Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buzi, buzi

Ile ważycie, ile macie wzrostu, jaka płeć i czy lubicie swoje ciało?

Polecane posty

Gość JJJJJ

164 cm, 60 kg, 39 lat, 10-letnie dziecko.

najmniej w dorosłym życiu ważyłam jak  dziecko miało 2-3 lata- wtedy ważylam 55 kg czyli mniej, niż przed ciążą.

pracę mam typowo siedzącą, pięc dni po 7 godzin. dużo, a naqwet bardzo dużo, chodzę i spaceruję, ale organizm przywykł i to nie działa odchudzająco. no chyba że chodzę 5-7 godzin w górach, ale to tylko kilka razy w roku.  staram się iść na basen 2,3 razy w miesiącu. i w domu się rozciągam codziennie i czasem - rzadko niestety - hula hop kręcę.

czy lubię swoje ciało... brzucha nie lubię. uda mam tłuste, ale mąż je uwielbia 😛 jak ubiorę spódniczkę czy ...enke to ud nie widać a reztę nog mam dosć zgrabną.

pzoa tym może być, nie narzekam, są ważniejsze rzeczy np to że jestem raczej zdrowa i całkiem szczęśliwa. i mąż i dziecko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość gość napisał:

166 cm, 56,5 kg. Jest dobrze. Na zimę zawsze trochę więcej, z wiosną schodzi, bo się dużo ruszam. Mniej nie będzie, bo tracę biust, a go lubię 😛 

 

Też tak mam, troszkę więcej zimą ale to nawet lubię. Jest mi troszkę cieplej bo straszny zmarzlak ze mnie 😄 a na wiosnę mówię sobie: ocho, czas zbijać te kilo czy dwa, no i się udaje. Nie mam większych problemów.

 

25 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawda, potwierdzam 😁 też tak robię. 

 

Też to zauważyłaś? Początkowo sobie myślałam, że tej wody nie wydalę, bo tyle litrów to szok. Pierwszy dzień jakoś mnie nie ruszało, od następnych dni to co wypijałam to oddawałam, żadna opuchlizna ani nic się nie trzyma. Jeżeli jest u kogoś jakaś nadwaga, nie wiadomo z czego, to być może to jest właśnie nadmiar wody w organizmie i żeby się wody pozbyć trzeba dużo pić, to działa jak naczynia połączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam 150 cm i waga 60 kg . Mogłabym schudnąć 5 kg ale mi.się nie chcę.  .  Ogólnie dobrze czuje się z tą waga:) 

No i super. Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele. Ważąc 54 kg przy wzroście 164 czuję się super ale jeżeli waga mi już spada do 53 czy 52 to raczej to nie dla mnie. Jestem za słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbalife

Dla tych osób co pragną zmienić coś w swoim życiu proponuje poczytać o koktajlach herbalife.  Zamieniasz śniadanko i kolacje na koktajl i waga idzie w dół naprawdę warto. Jakby ktoś by był chętny to piszcie na maila basiamacios@wp.pl 

Cena bez prowizji u mnie. Na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

 

Też tak mam, troszkę więcej zimą ale to nawet lubię. Jest mi troszkę cieplej bo straszny zmarzlak ze mnie 😄 a na wiosnę mówię sobie: ocho, czas zbijać te kilo czy dwa, no i się udaje. Nie mam większych problemów.

 

 

Też to zauważyłaś? Początkowo sobie myślałam, że tej wody nie wydalę, bo tyle litrów to szok. Pierwszy dzień jakoś mnie nie ruszało, od następnych dni to co wypijałam to oddawałam, żadna opuchlizna ani nic się nie trzyma. Jeżeli jest u kogoś jakaś nadwaga, nie wiadomo z czego, to być może to jest właśnie nadmiar wody w organizmie i żeby się wody pozbyć trzeba dużo pić, to działa jak naczynia połączone.

