Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy wy się mizogini ogarniecie?

Polecane posty

Gość Gość

Kiedy przestaniecie jęczeć, jak du. py wołowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyzywacie się na kobietach za swoje nieudacznictwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kapnijcie, ze takie pierdoły żadnych,  ale to żadnych szans nie maja na kobietę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przede wszystkim ruszcie du. py do roboty, bo nieroba nikt nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiesz, oni mają spaczone wyobrażenie kobiety czytając twoje posty, po prostu myślą, że każda kobieta jest takim gów'nem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

wiesz, oni mają spaczone wyobrażenie kobiety czytając twoje posty, po prostu myślą, że każda kobieta jest takim gów'nem

Takie gow. no, jak wy macie zryty łeb i myślicie, ze tak cudowni jesteście, ze każda powinna na was lecieć. Nie rozumiecie swoich problemów z łbem. Polecam tez LUSTRO kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

wiesz, oni mają spaczone wyobrażenie kobiety czytając twoje posty, po prostu myślą, że każda kobieta jest takim gów'nem

Mama z babka nagadała, ze fajny chłopak, a wszyscy omijają. Wiecie dlaczego, to nie kobiety są dziwne to wy jesteście dziwni. Zmiany zaczynać od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy i tak nie kapniecie tego, tylko będziecie jęczeć, bo tacy posrani  jesteście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 minut temu, Gość gość napisał:

wiesz, oni mają spaczone wyobrażenie kobiety czytając twoje posty, po prostu myślą, że każda kobieta jest takim gów'nem

Pitu, pitu, każdy chłop ocenia kobiety wg własnej matki. Mizogini to synowie tępych kur domowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierdo. licie jak kastraci, bez jaj. Na wszystkich zwalacie winę, tylko u siebie nic nie widzicie tępi ślepcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

wiesz, oni mają spaczone wyobrażenie kobiety czytając twoje posty, po prostu myślą, że każda kobieta jest takim gów'nem

Głupcze dziękuj za prawdę, a nie jeszcze pier. dolisz swoje wysrywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
13 minut temu, Gość Ona napisał:

Pitu, pitu, każdy chłop ocenia kobiety wg własnej matki. Mizogini to synowie tępych kur domowych. 

Mnie widocznie urodziła Marie Curie Składowska,bo coś siem nie umiem poskładać...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość szaarŕriikkkkk napisał:

Mnie widocznie urodziła Marie Curie Składowska,bo coś siem nie umiem poskładać...hehe

Składowskiej żadnej nie kojarzę,  ale syn Skłodowskiej byłby poukładany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Składowskiej żadnej nie kojarzę,  ale syn Skłodowskiej byłby poukładany. 

Bo Skłodowska to była kłoda,a Składowska to kładła...Ty pewnie z rodu Wiercipięta?...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizogin

Ogarniemy się wtedy, kiedy wy się ogarniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość mizogin napisał:

Ogarniemy się wtedy, kiedy wy się ogarniecie.

Kobiety tu są bardziej ogarnięte, po prostu nieudaczników omijają. Nie dziękuj za prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kobiety tu są bardziej ogarnięte, po prostu nieudaczników omijają. Nie dziękuj za prawdę. 

a od czego zależy nieudacznictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kobiety tu są bardziej ogarnięte, po prostu nieudaczników omijają. Nie dziękuj za prawdę. 

Kobiety ogarnięte xDDD

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

a od czego zależy nieudacznictwo?

Od niebycia przystojnym lub bogatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizogin
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobiety tu są bardziej ogarnięte, po prostu nieudaczników omijają. Nie dziękuj za prawdę. 

Nie omijacie nieudaczników. Omijacie każdego mężczyznę, który nie jest przystojny, nawet gdyby był człowiekiem sukcesu. No z takim byście się może związały z rozsądku, ale to po trzydziestce, a i tak byście go nie kochały i zdradzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Kobiety ogarnięte xDDD

Od niebycia przystojnym lub bogatym.

