Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goownopsasialala

nie wiem jak ja kiedys potrafilem grac calymi dniami w tibie a dzisiaj zaloguje sie na 5 minut i juz pograne

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

Ja pi3rdole kiedys granie w gry online bylo sensem mojego zycia, a teraz jakies linuxy sruxy koorwa ehhhh :////.....

Bo jesteś już wyniszczonym nałogowcem, starym prawiczkiem bez ambicji..

To wina moich krewnych ;/....

Chcialem sobie grac w gry to mnie wyslali do anglii do jakiejs pracy, i pranie mozgu do tej pory mam ;/. Granie w gry strata czasu ;/. Przez to skasowalem konto do diablo 3 za ktore zaplacilem 35 funtow, konto steam gdzie mialem duzo gier tez poszlo sie j33bac... 

To sie wkrecilem w jakies free software movement i gnu/linuxy, ale za to obok mam konsole playstation 3 a dzwiek mi idzie z wiezy technics wiec calkiem przyjemnie sie gra, diablo 3 tez mam. 

Ale co z tego, kiedys sobie marzylem, ze bede gral w tibie i kolekcjonowal rzadkie itemy, to koorwa nic mi z tego nie wyszlo ;///

Gość gosc
Przed chwilą, goownopsasialala napisał:

To wina moich krewnych ;/....

Chcialem sobie grac w gry to mnie wyslali do anglii do jakiejs pracy, i pranie mozgu do tej pory mam ;/. Granie w gry strata czasu ;/. Przez to skasowalem konto do diablo 3 za ktore zaplacilem 35 funtow, konto steam gdzie mialem duzo gier tez poszlo sie j33bac... 

To sie wkrecilem w jakies free software movement i gnu/linuxy, ale za to obok mam konsole playstation 3 a dzwiek mi idzie z wiezy technics wiec calkiem przyjemnie sie gra, diablo 3 tez mam. 

Ale co z tego, kiedys sobie marzylem, ze bede gral w tibie i kolekcjonowal rzadkie itemy, to koorwa nic mi z tego nie wyszlo ;///

Bezrobocie, palenie papierosów, latanie na golasa po lasach. Za kilka na bank zamkną cie w szpitalu psychiatrycznym albo zemrzesz z wycieńczenia i prawctwa kaleko...

Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Bezrobocie, palenie papierosów, latanie na golasa po lasach. Za kilka na bank zamkną cie w szpitalu psychiatrycznym albo zemrzesz z wycieńczenia i prawctwa kaleko...

ciekawe kto mnie zamknie XD.

Gość gosc
6 minut temu, goownopsasialala napisał:

Żyjesz w własnym świecie nie umiesz sie dostosować do społeczeństwa, w końcu siłą poddadzą cie leczeniu

Gość gosc
11 minut temu, goownopsasialala napisał:

TWOJA BABKA JAK ZOBACZY NA CO JEJ RENTE WYDAJESZ KALEKO

Gość gosc
5 minut temu, goownopsasialala napisał:

wydaje rente??

*Emeryture. Nie raz pisałeś ze bierzesz od swojej babki emerytki kasiore złodziejaszku

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować