Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Pierwsze objawy ciąży

Polecane posty

Gość Monika

Hej . Okres spóźnia się 5 dni . Testu jeszcze nie robiłam bo się boje . Problem w tym że ja nic nie czuję ani na okres ani na ciążę. Nic mnie nie boli . Nawet brzuch i cycki . Czy na tym etapie ciąży powinnam już coś czuć? Jak to jest ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja miałam ból piersi kilka dni po owulacji (ale to jak zawsze przed okresem bo nawet na objaw ciąży to byłoby za szybko) do 8 tygodnia a potem od 9 tygodnia do końca ciąży mdłości i brzuch mnie jeszcze na początku bolał gdzieś do 7 tygodnia i tyle z objawów. Każda kobieta ma inne objawy z tym nie zgadnie. Ja dopóki testu nie zrobiłam nie czułam się jak w ciąży zresztą potem też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli jesteś w ciąży, to niezrobienie testu nie sprawi że ona magicznie zniknie:) Na tym etapie brak objawów to normalna sprawa. Zrób test, lepiej wiedzieć, chociażby po to żeby zacząć brać kwas foliowy (albo mieć więcej czasu na inne "rozwiązania").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Staram się o dziecko ponad rok czasu

Więc ciężko mi uwierzyć w to że mogło się wkoncu udać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy cyklach 28-29 dni w 19 poczułam ból piersi. Test wyszedł mi dzień przed spodziewana @ .                 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Monika napisał:

Staram się o dziecko ponad rok czasu

Więc ciężko mi uwierzyć w to że mogło się wkoncu udać ...

I z tego powodu odjęło Ci rozum? Im później zaczniesz brać np kwas foliowy tym bardziej możesz zaszkodzić jeżeli jesteś w ciąży. A to nie jedyne co powinnaś w razie czego brać. Ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Monika napisał:

Staram się o dziecko ponad rok czasu

Więc ciężko mi uwierzyć w to że mogło się wkoncu udać ...

ja sie staralam dluzej i nie odstawialam takich cyrkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Kwas foliowy biorę od roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To że się okres spóżnia to jeszcze nic nie znaczy. To tylko 5 dni. Za wcześnie na jakiekolwiek objawy nawet jeśli jesteś w ciąży. A okres może ci się spóźniać ze stresu bo teraz przeżywasz a moze jestem a może nie.. Stresu dużo to i okres się spóźnia. Nie panikuj. Poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test. Ponoc najbardziej wiarygodne wychodzą po 2 tygodniach od spodziewanej miesiączki. Tymczasem żyj jak dotychczas, bo wszelkie objawy to najwyżej sobie teraz wkrecisz. 

Ja pamiętam, ze też raz bardzo spóźnił mi się okres i wcinałam śledzie tak mi jakoś posmakowały 😉 Ale nie, nie panikowałam żadnych testów nie robiłam a okres pojawił się nieco później i tyle. 

Natomiast u mojej siostry pierwszymi objawami ciąży była przeogromna senność. Zasypiała dosłownie na siedząco. No ale nie w 5 dniu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Monika napisał:

Kwas foliowy biorę od roku .

To teraz rok czekaj na zrobienie testu dziecko.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Objawów ciąży jest tak dużo, tak bardzo się różnią i tak często zupełnie na nic nie wskazują, że po prostu trzeba zrobić test. Dopatrywanie się ciąży na podstawie objawów w XXI wieku jest śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Objawy jak na okres (brzuch, piersi)  plus mdliło mnie od kilku dni, zrobiłam test w przeddzień kiedy miałam dostać okres bo mdlosci się nasiliły, zwymiotowałam. Test wyszedł pozytywny

nadmienie że prawdopodobnie owulacja wystąpiła szybciej w tym cyklu i ciąża była starsza bo w 5 tyg już miałam serduszko, normlanie jak czytam to dziewczyny mają 6-7 tydzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji 😉 okres spóźnia mi się 3 dni i rak samo jak ty boje się zrobić test bo staramy się o dzidzie już ponad 2 lata ... u mnie to tak bywa ze ta miesiączka czasem przychodzi później ale cały czas mam nadzieje ze może w końcu się udało . Strasznie boli mnie dół pleców i tylko to mi dokucza a tak to nie czuje żeby zbliżał mi się okres . Trzymam za nas kciuki 🤗💪🏻  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

To teraz rok czekaj na zrobienie testu dziecko.. 

