Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z biustem

Pytanie do ciężarnych z bardzo dużym biustem

Polecane posty

Gość problem z biustem

Dziewczyny, jestem załamana tym, co widzę w lustrze. Nie dość że od zawsze dźwigam te dwie wielkie małpy jak kilogramy mąki, to jeszcze teraz zaczynam trzeci trymestr i strasznie niepokoi mnie jak bardzo zwiększyło się ich ukrwienie. Pomijam już dyskomfort i uczucie obrzmienia, ale najbardziej martwią mnie wyraźnie zarysowane, grube żyły, które czasem (np po wysiłku, spacerze) są aż wypukłe w dotyku. Wygląda to fatalnie, ale czy to jest norma? Czy to zniknie po ciąży, karmieniu? O samym karmieniu to ja aż się boję myśleć...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja przepraszam że nie na temat ale Jaki miałaś rozmiar przed ciąża i jaki masz teraz? Dopiero początek mojej ciàzy ale zaczynam z 65h i boje się jak to sie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z biustem
4 minuty temu, Gość Daria napisał:

Ja przepraszam że nie na temat ale Jaki miałaś rozmiar przed ciąża i jaki masz teraz? Dopiero początek mojej ciàzy ale zaczynam z 65h i boje się jak to sie skończy

Wcześniej miałam 70G. W pierwszym trymestrze kupiłam 75H ale w drugim już mnie bardzo cisnął i musiałam zrezygnować ze wszystkiego co ma fiszbiny. Teraz noszę sportowe i biorę co w przymierzalni jakoś leży. Szału nie ma, brakuje mi tego fiszbinowego podtrzymania, czuję się wiecznie spocona pod biustem. Strasznie ale to strasznie zazdroszczę dziewczynom o maleńkich miseczkach, niektóre nie wiedzą jakie mają szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria
2 minuty temu, Gość problem z biustem napisał:

Wcześniej miałam 70G. W pierwszym trymestrze kupiłam 75H ale w drugim już mnie bardzo cisnął i musiałam zrezygnować ze wszystkiego co ma fiszbiny. Teraz noszę sportowe i biorę co w przymierzalni jakoś leży. Szału nie ma, brakuje mi tego fiszbinowego podtrzymania, czuję się wiecznie spocona pod biustem. Strasznie ale to strasznie zazdroszczę dziewczynom o maleńkich miseczkach, niektóre nie wiedzą jakie mają szczęście.

Ja śpię w sportowym Ale też rozważam chodzenie w dzień. Najwygodniejsze co może być 😅 usnęłam raz na plecach bez stanika, z własnej głupoty. Nie chciało mi się wstać już zakładać. To było traumatyczne przeżycie. Myślałam że nie będę w stanie się podnieść, taki bòl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z biustem

A najgorszy trzeci trymestr, gdy jeszcze brzuch bezpośrednio dotyka tego biustu. Liczę na to tylko, że może w jesiennych miesiącach uniknę odparzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Ja mam maly biust wlasnie, 80C i tez jestem w ciazy- poczatki dopiero, dojze, ze teraz jest maly, boje sie co bedzie potem, bede plaska jak deska.  Nie wiem czego tu zazdroscic 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spokojnie, te żyły potem nie będą takie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie jestes gruba dlatego masz taki biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość problem z biustem napisał:

Dziewczyny, jestem załamana tym, co widzę w lustrze. Nie dość że od zawsze dźwigam te dwie wielkie małpy jak kilogramy mąki, to jeszcze teraz zaczynam trzeci trymestr i strasznie niepokoi mnie jak bardzo zwiększyło się ich ukrwienie. Pomijam już dyskomfort i uczucie obrzmienia, ale najbardziej martwią mnie wyraźnie zarysowane, grube żyły, które czasem (np po wysiłku, spacerze) są aż wypukłe w dotyku. Wygląda to fatalnie, ale czy to jest norma? Czy to zniknie po ciąży, karmieniu? O samym karmieniu to ja aż się boję myśleć...
 

Powinno zejść. Widocznie masz za duże obrzmienie i dlatego te żyły wychodzą. Mój biust też jest duży, ale nie, aż tak, jak u ciebie. Tak myślę, że z biustem robią się różne dziwne rzeczy. U mnie jak karmiłam, to zaraz po nakarmieniu dziecka z piersi robiły się skarpetki. Po zakończeniu laktacji powróciły do siebie. Siostry znowu miały małe biusty, jednej się powiększył i tak został, a druga ma skarpetki. Szwagierce biust w ciąży powiększył się o dobre 4 rozmiary. Tak więc jak na razie się nie martw. Jakby ci coś z tych żył zostało, to zawsze możesz iść do lekarza od żył i zapytać co z tym możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem z biustem
4 godziny temu, Gość Adrianna napisał:

Ja mam maly biust wlasnie, 80C i tez jestem w ciazy- poczatki dopiero, dojze, ze teraz jest maly, boje sie co bedzie potem, bede plaska jak deska.  Nie wiem czego tu zazdroscic 😞

Zamieniłabym się na A bez chwili wahania. Koniec z bólem kręgosłupa. Koniec odparzeń latem. Koniec z problemami z kupieniem bluzki, ...enki (nigdy nie miałam na sobie np koszuli na guziki). Koniec z szukaniem staników za niebotyczną kasę na jakichś wydziwionych stronach. Koniec spania w specjalnym biustonoszu.

