Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Rossmann

Polecane posty

Gość Gość

Czy Rossmann odpala coś youtuberkom za polecanie produktów "które warto kupić na promocji", czy one po prostu korzystają z okazji, że ludzie klikaja takie filmy i zwiększają sobie w ten sposób liczbę wyświetleń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic im nie odpala, one tak z dobrego serca polecają... 😂 No weź pomyśl, po co miałyby za darmo polecać chłam z Rossmana 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic im nie odpala, one tak z dobrego serca polecają... 😂 No weź pomyśl, po co miałyby za darmo polecać chłam z Rossmana 🤦‍♀️

No właśnie dla wyświetleń? Jako że temat chodliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie bądź naiwna, nagle wszystkie kupują w Rossmanie?

Przecież większość notorycznie mówi w filmach, że korzysta z internetowych drogerii, które w ogóle nie mają stacjonarnej sprzedaży.
Oczywiste, że mają z tego jakieś profity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy tylko mi się wydaje, czy w regularnej sprzedaży część produktów jest tańszych niż dzisiejsza cena "przed promocją"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella Laska 10 na 10

Byłam w rosmanie i moim skromnym zdaniem tylko frajerki coś kupią na tej pseudo promocji. Nara frajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosc

Może na początku jutuberki robiły filmu o promocjach w rosmanie z dobrego serca(bo ta promocja to gorący temat, sądząc po tym ile kobit kręci się przy szafach w rosmanie). Ale teraz to na pewno cos im rosman odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet Hania digitalgirl nagrywa te filmiki, chociaż zazwyczaj jest mocno spóźniona z pokazywaniem nowości i ogólnie nagrywa według swojego rytmu. To mnie ostatecznie przekonuje, że muszą coś za to dostawać. Szkoda, że żadna się nie przyzna. Może mają to w umowach, bo w sumie taki film o kulisach też miałby dużo wyświetleń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moim zdaniem albo mają pieniądze za taki filmik albo zapłata jest pod postacią tych kosmetyków które polecają (wiecie mówią że warto złowić taki a taki podkład tusz czy szminkę) czyli te wszystkie kosmetyki mają za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do porzygu są te filmy. Co rok, o tej samej porze, każdą nagle bierze na Rossmanna. Oczywiście, że to wszystko ze współpracy. I podejrzewam, że muszą mieć niezłe profity z tego, skoro nawet taka Maxi nie może się oprzeć przed odstawianiem tej błazenady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDDD

Myślałam, ze to wątek o Gośce świat Gosi xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
13 godzin temu, Gość XDDD napisał:

Myślałam, ze to wątek o Gośce świat Gosi xDDDD

ja tez xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rok temu youtuberki dostały paczki z produktami i później każda pokazywała to samo. Jak jest w tym roku to nie wiem, bo nie chce mi się tego wszystkiego oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A była któraś z was skorzystać z tej promocji ? Ciekawi mnie, jaki produkt otrzymuje się przy kasie za 1grosz. Podobno już do jednego kosmetyku dodają prezent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross

Ja dostałam, darmową gazetkę hehe,nie żartuj, że jeezcze prezentami obsypują 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Ross napisał:

Ja dostałam, darmową gazetkę hehe,nie żartuj, że jeezcze prezentami obsypują 😄

Dostałam maila z Rossmana :

* Kup min. 1 produkt do makijażu

* Zeskanuj kartę z aplikacji przy kasie

* Odbierz upominek za 1 gr.

 

jestem ciekawa co to dają 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp

Jak bardzo trzeba być biednym umysłowo, żeby iść na tą promocję tylko po to, żeby gratis dostać. Na fejsie rossmana masa płaczu z tego powodu bo księżniczka już o 8:30 była i nie dostała worka na kapcie. No biedaczki 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×