Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny

Cuckold zniszczyl moje małżenstwo

Polecane posty

Gość wwet

Cuckold jest super. Robimy to jednak z nieznajomymi, żadko powtarzamy akcje z tym samym gościem. Moja pani ma większe napiecie jak facet jest całkiem obcy. Taki skok w nieznane. Dopuszczenie go do siebie po, krótkiej znaczy chwilowej znajomości, obnażenie się przed nim i to jeszcze przy mężu, pozwolenie mu, żeby zgarnął wszystko o co ja musiałem zabiegać miesiacami daje nam niesamowite emocje. Ona zupełnie odpływa a potem to chlupotanie i dzwięk jajek jak uderzają o jej pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu

Też się zastanawiamy żeby urozmaicić nasze życie seksualne cuckoldem tylko boję się że moja żonka zakocha się w gościu który przetrzepał by jej futerko. Mamy kandydata (przystojniak z mojej pracy) żonce też się podoba a jemu podoba się moja żona.Na razie sprawa jest w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn
3 godziny temu, Gość Krzychu napisał:

Też się zastanawiamy żeby urozmaicić nasze życie seksualne cuckoldem tylko boję się że moja żonka zakocha się w gościu który przetrzepał by jej futerko. Mamy kandydata (przystojniak z mojej pracy) żonce też się podoba a jemu podoba się moja żona.Na razie sprawa jest w martwym punkcie.

a co jak koles ja zaliczy duzo lepiej ? jak bedzie mial wiekszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż
37 minut temu, Gość onn napisał:

a co jak koles ja zaliczy duzo lepiej ? jak bedzie mial wiekszego ?

Po piętnastu latach małżeństwa napalony bull chodzby nie wiem jak był kiepski i tak bedzie lepszy niż mąż. Bo jest obcy, bo jest nowy, bo jest nagrzany na nową cizię, bo ona chce odmiany. To jest coś co trzeba wkalkulować w tą zabawę. A jak ma większego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheKinkyGuy
1 godzinę temu, Gość mąż napisał:

A jak ma większego?

To co? Jajebe:) Panowie, jeśli to jest Wasz główna obawa... to naprawdę boicie się niewłaściwej rzeczy. Jeśli po 15 latach małżeństwa obcy ziomeczek ogarnie Twoją żonę lepiej niż Ty, to znaczy, że się nieco przez te 15 lat w łóżku obijałeś i nie odrobiłęś zadania domowego. A rzecz raczej nie będzie leżała w wielkości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż

Kobiety uwielbiają wielkie, mówią do nas, że to bez znaczenia. Do nas. Same wiedzą swoje. Każdy cuckoldowiec to wie. Nie po to godzi się na jej seks z innym, żeby korniszony ją używały. Pożadaną podstawą cuckoldu jest wielka fujara bulla 😉. Prawda Hotki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheKinkyGuy
1 minutę temu, Gość Mąż napisał:

Każdy cuckoldowiec to wie.

Nie wiem, czy należy mi się miano cuckoldowca, ale ja uważam, że się mylisz:) Co więcej, gości z wielkimi pałkami często gubi przekonanie, że to samo czyni z nich świetnych kochanków. No cóż, chyba jednak nie czyni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nigdy ze znajomymi nigdy z tego samego miasta nigdy więcej niż trzy spotkania nigdy częściej niż cztery razy na rok to takie moje podstawowe zasady wypracowane przez lata to ma być zabawa odskocznia a nie styl życia jeśli zrobicie z tego główny cel w życiu to kłopoty murowane kobiety nie potrafią oddzielić  seksu od miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza hotka
14 godzin temu, Gość Mąż napisał:

Kobiety uwielbiają wielkie, mówią do nas, że to bez znaczenia. Do nas. Same wiedzą swoje. Każdy cuckoldowiec to wie. Nie po to godzi się na jej seks z innym, żeby korniszony ją używały. Pożadaną podstawą cuckoldu jest wielka fujara bulla 😉. Prawda Hotki? 

