Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaa

Czy po pierwszym porodzie stwierdziłyście, że nigdy więcej...

Polecane posty

Gość Jaaa

Tak jak w temacie . Czy pierwszy poród wpłynął na decyzję że  nigdy więcej dzieci ponieważ  sam poród był ciężki?     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grobelna

Ja tak stierdzilam, po ciezkim dla mnie porodzie, ale po 5 latach sie zdecydowalam i tak na drugie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja tak stwierdziłam ale nie przez to że poród był ciężki tylko malutka ciągle płakała i płakała byłam pewna że będzie jedynaczką.. ale życie pisze własny scenariusz i w grudniu rodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam dwu i pół letniego jedynka i nie chce więcej dzieci. Poród był bardzo lekki, ale macierzyństwo mnie przerasta każdego dnia w sumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Ja mam 1,5 roczną córeczkę i staram się o drugie dziecko. Samego porodu nie wspominam źle, mimo że finalnie po 12h porodu miałam cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na szczęście miałam cesarkę po której szybko doszłam do siebie, ale potem pierwsze miesiące z bliźniakami tak dały mi w kość, że trzecie nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ani nie chce przechodzić ponownie porodu, tych wszystkich miesięcy po i całego trudu macierzyństwa. Raz ok szkoła życia ale z własnej inicjatywy drugi raz się w to nie wpakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexa

Ja mowilam ze nigdy wiecej tak ciezki mialam porod a dziecko wazylo 4,4 kg a za 3 miesiace znow bylam w ciazy - na szczescie drugi porod o wiele lzejszy chociaz dziecko tez ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może nie po porodzie, ale po ciąży... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

wrecz na odwrót, po pierwszysm porodzie powiedziałam, ze moge rodzić co miesiac, byleby nie mieć okresu. Po drugim miałam inne zdanie, a po trzecim juz stanowczo i kategorycznie nie! Paradoksalnie pierwszy byl najlzejszy, ostatni najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też tak mówiłam po porodzie i po pierwszych miesiącach życia córeczki. Dzisiaj ma 4latka a ja jestem na początku drugiej (chcianej) ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tez tak mówiłam. Poród długi i ciężki. Ostatecznie po 6 latach zdecydowałam się na druga ciąże ale załatwiłam sobie cesarkę. Gdybym nie miała takiej możliwości nie zachodziłabym w druga ciąże. Pierwszy poród do dzisiaj wspominam jako traumę. Cesarka w porównaniu do mojego pierwszego porodu to jak pobyt w SPA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Też tak stwierdziłam a po 3 latach zmieniłam zdanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarRamba

też tak stwierdziłam ale niedługo po swoich 2 urodzinach syn będzie miał (planowane) rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Też tak twierdziłem, bo po kilku miesiącach od porodu, ze zwielokrotnioną siłą dopadł mnie zespół stresu pourazowego po porodzie. Minęły cztery lata, a ja nadal utrzymuję, że świadomie na pewno nie dam się już namówić na ciążę. Jak jednak wiadomo, życie pisze różne scenariusze i nie wiadomo, czy i mi ciąża się nie przytrafi. Oby jednak nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×