Ogarnięcie się polega na tym, żeby wziasc się za siebie, przestać jęczeć, ruszyć du. pe do roboty. Iść na terapie, bo większość jest tu aspołeczna, otworzyć się na ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ogarnięcie się polega na tym, żeby wziasc się za siebie, przestać jęczeć, ruszyć du. pe do roboty. Iść na terapie, bo większość jest tu aspołeczna, otworzyć się na ludzi. 

PIERRRDOL SIE KURRWO SPOLECZNIACKA SAMA NA SIEBIE PRACUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość mizogin napisał:

Nie omijacie nieudaczników. Omijacie każdego mężczyznę, który nie jest przystojny, nawet gdyby był człowiekiem sukcesu. No z takim byście się może związały z rozsądku, ale to po trzydziestce, a i tak byście go nie kochały i zdradzały.

I co się dziwisz jak kobieta jest ładna, normalne, ze chce równie atrakcyjnego. Jak jesteś mało przystojny bierz brzydkie  kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ogarnięcie się polega na tym, żeby wziasc się za siebie, przestać jęczeć, ruszyć du. pe do roboty. Iść na terapie, bo większość jest tu aspołeczna, otworzyć się na ludzi. 

Cały czas się rozwijam i pracuję nad sobą, więc już dawno "wziąłem się za siebie", pracę też mam i jestem otwarty na ludzi, więc sory, ale twój argument został obalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

PIERRRDOL SIE KURRWO SPOLECZNIACKA SAMA NA SIEBIE PRACUJ

Ja pracuje na siebie. Wypad pajacu, do kibla i tam się wysraj, nie tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Cały czas się rozwijam i pracuję nad sobą, więc już dawno "wziąłem się za siebie", pracę też mam i jestem otwarty na ludzi, więc sory, ale twój argument został obalony.

Jesteś nieatrakcyjny, celujesz za wysoko, czyli,  do za ładnych kobiet, ot to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizogin
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co się dziwisz jak kobieta jest ładna, normalne, ze chce równie atrakcyjnego. Jak jesteś mało przystojny bierz brzydkie  kobiety. 

No nie. Nawet brzydka kobieta chce przystojniaka, a nie mężczyznę na swoim poziomie. Ja cały czas szukam na swoim poziomie, ale nie mogę znaleźć, bo kobiety mają zawyżone mniemanie o sobie, a co za tym idzie, zawyżone wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś nieatrakcyjny, celujesz za wysoko, czyli,  do za ładnych kobiet, ot to. 

Nie celuję do ładnych, tylko do takich na swoim poziomie. Jestem przeciętny i takiej szukam, tyle że przeciętna kobieta chce przystojniaka, a brzydka kobieta też nie chce przeciętniaka, tylko celuje wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość mizogin napisał:

No nie. Nawet brzydka kobieta chce przystojniaka, a nie mężczyznę na swoim poziomie. Ja cały czas szukam na swoim poziomie, ale nie mogę znaleźć, bo kobiety mają zawyżone mniemanie o sobie, a co za tym idzie, zawyżone wymagania.

Ona może tak samo chcieć jak i ty. Na chceniu się kończy, bo przystojniak ja nie weźmie. Czyli obraz samotnych nie widzicie siebie, a za surowo oceniacie innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie celuję do ładnych, tylko do takich na swoim poziomie. Jestem przeciętny i takiej szukam, tyle że przeciętna kobieta chce przystojniaka, a brzydka kobieta też nie chce przeciętniaka, tylko celuje wyżej.

Jakiś ciapowaty musisz być w takim razie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizogin
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ona może tak samo chcieć jak i ty. Na chceniu się kończy, bo przystojniak ja nie weźmie. Czyli obraz samotnych nie widzicie siebie, a za surowo oceniacie innych. 

Tyle że nawet jeśli żaden przystojniak jej nie weźmie, to ona nie obniży wymagań. Woli być sama niż z mężczyzną na swoim poziomie.

Mężczyźni natomiast są skłonni obniżyć wymagania i potrafią być szczęśliwi z kobietą mniej atrakcyjną od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×