Tak prawde ale tez nie do konca , zgadzam sie ze duzy czlonek bulla mega mnie kreci , sam widok juz u mnie powoduje podniecenie , szczegolnie ze narzeczony ma malego nieco....

a sex hm pamietam pierwszy raz z duzym i byla slabo , facet myslal ze jak ma duzego to juz nic nie musi robic , przyznaje ze kolejne razy z tym facetem juz byly duzo lepsze , teraz to juz odlot jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
Dnia 20.09.2019 o 07:41, Gość Iza hotka napisał:

Tak prawde ale tez nie do konca , zgadzam sie ze duzy czlonek bulla mega mnie kreci , sam widok juz u mnie powoduje podniecenie , szczegolnie ze narzeczony ma malego nieco....

a sex hm pamietam pierwszy raz z duzym i byla slabo , facet myslal ze jak ma duzego to juz nic nie musi robic , przyznaje ze kolejne razy z tym facetem juz byly duzo lepsze , teraz to juz odlot jest.

 

tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 19.09.2019 o 14:41, Gość mąż napisał:

Po piętnastu latach małżeństwa napalony bull chodzby nie wiem jak był kiepski i tak bedzie lepszy niż mąż. Bo jest obcy, bo jest nowy, bo jest nagrzany na nową cizię, bo ona chce odmiany. To jest coś co trzeba wkalkulować w tą zabawę. A jak ma większego?

i tu masz rację na pewno  z obcym jest inaczej i nie jest taki rutynowy jak mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck

I udało się 🙂 Dziewczyna już wybrała z kim chce to zrobić, opowiedziała mu o wszystkim i zgodził się na randke. Są wstepnie umówieni na przyszły tydzień. Wydałem kupe kasy na nowe ciuchy dla niej, żeby na spotkaniach z kochankiem wyglądała wyjątkowo. Widzę po niej że wizja zdrady podoba się jej coraz bardziej i czuje że na jednym razie sie nie skończy. Jestem szczęśliwy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck

Odkopuje temat bo wczoraj doszło do pierwszej zdrady. Dziewczyna zrobiła mi niespodziankę. Wróciłem z pracy i jej nie było, nie zostawiła kartki ani nie odbierała telefonu. Wróciła wieczorem ubrana w ciuchy które jej kupiłem, pięknie umalowana. "Zrobiłam to" powiedziała z uśmiechem na ustach. Byłem zaszokowany ale bardzo podniecony. Zdjąłem jej szpilki, ucałowałem stopy i podziękowałem. Później przy winku opowiedziała mi wszystko o przebiegu spotkania. Powiedziała że jest zadowolona i chce to powtórzyć. Bardzo mnie ucieszyła taka informacja. Cała sytuacja do tego stopnia mnie podnieciła że nabrałem ochoty na seks. Przytuliłem się do niej i zaproponowałem żebyśmy się troche pobawili. Odpowiedziała że kochanek już ją dzisiaj zadowolił i nie ma ochoty na więcej seksu. To było dla mnie takie poniżające...ale tak właśnie lubię. Nie wiem jakie to przyniesie konsekwencje naszemu związkowi, narazie cieszę się chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała

chciałabym również zrobić taki prezent mojemu mężowi.. wiem, że bardzo by go to ucieszyło i sprawiło przyjemność, poniżającą ale jednak przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Przed chwilą, Gość mała napisał:

chciałabym również zrobić taki prezent mojemu mężowi.. wiem, że bardzo by go to ucieszyło i sprawiło przyjemność, poniżającą ale jednak przyjemność

 Chętnie bezinteresownie ci w tym pomogę... pracowity  😉 kulturalny czysty zadbany wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheKinkyGuy
4 godziny temu, Gość Filon napisał:

Chętnie bezinteresownie ci w tym pomogę... pracowity  😉 kulturalny czysty zadbany wysoki.

