Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melisa

Mój facet to łatwe ścierwo!

Polecane posty

Gość Melisa

Każda może go mieć. Jest glupi, tepy i naiwny:

*Kolezanka z pracy poinformowała go o możliwości robienia nadgodzin to przylecial do chaty i się chwali że ona na niego leci skoro takie propozycje mu sklada

*koleżanka z pracy się do niego uśmiecha a ten do mnie z textem że ma na niego chrapke skoro jest taka miła i pewnie już wyobraża sobie nie wiadomo jakie rzeczy z nią w roli glownej

*w sklepie potrafi odjąć mu mowę i nagle zapomina co ma kupić tylko dlatego że expedientka ma fajne cycki

*jadąc że mną w tramwaju potrafi oczu nie spuszczac z jakiejś babki i puszczać oczka, wymieniac uśmiechy, a po wyjściu z tramwaju powiedzieć mi 'i tak nie była w moim typie' 

Jest tego wiele więcej bo każdy dzień to nowy przypadek. Rzygać mi się chce. Jest mi źle z tego powodu i myślę o zaczeęciu prowadzenia podwójnego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co podwójne życie? Zmień faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nosz kurde co to za faceta sobie przygarnęłaś. Wolny to rozumiem ale taki z Tobą? 3 pierwsze punkty to by do mnie pasowały ale ja nikogo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Po co podwójne życie? Zmień faceta.

Zgadzam się,znam podobny przypadek więc kop w D u.P.e i won z życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Krzyśiu czy partnerka wie, że głowę powinieneś leczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa

Ale jak mi z innym nie wyjdzie to nie chce zostać tak zupełnie sama. Nie mieć do czego wracać ☹️ Kopnac w dvpe można zawsze. A znaleźć kogoś kto pokocha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Melisa napisał:

Ale jak mi z innym nie wyjdzie to nie chce zostać tak zupełnie sama. Nie mieć do czego wracać ☹️ Kopnac w dvpe można zawsze. A znaleźć kogoś kto pokocha? 

Ty kobieto nie masz szacunku do siebie????on Ciebie nie kocha  jak rozgląda się na boki,bo jak znajdzie kogoś kto mu odpowiadać będzie w 100%to Ciebie kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy heteroseksualny facet nie jest obojętny na wdzięki kobiet. To tak jakby się złościć, że słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy heteroseksualny facet nie jest obojętny na wdzięki kobiet. To tak jakby się złościć, że słońce świeci.

Ale nie każdy realizuje swoje potrzeby z innymi niż żona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy heteroseksualny facet nie jest obojętny na wdzięki kobiet. To tak jakby się złościć, że słońce świeci.

Bez przesady, spojrzec tu i tam a slinic się do każdej i zaczepiac ,bo spojrzy w sklepie,na plaży to różnica  ..pies na baby a tylko pies to różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×