I po co ten jad ?? Ręce opadają na niektóre wredne i zbędne komentarze . Ale to na każdym forum znajdzie się jakaś mądra co swieci swoim rozumem na prawo i lewo i żucia jadem . Po co to ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Ja zrobiłam 3dni po @ bo zawsze miałam jak w zegarku A poza tym wiedziałam że trochę poszalelismy więc brałam ciążę pod uwagę;)

Test robiony wieczorem i od razu dwie grube krechy, na nic  nie musiałam czekać 😄

Co do objawów ,mdłości zero,tylko ból piersi i pod koniec dnia zasypiam jak dziecko 

Teraz jestem w 5+7 , u lekarza byłam w 5+2  i pokazał tylko pęcherzyk, wizyta 1.10 i usłyszę już serduszko:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
1 godzinę temu, Ikona93 napisał:

Ja jestem w podobnej sytuacji 😉 okres spóźnia mi się 3 dni i rak samo jak ty boje się zrobić test bo staramy się o dzidzie już ponad 2 lata ... u mnie to tak bywa ze ta miesiączka czasem przychodzi później ale cały czas mam nadzieje ze może w końcu się udało . Strasznie boli mnie dół pleców i tylko to mi dokucza a tak to nie czuje żeby zbliżał mi się okres . Trzymam za nas kciuki 🤗💪🏻  

Mam nadzieję, że nie uznasz, że pluję jadem, bo widziałam, że na wszystkich, którzy się z Tobą nie zgadzają naskakujesz, ale jeśli staracie się dwa lata, to czas zrobić badania. Pisałaś gdzieś, że dostałaś clo na owulację, a czy zrobiliście oboje badania? Oboje jesteście zdrowi, kochacie się co dwa dni, itd? 

No i dół pleców mówisz... Często to po prostu objaw przemęczenia, nie ciąży, a jeszcze częściej objawów nie ma do szóstego, siódmego tygodnia. Nie wmawiaj sobie, tylko sprawdź czy z Waszymi ciałami wszystko jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
1 minutę temu, Gość Karo napisał:

Ja zrobiłam 3dni po @ bo zawsze miałam jak w zegarku A poza tym wiedziałam że trochę poszalelismy więc brałam ciążę pod uwagę;)

Test robiony wieczorem i od razu dwie grube krechy, na nic  nie musiałam czekać 😄

Co do objawów ,mdłości zero,tylko ból piersi i pod koniec dnia zasypiam jak dziecko 

Teraz jestem w 5+7 , u lekarza byłam w 5+2  i pokazał tylko pęcherzyk, wizyta 1.10 i usłyszę już serduszko:) 

O proszę, brawo! Twoją wypowiedź powinni przypiąć do forum, żeby wszystkie staraczki widziały 🙂 objawów często w ogóle nie ma albo są identyczne jak na okres. Gratuluję, na pewno serduszko pięknie zabije!

Miałam dokładnie takie same "objawy", ale test zrobiłam prawie dwa tygodnie po terminie miesiączki, bo myślałam, że zaraz przyjdzie. I też dwie grube krechy, bez wcisków I domysłów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Optymistka napisał:

Mam nadzieję, że nie uznasz, że pluję jadem, bo widziałam, że na wszystkich, którzy się z Tobą nie zgadzają naskakujesz, ale jeśli staracie się dwa lata, to czas zrobić badania. Pisałaś gdzieś, że dostałaś clo na owulację, a czy zrobiliście oboje badania? Oboje jesteście zdrowi, kochacie się co dwa dni, itd? 