Ugh... cóż za inteligentny komentarz w temacie:/ Nic tylko brać gentlemana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck
5 godzin temu, Gość mała napisał:

chciałabym również zrobić taki prezent mojemu mężowi.. wiem, że bardzo by go to ucieszyło i sprawiło przyjemność, poniżającą ale jednak przyjemność

Mąż namawia Cię na to? A Ciebie kręci możliwość dominacji nad nim czy chciałabyś po prostu spróbowac seksu z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

początek końca, panowie zapominaja o tym że kobieta ma inna psychikę, szybko się zaurocza , one nie umieją odzielić seksu od miłości i już nigdy nic nie będzie takie samo jak było , ona zasmakowała , poczuła innośc która ją pochłania, na początku udaje przed mężem , sobą że nic ię nie stało że nadal kocha ( tylko kogo) że nigdy go nie opusci ale dąży do spotkań na seks ( z tym samym) do kawiarni, spacer, kina ... on się zako...e i ...... . Do tego dochodzi paleta chorób ( badania będą co spotkanie ? on nie robi tego z innymi, jego żona nie zdradza go ? ) zobaczcie  wykop.pl/cdn/c3201142/comment_htD9Lm5Mg9NQhleQAMkRZfVIJ9XzeGr8,w400.jpg       oraz ciąża , niektórzy psychicznie są podrasowani że to nie szkodzi ale to dziecko innego i z czasem : dlaczego mam łożyć na cudze dziecko, dlaczego ma się nim zajmować, opiekować, poswięcać mu czas zamiast na swoje? Zobaczcie po forach ile się rozleciało małżeństw po latach , albo zobaczcie ile jest ciągle tych samych związków od kilku lat na forach . Nie każda kobieta jest wstanie wytrzymać takiej huśtawki emocjonalnej także mężczyzna, wmawiać sobie możemy nawet że gówn.. smakuje ale i tak nie zjemy jego. Rodzą się pytania skoro on chce bym go zdradzała to chyba mnie nie kocha tylko bawi się mną, skoro ona tak łatwo zgodziła się na zdrady to ..... skoro jej tak łatwo poszło z zdradą to czy kocha mnie, szanuje ? A może rozwiedzcie się i jako single zabawiajcie bez zobowiązań które was krępują . A czy traktowanie w ten sposób kobiety to nie jest bawienie się nią jak zabawką która ma dostarczać emocje. Jestem przeciwnikiem takim eksperymentom które uszkadzają rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 8.10.2019 o 10:52, Gość mała napisał:

chciałabym również zrobić taki prezent mojemu mężowi.. wiem, że bardzo by go to ucieszyło i sprawiło przyjemność, poniżającą ale jednak przyjemność

to w czym masz problem skoro chce i Ty będziesz zadowolona mąż i ten którego wybierzesz również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck
Dnia 11.10.2019 o 15:20, Gość Anka napisał:

to w czym masz problem skoro chce i Ty będziesz zadowolona mąż i ten którego wybierzesz również

To nie takie proste, trzeba przemyśleć wszystkie konsekwencje i dopiero podjąć decyzję. Ja jestem zadowolony, moja dziewczyna też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck

Dziewczyna nie próżnuje, zgadała się ze swoim kochankiem na wtorek i powiedziała że mam ją zawieść na spotkanie. To mi się najbardziej podoba, że nie pyta mnie o zgodę tylko umówiła się sama a ja mogę jej pomóc w zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wszystko zależy od psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuck
20 minut temu, Gość gosc napisał:

wszystko zależy od psychiki

Dokładnie. To nie są zabawy dla każdego. Dla większości zdrada to krzywda której za nic nie chcieliby doświadczyć. Ja mam zupełnie inną psychikę, jestem stworzony do ulegania kobiecie i dla mnie zdrada to najlepsze co mogę od niej otrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuckold
Dnia 12.10.2019 o 23:29, Gość Cuck napisał:

Dziewczyna nie próżnuje, zgadała się ze swoim kochankiem na wtorek i powiedziała że mam ją zawieść na spotkanie. To mi się najbardziej podoba, że nie pyta mnie o zgodę tylko umówiła się sama a ja mogę jej pomóc w zdradzie

Jak sytuacja u Was dalej się rozwija? My planujemy to od jakiegoś czasu ale brakuje kropki nad i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2019 o 00:02, Gość Cuck napisał:

Dokładnie. To nie są zabawy dla każdego. Dla większości zdrada to krzywda której za nic nie chcieliby doświadczyć. Ja mam zupełnie inną psychikę, jestem stworzony do ulegania kobiecie i dla mnie zdrada to najlepsze co mogę od niej otrzymać

Opowiadała może o szczegółach? To bardzo ciekawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

