Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dam się sfrajerzyć

Nie korzystajcie z portali randkowych

Polecane posty

Gość nie dam się sfrajerzyć

Nie korzystajcie bo dokładnie kilka minut po tym jak jakaś dziewczyna założy profil odrazu napiszę do niej 10ciu lub więcej zdesperowanych kolesi i  zacznie ją podrywać a wy będziecie  o nią walczyć. Potem nawet jeśli wygracie to ona spotka się z innymi na boku i wybierze tego "samca alfa" który szuka tylko tego by ją zaliczyć.

Taka jest prawda więc trzymajcie się z daleka bo miłości to tam raczej nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234

Ja znalazłem, koleś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja straciłem. Dziś zdecydowaliśmy się na rozwód po 25 latach. Jeśli serce mi nie pęknie, wstanę rano  i pójdę do pracy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyd

Poznałam męża przez Internet więc da się normalnych ludzi poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar_Shark

Jest taki (płatny) portal, gdzie administracja zakłada fałszywe profile, w celu nakręcaniu ruchu i temu, żeby ludzie zostawiali tam kasę (za darmo limit 5 wiadomości do jednej osoby). A kiedy poznasz tam prawdziwą dziewczynę i zaczniesz z nią gadać, wymazują wasze wiadomości, żebyś się z nią nie spotkał i nie przestał zostawiać hajsu na portalu :D Ale podejrzewam, że więcej tak funkcjonuje. JA poznałem fajną dziewczynę w internecie, ale nie na portalu randkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wątpię, że administracja sama usuwa wiadomości, kobieta traci zainteresowanie i sama blokuje. Nikt nie potrzebuje cię tam siłą trzymać, bo co z tego, że dojdzie do randki, większość kobiet i tak straci zainteresowanie po pierwszej randce. Portale i aplikacje, to jest skuteczne narzędzie dla ludzi, którzy są atrakcyjni, mają odpowiednią sylwetkę, fajną pracę. Czyli jak w życiu. To że kupisz telefon nie znaczy, że ludzie zaczną do ciebie dzwonić. Tak samo na portalu- to jest tylko narzędzie, a atuty masz takie same jak na żywo. Jak jesteś niezbyt atrakcyjny/a, to musisz się o wiele bardziej namęczyć, żeby kogoś wyrwać. Nie wiem dlaczego, to jest takie niezrozumiałe.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×