Przed operacją powstrzymuje mnie tylko jej cena. Zazdroszczę po tysiąckroć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

A ja wam mimo wszystko zazdroszczę, ja mam mały biust, 70C, coś tam mi trochę odstaje ale, wyglądam praktycznie jak deska, w ciąży nie urósł, ani drgnął, brzuch dużo większy od biustu, a mi zawsze marzył się pięknie wyeksponowany dekolt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rodze za 2 tyg. Na początku piersi bardzo bolace, nabrzmiale, po prostu fajne, większe. A od miesiąca miękkie  aż się boję czy mleko będzie?  To moja druga ciąża, w pierwszej miałam dość wcześnie wycieki z piersi a teraz nic...  

Ogólnie zazdroszczę większych piersi. Moje małe 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Przed ciąża 70f w ciazy pod koniec 75h, przy nawalach nosiłam 75k... teraz nosze 65f/g zależy od modelu. Współczuje autorko. Ale pewnie wroci do normy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Adrianna napisał:

Ja mam maly biust wlasnie, 80C i tez jestem w ciazy- poczatki dopiero, dojze, ze teraz jest maly, boje sie co bedzie potem, bede plaska jak deska.  Nie wiem czego tu zazdroscic 😞

Nie pociesze, miałam 75C. Byłam zadowolona, były ładne, jędrne. Po ciąży schudłam, ważę 5 kg mniej niż przed ciążą i biust 75A. Ale ja już jestem sama skóra i kości, mam niedowage 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam pytanie o obwód pod biustem. Piszecie, że macie bardzo duże miseczki i obwody 65 😮 to jakoś inaczej wygląda przy dużych rozmiarach? Ja mam 70 i jestem osobą drobna. Nie wiem jak można mieć taki duży biust przy drobnej budowie ciała, nie pisze tego w sensie pejoratywnym, ja bym chciała mieć więcej ciała, duży biust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie pociesze, miałam 75C. Byłam zadowolona, były ładne, jędrne. Po ciąży schudłam, ważę 5 kg mniej niż przed ciążą i biust 75A. Ale ja już jestem sama skóra i kości, mam niedowage 😓

Ojej, pomyliłam. Miało być 70C i 70A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie o obwód pod biustem. Piszecie, że macie bardzo duże miseczki i obwody 65 😮 to jakoś inaczej wygląda przy dużych rozmiarach? Ja mam 70 i jestem osobą drobna. Nie wiem jak można mieć taki duży biust przy drobnej budowie ciała, nie pisze tego w sensie pejoratywnym, ja bym chciała mieć więcej ciała, duży biust. 

Liczą się proporcje względem całego ciała. I właściwie dopasowany biustonosz oczywiście 🙂

Tutaj możesz sobie zobaczyć różne przykładowe rozmiary (prawidłowo dobrane):

stanikomania.pl/alfabet-stanikomanii/

 

A tu miseczki  G-GG (brytyjskie, co odpowiada polskim mniej więcej K-L) przy różnych obwodach:

naszemiasto.pl/nagie-biusty/ga/c2-4442414/zd/29990058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie o obwód pod biustem. Piszecie, że macie bardzo duże miseczki i obwody 65 😮 to jakoś inaczej wygląda przy dużych rozmiarach? Ja mam 70 i jestem osobą drobna. Nie wiem jak można mieć taki duży biust przy drobnej budowie ciała, nie pisze tego w sensie pejoratywnym, ja bym chciała mieć więcej ciała, duży biust. 

a ile masz pod biustem, jak zmierzysz się mocno ciasno i na wYdechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieke

A ja mam 70 pod biustem i wcale drobna nie jestem 😞 tzn normalnej budowy ciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Mieke napisał:

A ja mam 70 pod biustem i wcale drobna nie jestem 😞 tzn normalnej budowy ciała 

To jest całkowicie normalne. Ja mam 73 cm pod biustem, staniki noszę z obwodem 65 najczęściej (choć zdarzają się ścisłe 70, ale to rzadkość) i też na pewno nie jestem drobna tylko zupełnie przeciętna - 60 kg przy 169 cm wzrostu, ciuchy rozmiar 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie o obwód pod biustem. Piszecie, że macie bardzo duże miseczki i obwody 65 😮 to jakoś inaczej wygląda przy dużych rozmiarach? Ja mam 70 i jestem osobą drobna. Nie wiem jak można mieć taki duży biust przy drobnej budowie ciała, nie pisze tego w sensie pejoratywnym, ja bym chciała mieć więcej ciała, duży biust. 

Miska to różnica pomiędzy obwodem w biuście, a pod biustem. Można mieć duży biust przy drobnej budowie. Wiadomo, że miska E przy obwodzie 65 będzie trochę mniejsza, niż przy obwodzie 85, ale w stosunku do ciała to duży biust. Zawsze mnie bawi jak ktoś pisze, że F przy 65, to mały biuścik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Miska to różnica pomiędzy obwodem w biuście, a pod biustem. Można mieć duży biust przy drobnej budowie. Wiadomo, że miska E przy obwodzie 65 będzie trochę mniejsza, niż przy obwodzie 85, ale w stosunku do ciała to duży biust. Zawsze mnie bawi jak ktoś pisze, że F przy 65, to mały biuścik. 

Miska E przy obwodzie 65 będzie duuuużo mniejsza niż przy 85. Tu ładne porównanie:

stanikomania.pl/ta-slynna-miseczka-d/

I owszem, dobrze dobrane 65F nie jest duży biust. Tu 65F "polskie":

stanikomania.pl/biust-pietnasty-czyli-ex-75b/

 

A tu "brytyjskie" (czyli odpowiadające mniej więcej polskiemu 65G):

stanikomania.pl/biust-tygodnia-po-raz-czwarty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×