Pewnie, że tak! Przed ciąża schudlam 17 kg biegając i pijąc właśnie dużo wody codziennie bez odpuszczania. Teraz jestem w 3 trymestrze ciąży i też codziennie wypijam ponad 2 l wody i w sumie przytylam 4 kg nie glodzac się a odżywiając zdrowo czasem też pozwalam sobie na coś słodkiego itd. 😁

Pijąc te ilości wody w ogóle nie puchne i nie mam cellulitu 👍🏻 i rozstępów na razie nie widzę żadnych 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234

Woda woda woda i jeszcze raz woda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie, że tak! Przed ciąża schudlam 17 kg biegając i pijąc właśnie dużo wody codziennie bez odpuszczania. Teraz jestem w 3 trymestrze ciąży i też codziennie wypijam ponad 2 l wody i w sumie przytylam 4 kg nie glodzac się a odżywiając zdrowo czasem też pozwalam sobie na coś słodkiego itd. 😁

Pijąc te ilości wody w ogóle nie puchne i nie mam cellulitu 👍🏻 i rozstępów na razie nie widzę żadnych 😂

 

Wiesz, kiedyś praktycznie nic nie piłam, jakąś tylko kawę. Jednak z czasem coś się zaczęło dziać w organizmie, zawroty głowy, prawie omdlenia. Lekarz z pogotowia zapytał mi się tylko jedno: czy pani chce żyć? Pić i to dużo. No i żłopię. Przy tym żłopaniu oprócz poprawy ogólnego funkcjonowania organizmu zauważyłam też z radością, że nie muszę się martwić o wagę. Kiedy za mało zjem w ciągu dnia, oczywiście waga spada, lecz przy normalnym jedzeniu i nawet podjadaniu słodyczy, piciu tych do 2 l wody waga sobie elegancko stoi 🙂

Opuchlizny, podobnie do Ciebie, brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość1234 napisał:

Woda woda woda i jeszcze raz woda 

 

Tak jest! 😉🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:
14 minut temu, Gość Gość1234 napisał:

Woda woda woda i jeszcze raz woda 

 

Tak jest! 😉🙂

To jakaś akcja promująca warszawską kranówkę, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

To jakaś akcja promująca warszawską kranówkę, czy jak?

 

A nie 😂 biedni ludzie, że coś takiego się im przytrafiło to współczucie z mojej strony. No to nie pij, my tylko radzimy a co tam ktoś z tym zrobi to już nie nasza sprawa. Chcecie pić to pijcie, nie chcecie to nie i tyle. Wolna wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

163 cm, przed ciążą 51 kg., a teraz 54 kg, ake powoli spada, lat 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wzrost 160 cm, waga 49 kg. Mam wysportowane ciało, mocno zarysowane mięśnie brzucha i pośladki. Przed ciążą byłam gruba a teraz czuję się rewelacyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja 37 lat, wzrost 166 cm i waga 51 kg. uważam, że za dużo, bo ostatnio przytyłam, a ważyłam 45-48 kg. Dla mnie moja waga, to już nadwaga.

No co Ty ??? Ja przy 167 i waga 62 była więc Ty jesteś chudziutka.

Teraz suchość nie jest ładna, fajnie jak są kobiece kształty a nie kości. Ja teraz waze 71 bo zaraz rodze ale mąż mówi że wyglądam sexownie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Kobieta 162  cm .59-60 kg . Lat 33 po 2 ciazach.  Zero brzucha,  zero fałdki,  lekkie  rozstępy  na cyckach.  Jestem zadowolona.  Wiele  koleżanek od czasu szkoły przytyło  10 kg A i więcej   . Ja od lat zawsze taka sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Powinnaś jeść 5 małych posiłków, w regularnych odstępach czasu. 40-tka to żadne starzenie się, dla świadomej kobiety najlepszy okres.

Nie dam rady zjesc 5 posilkow, regularne odstepy  sa dobre dla bezrobotnych  co siedza w domu i moga czasu  pilnowac .

Tak 40 to starzenie sie .  Zmarszczki  pojawiaja sie szybciej juz u 30 , owal  twarzy  opada ,zaczyna pojawiac som podwojna  broda   , pojawia sie brzuch ( hormony)   najlepszy okres to chyba dla   nabotoksowanych  celebrytek ze sztabem  trenerow i dietetykow 

56kg dla mojej  sylwetki to duzo  , to 8 kg na plusie od mojej  normalnej  wagi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×