Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Galicjanka

Pan-Nieporozumienie

Polecane posty

Gość Galicjanka

Mąż, ojciec i może nie długo kochanek...ale czy na pewno? Niby chce tego "szaleństwa" ze mną a nic nie robi w tym kierunku. Niezdecydowany? Za bardzo się boi? A może taka słowna zabawa go kręci? Ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami nie wiedzą..moze kied
Przed chwilą, Gość Galicjanka napisał:

Mąż, ojciec i może nie długo kochanek...ale czy na pewno? Niby chce tego "szaleństwa" ze mną a nic nie robi w tym kierunku. Niezdecydowany? Za bardzo się boi? A może taka słowna zabawa go kręci? Ręce opadają

chyba są do siebie podobni:) Niby chcieliby, ale moze nie, może tak, nieee, lepiej nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Galicjanka napisał:

Mąż, ojciec i może nie długo kochanek...ale czy na pewno? Niby chce tego "szaleństwa" ze mną a nic nie robi w tym kierunku. Niezdecydowany? Za bardzo się boi? A może taka słowna zabawa go kręci? Ręce opadają

ja bym napisała KOBIETA NIEPOROZUMIENIE, co nie ma szacunku do siebie i za zajętymi lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

ja bym napisała KOBIETA NIEPOROZUMIENIE, co nie ma szacunku do siebie i za zajętymi lata

Nie latam za nikim, to tak w woli ścisłości 😉 A Ty chyba nie jesteś od tego aby osądzać innych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

ja bym napisała KOBIETA NIEPOROZUMIENIE, co nie ma szacunku do siebie i za zajętymi lata

Niech ci za te wiadomość da 500 zyta do konca m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sensie jaki masz problem autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

ja bym napisała KOBIETA NIEPOROZUMIENIE, co nie ma szacunku do siebie i za zajętymi lata

Jeśli wolna to i tak lepsza od zdradzacza, jej podłoga to jego sufit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani która wie

Chory temat

Tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Galicjanka napisał:

Nie latam za nikim, to tak w woli ścisłości 😉 A Ty chyba nie jesteś od tego aby osądzać innych 😘

tak..chetna sz.ma.ta co nogi rozłoży bo kochanek ją słówkami mami..DNO KOBIECE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka
6 minut temu, Gość sami nie wiedzą..moze kied napisał:

chyba są do siebie podobni:) Niby chcieliby, ale moze nie, może tak, nieee, lepiej nie....

To ja zrobiłam ostatnio pierwszy krok i napisałam do niego , choć nie liczyłam na tak miły bieg wydarzeń. Może masz rację, że jesteśmy do siebie podobni. Tylko po co to wszystko? Nie lepiej z mostu powiedzieć co i jak ...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejna dzivvka 🙄 w dodatku darmowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kolejna dzivvka 🙄 w dodatku darmowa 

idealnie ujęte..szm.at w Polsce nie brakuje a kafe to wylęgarnia dziadostwa i du.po.dajek co jeszcze się tym chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

tak..chetna sz.ma.ta co nogi rozłoży bo kochanek ją słówkami mami..DNO KOBIECE

To ładnie się nam przedstawiłas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani która wie
1 minutę temu, Gość Galicjanka napisał:

To ja zrobiłam ostatnio pierwszy krok i napisałam do niego , choć nie liczyłam na tak miły bieg wydarzeń. Może masz rację, że jesteśmy do siebie podobni. Tylko po co to wszystko? Nie lepiej z mostu powiedzieć co i jak ...:-/

Ileasz lat ?jesteś wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Galicjanka napisał:

To ładnie się nam przedstawiłas ....

daruj sobie kur.wisko wybielanie swoich warg sromowych bo szm.ata zawsze będzie szma.ta -taki charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Pani która wie napisał:

Ileasz lat ?jesteś wolna?

nie chce mi się, taka jest prawda.

ile mam lat? swoje już przeżyłam..teraz chcę być tylko piękna i bogata:) 

czy jestem wolna? od 21 lat zajęta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka
2 minuty temu, Gość Pani która wie napisał:

Ileasz lat ?jesteś wolna?

Mamy rodziny- oboje. Jesteśmy po 30 jest różnica wieku między mną a nim około 4 lata. To ciągnie się już ponad rok. Dla zainteresowanych koleżanek: NIE SPAŁAM Z NIM ani nic z tych rzeczy. Znajomość przebiega dość burzliwie i przestaje już sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani która wie
10 minut temu, Gość gosc napisał:

tak..chetna sz.ma.ta co nogi rozłoży bo kochanek ją słówkami mami..DNO KOBIECE

Na jakiej podstawie te wnioski sadzisz po sobie ?Czemu używasz tak podlego wulgarnego jezyka ze aż na wymioty zbiera?Jak mozna kogos wyzywac od szmat?jakim prawem ?jak można pisać ,,nogi rozłoży"fuj to obrzydliwe .NIE SĄDŹ BYß NIE BYŁ SĄDZONY tak mówi Biblia.Trzeba kogoś bardzo dobrze znać i mieć dowody żeby tak ordynarnie rzeczy pisac Łatwo komuś zrobić krzywdę a to już niewybaczalne i podlega pod Sąd!! nie tylko Boży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Galicjanka napisał:

