Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lek K

Faceci na portalach randkowych są żałośni

Polecane posty

Gość Lek K

Dzisiejszy przykład: pisze do mnie o 8lat starszy facet, twarz buraka,tęskniącego za rozumem, gruby, telemarketer z jakieś totalnej wsi, fetyszysta stóp…kompletna porażka…czy jest aż tak głupi że na coś liczy? Bo po co pisał…niech pisze do dziewczyn ze swojej ligii a nie mierzy tak wysoko że nawet wzrokiem nie sięga…żałosny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrrrt

A co sadzisz  o mnie 35 lat, blondyn, 183, zarobki 2800 na rękę, szczupły ? Chciałbym poznać atrakcyjna kochającą dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
34 minuty temu, Gość barrrrt napisał:

A co sadzisz  o mnie 35 lat, blondyn, 183, zarobki 2800 na rękę, szczupły ? Chciałbym poznać atrakcyjna kochającą dziewczynę.

2800? Czy 0 zgubiles i miało byc 28000? Jeśli 2800 to masakra. Za co tu rodzinę wyzywic? Chwalenie się przez facetów, ze są szczupli to zenada. Panowie nie mają tendencji do tycia, do 40 szczególne . Żadne osiągnięcie  miec znikome ilości estrogenów i sie cieszyć, ze sie nie tyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lek K
4 godziny temu, Gość barrrrt napisał:

A co sadzisz  o mnie 35 lat, blondyn, 183, zarobki 2800 na rękę, szczupły ? Chciałbym poznać atrakcyjna kochającą dziewczynę.

Jeżeli mieszkasz w małym mieście i szukasz dziewczyny w podobnym wieku i o podobnych zarobkach to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy

A co powiesz o facecie 29lat, 185cm wzrostu, 80kilo wagi, bardzo wysportowany z widocznymi mięśniami brzucha, 8 tys netto, mieszkanie i 10letnie auto marki premium? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

No laski to nie lepsze. Albo z dzieckiem, albo sieroty, albo dziunie. Na takie to bym nawet nie nas.ral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!
8 godzin temu, Gość Lek K napisał:

Dzisiejszy przykład: pisze do mnie o 8lat starszy facet, twarz buraka,tęskniącego za rozumem, gruby, telemarketer z jakieś totalnej wsi, fetyszysta stóp…kompletna porażka…czy jest aż tak głupi że na coś liczy? Bo po co pisał…niech pisze do dziewczyn ze swojej ligii a nie mierzy tak wysoko że nawet wzrokiem nie sięga…żałosny. 

 

Szukanie w necie bolca sponsora to dopiero żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
5 godzin temu, Gość Tfu! napisał:

Szukanie w necie bolca sponsora to dopiero żałosne!

Żałosnego jest szukaniem darmowego dziury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
7 godzin temu, Gość Ciekawy napisał:

A co powiesz o facecie 29lat, 185cm wzrostu, 80kilo wagi, bardzo wysportowany z widocznymi mięśniami brzucha, 8 tys netto, mieszkanie i 10letnie auto marki premium? 

No to. Jest dobry kandydat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dlatego ja już dawno skasowalam konto. Nie będę płacić, żeby nieudaczniki smiecie sie na mnie napalaly. Jeśli masz możliwość wyjazdu z Polski to poszukaj faceta w niemieckich anonsach. Oni sa przystojniejsi no i na przewlekla biedę nie narzekają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Lek K napisał:

Jeżeli mieszkasz w małym mieście i szukasz dziewczyny w podobnym wieku i o podobnych zarobkach to ok.

Kobieta nigdy nie będzie chciała faceta o podobnych zarobkach , nigdy jak ona zarobi 2500 to on musi 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta nigdy nie będzie chciała faceta o podobnych zarobkach , nigdy jak ona zarobi 2500 to on musi 5000

No tak.. Bo z czego żyć? Wynajmować facet mieszkanie 1500 zl, opłaci swój samochód, ubezpieczenie, paliwo, drobne naprawy 500 zl, 2 razy zaprosi do restauracji... A z czego będzie żył cały miesiąc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×