie zachodzi? Infantylizm staraczek jest przerażający. 

Przerażająca to jest twoja głupota. Przytulanie w tym kontekście oznacza ru chanie. Zrozumiałaś teraz tępa dzido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ikona93 i jak tam kochana ? Testujesz czy czekasz nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81
1 minutę temu, Gość Sara napisał:

Ikona93 i jak tam kochana ? Testujesz czy czekasz nadal?

to tylko trik i zabieg,jesli znasz moje zycie to mozesz sie podkladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Przerażająca to jest twoja głupota. Przytulanie w tym kontekście oznacza ru chanie. Zrozumiałaś teraz tępa dzido?

Wow, naprawdę wysoki poziom... Dziwicie się potem, że Was wyśmiewają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sverige

ale się kłócą przedstawicielki płci pięknej, obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale wiecie ze nie zajdziecie dopoki sie tak zachowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, NaugthyBitch napisał:

Aż oplułam monitor ze śmiechu. Wiesz, że od przytulania to się w ciążę nie zachodzi? Infantylizm staraczek jest przerażający. 

Hahaha dokladnie. Ja jestem w ciazy ale jak czytam o tych calych przytulaniach, brzuszkach, cycuszkach itp. To az mi niedobrze. Dorosle baby, a rozmowy na poziomie 8latek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×