Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicola

Co wam daje przekonywanie na sile ludzi do waszego zdania

Polecane posty

Gość nicola

Czytam ta Kafe i zanoszę się od śmiechu. Skaczecie sobie do gardeł, wyzywacie, bluzgacie, wbijajcie szpilę, a przy tym na sile staracie się przekonać kogoś do własnego zdania.... No Ok powiedzmy ze macie taka misje życiowa Haha, ale na miłość boska... przemocą??? W realu jak chcecie kogoś do czegoś przekonać to tłuczecie go pała po głowie i wyzywacie od najgorszych mówiąc; nie, id io to ja mam racje Hahah o matko, jesteście przezabawne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dokładnie, większośćforumowiczek tutaj nie dopuszcza do siebie, że ktoś może chcieć żyć inaczej albo lubić coś innego niż one.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też czytam dla rozrywki i śmiechu 😄

Odnośnie tematu, to myślę że to wynika z braku zadowolenia z własnego życia. Jak ktoś jest spełniony, ma szacunek do siebie, to mu zwisa co myślą inni i nie musi nikogo przekonywać do tego że jego model życia i jego poglądy są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ale to wszystko przez to że tu można być anonimowym. W realu też pewnie próbują kogoś przekonać ale nie agresja. Anonimowość robi z ludzi zwierzęta jeśli nie gorzej, taka prawda 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
2 godziny temu, Gość gość napisał:

dokładnie, większośćforumowiczek tutaj nie dopuszcza do siebie, że ktoś może chcieć żyć inaczej albo lubić coś innego niż one.

 

 

Właśnie a szczególnie natarczywe i chamskie są panie pracujące które w sposób mało cywilizowany chcą przekonać kobiety siedzące w domu do swoich racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To zalezy o co chodzi. ja tez nieraz dostawałam szału, jak ktos zwyczajnie gadał głupoty. Tzn jakies rzeczy wynikające ze skrajnej niewiedzy, chodziło o nieznajomosc faktów. Ale cos co jest kwestia gustu, czy sie lubi np. słuchac rocka czy metalu, to co innego. Moze poza disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Mija napisał:

Właśnie a szczególnie natarczywe i chamskie są panie pracujące które w sposób mało cywilizowany chcą przekonać kobiety siedzące w domu do swoich racji.

W drugą stronę tak samo to działa, ja wiele razy czytałam jaką to zimną s...ką jestem, a mój mąż nieudacznikiem, bo poszłam do pracy,a dziecko do przedszkola. Tu jest akurat 50/50. Tak jest w ogóle na każdym temacie. Nawet o zupę pomidorową i rosół potrafią toczyć wojny, bo ta daje liść laurowy, a ta nie i już idio/tki i inne wyzwiska lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

To zalezy o co chodzi. ja tez nieraz dostawałam szału, jak ktos zwyczajnie gadał głupoty. Tzn jakies rzeczy wynikające ze skrajnej niewiedzy, chodziło o nieznajomosc faktów. Ale cos co jest kwestia gustu, czy sie lubi np. słuchac rocka czy metalu, to co innego. Moze poza disco polo

Ale sluchac Disco Polo czy juz nie wspominając o metalu to przecież „głupota” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

metal to jest dobra muzyka, rozumiem ze moze nie trafiac w twój gust, ale jest wiele grup na b duzym poziomie. a disco polo to dla mnie dno, i kazdy kto sie zna na muzyce to potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik
29 minut temu, Gość Mija napisał:

Właśnie a szczególnie natarczywe i chamskie są panie pracujące które w sposób mało cywilizowany chcą przekonać kobiety siedzące w domu do swoich racji.

Dokładnie masz rację! Ja akurat pracuję ale jak czasami weszłam na forum którego temat dotyczył tak jak napisałaś pań pracujących lub zajmujących się domem,  to często było mi wstyd za niektóre kobiety tam piszące.I muszę przyznać, że przeważnie były to kobiety pracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×