No i dół pleców mówisz... Często to po prostu objaw przemęczenia, nie ciąży, a jeszcze częściej objawów nie ma do szóstego, siódmego tygodnia. Nie wmawiaj sobie, tylko sprawdź czy z Waszymi ciałami wszystko jest ok. 

Wlanie robiliśmy wszystkie podstawowe badania i jest ok , w ciąży tez już byłam ale ja straciłam niestety ... lekarz mówi ze wszytsko jest na dobrej drodze i trzeba się odblokować i się uda . Ale to nie takie łatwe z tym odblokowaniem . Jak się długo człowiek stara i się nie udaje to ciężko o tym nie myśleć 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
1 minutę temu, Ikona93 napisał:

Wlanie robiliśmy wszystkie podstawowe badania i jest ok , w ciąży tez już byłam ale ja straciłam niestety ... lekarz mówi ze wszytsko jest na dobrej drodze i trzeba się odblokować i się uda . Ale to nie takie łatwe z tym odblokowaniem . Jak się długo człowiek stara i się nie udaje to ciężko o tym nie myśleć 😔

 A mąż spermę robił? 

Rozumiem bardzo dobrze, że trudno odpuścić, mi też było trudno. Ale postaraj się zachować zdrowy rozsądek, bo możesz zwariować i to dosłownie. Może się też skończyć tak, że będziecie uprawiać seks tylko po to, żeby zajść w ciążę, a od tego już prosta droga do katastrofy. Polecam przejść się do psychologa, to może pomóc 🙂 A najbardziej polecam poblokowac sobie samej wszystkie fora, bo laski tylko się nawzajem nakręcają - pytanie czy są prawdziwymi ludźmi czy bawią się wkrecaniem innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Optymistka napisał:

 A mąż spermę robił? 

Rozumiem bardzo dobrze, że trudno odpuścić, mi też było trudno. Ale postaraj się zachować zdrowy rozsądek, bo możesz zwariować i to dosłownie. Może się też skończyć tak, że będziecie uprawiać seks tylko po to, żeby zajść w ciążę, a od tego już prosta droga do katastrofy. Polecam przejść się do psychologa, to może pomóc 🙂 A najbardziej polecam poblokowac sobie samej wszystkie fora, bo laski tylko się nawzajem nakręcają - pytanie czy są prawdziwymi ludźmi czy bawią się wkrecaniem innych. 

Dzięki kochana i tak zrobię 😉😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
26 minut temu, Gość Karo napisał:

Ja zrobiłam 3dni po @ bo zawsze miałam jak w zegarku A poza tym wiedziałam że trochę poszalelismy więc brałam ciążę pod uwagę;)

Test robiony wieczorem i od razu dwie grube krechy, na nic  nie musiałam czekać 😄

Co do objawów ,mdłości zero,tylko ból piersi i pod koniec dnia zasypiam jak dziecko 

Teraz jestem w 5+7 , u lekarza byłam w 5+2  i pokazał tylko pęcherzyk, wizyta 1.10 i usłyszę już serduszko:) 

5+7? Hahahahaha co to za chińska numeracja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Ikona93 napisał:

Wlanie robiliśmy wszystkie podstawowe badania i jest ok , w ciąży tez już byłam ale ja straciłam niestety ... lekarz mówi ze wszytsko jest na dobrej drodze i trzeba się odblokować i się uda . Ale to nie takie łatwe z tym odblokowaniem . Jak się długo człowiek stara i się nie udaje to ciężko o tym nie myśleć 😔

Jakie masz AMH? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kinia napisał:

5+7? Hahahahaha co to za chińska numeracja 

No może jesteś po prostu za głupia żeby zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Mnie bolała clpka. Od srodka pochwa, kłócie rwanie.. później brzuch poodbnie jak na okres ale też bardziej z uwzględnieniem kaśki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×