Hmmm.....miałam okazję poznać przypadkiem znajomego kolegę,który z żoną to praktykowali. A raczej już była żona. Rozwód po ponad 20 latach. Zaczęli od trójkąta...później wymiana...swingersi....i w końcu to. Żona w końcu poszła z innym. Generalnie załamanie i tragedia w całej rodzinie. Wszystko wyszło na jaw. Dzieci nastolatki dorastające....nie chcą rodziców znać bo matka i ojciec to .........ze. A jeszcze moralizowali i pouczali.  Zero szacunku itp.Obecnie nie chcą ich znać, mieszkają u dziadków. O dziadkach nie wspomnę....matki z dwóch str załamane. Ich dzieciom "w du....ach się poprzewracało" Płacz i lament. A facet zaliczył po tym wszystkim głęboką depresję i chodzi do dnia dzisiejszego na indywidualna terapię. Nawet nie ma ochoty teraz na żadną babkę. Była żona nie utrzymuje żadnych kontaktów z rodziną i dziećmi. Czasem trzeba kilka  razy się zastanowić czy warto to wszystko niszczyć dla paru chwil uniesienia i eksperymentu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1978

Tez jestem uległy żonie.  Ale najdalej posuwamy się do pasa cnoty, który noszę gdy żona ma okres,oraz  strapona którym żonka bierze mnie od tyłu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka88

Mąż tak chciał cuckold, że się zgodziłam.  Na początku był jego kumpel, średnio mi się podobało no ale mąż miał to czego pragnął.  Później było już dużo ostrzej. W końcu skończyło się na grupowym seksie z 4 facetami. Mąż siedział i patrzył jak mnie sobie używają. Czułam się jak zwykła ....a, rżnęli mnie jak chcieli.  Dochodzi we mnie po kilka razy. Mąż wylizywał ich spermę.  Gdy skończyli to nie czułam cip.ki, tyłka i ust. Trochę to we mnie uderzyło i i zrobiłam sobie przerwę. Chwilę później okazało się że jestem w ciąży. Mąż namawiał mnie na ponowny seks w grupie tym bardziej że bylam w ciąży, ale ja się nie zgodziłam bo już i tak nie wiedziałam kto jest ojcem.   Dzisiaj mamy 5letniego syna. Nie uprawiamy już cuckoldu, czasami mąż dochodzi na moje stopy i później to zlizuje. Od czasu do czasu też używamy strapona którym ujezdzam go w tyłeczek.  W każdym razie cuckold to było coś nowego, ale skończyło się dzieckiem.  Wiem że mąż chętnie znowu by mnie zeszmacił bo to jego fetysz, ale póki co nie jestem gotowa znowu się tak dla niego puszczać..   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleee
6 godzin temu, Gość Ewka88 napisał:

Mąż tak chciał cuckold, że się zgodziłam.  Na początku był jego kumpel, średnio mi się podobało no ale mąż miał to czego pragnął.  Później było już dużo ostrzej. W końcu skończyło się na grupowym seksie z 4 facetami. Mąż siedział i patrzył jak mnie sobie używają. Czułam się jak zwykła ....a, rżnęli mnie jak chcieli.  Dochodzi we mnie po kilka razy. Mąż wylizywał ich spermę.  Gdy skończyli to nie czułam cip.ki, tyłka i ust. Trochę to we mnie uderzyło i i zrobiłam sobie przerwę. Chwilę później okazało się że jestem w ciąży. Mąż namawiał mnie na ponowny seks w grupie tym bardziej że bylam w ciąży, ale ja się nie zgodziłam bo już i tak nie wiedziałam kto jest ojcem.   Dzisiaj mamy 5letniego syna. Nie uprawiamy już cuckoldu, czasami mąż dochodzi na moje stopy i później to zlizuje. Od czasu do czasu też używamy strapona którym ujezdzam go w tyłeczek.  W każdym razie cuckold to było coś nowego, ale skończyło się dzieckiem.  Wiem że mąż chętnie znowu by mnie zeszmacił bo to jego fetysz, ale póki co nie jestem gotowa znowu się tak dla niego puszczać..   

a widujesz nadal moze tego kolege lub tych 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka88

Cuckold to relacja dośc trudna , łatwo przekorczyć granicę. Musi się opierac na zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×