Mamy rodziny- oboje. Jesteśmy po 30 jest różnica wieku między mną a nim około 4 lata. To ciągnie się już ponad rok. Dla zainteresowanych koleżanek: NIE SPAŁAM Z NIM ani nic z tych rzeczy. Znajomość przebiega dość burzliwie i przestaje już sobie z tym radzić.

ale chetna tak,że zapach wydzieliny czuć na kilometr..bidulka co nie radzi sobie z popędem i chcicą na innego.OJOJ..współczujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Pani która wie napisał:

Na jakiej podstawie te wnioski sadzisz po sobie ?Czemu używasz tak podlego wulgarnego jezyka ze aż na wymioty zbiera?Jak mozna kogos wyzywac od szmat?jakim prawem ?jak można pisać ,,nogi rozłoży"fuj to obrzydliwe .NIE SĄDŹ BYß NIE BYŁ SĄDZONY tak mówi Biblia.Trzeba kogoś bardzo dobrze znać i mieć dowody żeby tak ordynarnie rzeczy pisac Łatwo komuś zrobić krzywdę a to już niewybaczalne i podlega pod Sąd!! nie tylko Boży!

swoje teksty SYLWUNIA zachowaj dla siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.
12 minut temu, Gość Galicjanka napisał:

Nie latam za nikim, to tak w woli ścisłości 😉 A Ty chyba nie jesteś od tego aby osądzać innych 😘

W woli scislosci haha w gwoli scislosci. Tylko mi nie mow, ze zapomialas o "g", bo widze ii slysze to juz u ludzi nie pierwszy raz. Pewnie jestes z tych co mowia "nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki" jako nie popelnia sie tego samego bledu dwa razy😄😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Galicjanka napisał:

Mamy rodziny- oboje. Jesteśmy po 30 jest różnica wieku między mną a nim około 4 lata. To ciągnie się już ponad rok. Dla zainteresowanych koleżanek: NIE SPAŁAM Z NIM ani nic z tych rzeczy. Znajomość przebiega dość burzliwie i przestaje już sobie z tym radzić.

Czemu z nim nie spałaś, tzn. raczej do tego to zmierza, więc co za przeszkoda,  on się waha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani która wie
4 minuty temu, Gość Galicjanka napisał:

Mamy rodziny- oboje. Jesteśmy po 30 jest różnica wieku między mną a nim około 4 lata. To ciągnie się już ponad rok. Dla zainteresowanych koleżanek: NIE SPAŁAM Z NIM ani nic z tych rzeczy. Znajomość przebiega dość burzliwie i przestaje już sobie z tym radzić.

Po co ci to?Jesteś osobą wierzącą.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

daruj sobie kur.wisko wybielanie swoich warg sromowych bo szm.ata zawsze będzie szma.ta -taki charakter

Mówisz o sobie ?Idź może swój jad w burdelu wylewać  skoro tak Cię to boli.Głównemu chleb na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie osądzaj innych kłamco
3 minuty temu, Gość Pani która wie napisał:

Po co ci to?Jesteś osobą wierzącą.?

tak, wierzę tak jak TY w siebie Pani z milionem nicków-ta co wie, wiem, prawda,Sylwia,parassolka i setki innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka

Nie doszło do niczego , bo ja nie chciałam. Nie potrzebuję seksu , ale sama ta znajomość trochę mnie uzależniła, taka odskocznia od codzienności. To, że możemy porozmawiać, pożartować czy nawet się posprzeczać. Owszem podoba mi się i wzajemnie. Wiem , że to nie jest normalna sytuacja i chciałabym z tego jakoś wybrnąć ale zapomnieć o nim to na prawdę ciężko. Nie wiem na czym stoję. Nie potrafi się określić i czuje że jestem dla niego alternatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani która wie
15 minut temu, Gość hahaha napisał:

nie chce mi się, taka jest prawda.

ile mam lat? swoje już przeżyłam..teraz chcę być tylko piękna i bogata:) 

czy jestem wolna? od 21 lat zajęta 

Pytam autorkę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Galicjanka napisał:

Nie doszło do niczego , bo ja nie chciałam. Nie potrzebuję seksu , ale sama ta znajomość trochę mnie uzależniła, taka odskocznia od codzienności. To, że możemy porozmawiać, pożartować czy nawet się posprzeczać. Owszem podoba mi się i wzajemnie. Wiem , że to nie jest normalna sytuacja i chciałabym z tego jakoś wybrnąć ale zapomnieć o nim to na prawdę ciężko. Nie wiem na czym stoję. Nie potrafi się określić i czuje że jestem dla niego alternatywą.

Jeśli musicie się widywać (np. w pracy) to tym bardziej trudno będzie zapomnieć. Macie nudy w związkach i szukacie wrażeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka
1 minutę temu, Gość Pani która wie napisał:

Pytam autorkę

 

Napisałam, że jestem ustatkowana. Mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galicjanka
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli musicie się widywać (np. w pracy) to tym bardziej trudno będzie zapomnieć. Macie nudy w związkach i szukacie wrażeń. 

To nie ja szukałam wrażeń. To on wszystko zaczął i uwierz, że walczyłam z tym bardzo długo. Jestem świadoma, że to podłe co robię ale nie jestem w stanie o nim zapomnieć. Tęsknię i brakuje mi go , tak po prostu. Na dodatek złego na pożegnanie gdy życzyłam mu miłego dnia, on odpowiedział że też mnie kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×