Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominik

Jakie są kobiety pracujące w dużych korporacjach czy warto

Polecane posty

Gość Dominik

Czy warto się z taką związać na dłużej w wielkich korporacjach kobiety faktycznie są bardziej rozwiązłe ino każdej imprezie integracyjnej jest seks integrujący Zastanawiam się bo spotykam się z jedną taką kobietą na początek robi dobre wrażenie ale nie wiem czy to ciągnąć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Dominik napisał:

Czy warto się z taką związać na dłużej w wielkich korporacjach kobiety faktycznie są bardziej rozwiązłe ino każdej imprezie integracyjnej jest seks integrujący Zastanawiam się bo spotykam się z jedną taką kobietą na początek robi dobre wrażenie ale nie wiem czy to ciągnąć dalej

Ty tak serio? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo silne, groźne dla zwykłego mięczaka. Potrafią manipulować, obarczyć Cię winą za to że deszcz pada i Ty masz je za to przepraszać, jak ulegniesz tym pretensjom i zaczniesz przepraszać to skończysz marnie. Zadaje się z taką. Zastanów się czy to dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to niby z kim mają się wiązać słabi ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bardzo silne, groźne dla zwykłego mięczaka. Potrafią manipulować, obarczyć Cię winą za to że deszcz pada i Ty masz je za to przepraszać, jak ulegniesz tym pretensjom i zaczniesz przepraszać to skończysz marnie. Zadaje się z taką. Zastanów się czy to dla Ciebie

To znaczy pierwsze wrażenie jest fajne ale póki co spotkaliśmy się dopiero 7 razy więc właściwie jeszcze się nie znamy to etap gdzie każdy pokazuje się z najlepszej strony ale ogólnie wiem że niektóre praca i środowiska mają wpływ na ludzi czasami zły mam trzech kolegów którzy pracują w podobnych korporacjach i o wiele opowiadają mi o kobietach i koleżankach pracujących z i o tym co one wyprawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to niby z kim mają się wiązać słabi ludzie?

Na pewno nie z kobietą która ich pożre bo prędzej czy później Cię zostawi. Trzeba pracować nad charakterem, poznawać umysł kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na pewno nie z kobietą która ich pożre bo prędzej czy później Cię zostawi. Trzeba pracować nad charakterem, poznawać umysł kobiet

skąd niby ci biedni ludzie mieli wiedzieć że małżonek ich pożre i zostawi - nikt nie uczy jak rozpoznawać takie umysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

skąd niby ci biedni ludzie mieli wiedzieć że małżonek ich pożre i zostawi - nikt nie uczy jak rozpoznawać takie umysły

Samemu sie można nauczyć na podstawie doświadczeń innych. Trzeba tylko chcieć i umieć szukać informacji. W necie ich pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

już widzę jak nastoletnia, czy nawet dwudiesto kilku letnia dziewczyna dokształca się w internecie jak zidentyfikować u chłopaka cechy psychopaty 🙂 ona ma parcie żeby złapać kogokolwiek na dziecko i ślub na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauka
2 godziny temu, Gość gość napisał:

już widzę jak nastoletnia, czy nawet dwudiesto kilku letnia dziewczyna dokształca się w internecie jak zidentyfikować u chłopaka cechy psychopaty 🙂 ona ma parcie żeby złapać kogokolwiek na dziecko i ślub na pokaz

Ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

już widzę jak nastoletnia, czy nawet dwudiesto kilku letnia dziewczyna dokształca się w internecie jak zidentyfikować u chłopaka cechy psychopaty 🙂 ona ma parcie żeby złapać kogokolwiek na dziecko i ślub na pokaz

stalkerrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie, którzy robią takie kariery mam na myśli te korporacyjne, są ludźmi bezwzględnymi dążącymi po trupach do celu czyli robiącymi to co uważają za stosowne, by wygrać i natychmiast otrzymać nagrodę, a przy tym nie patrzeć na sentymenty i nie zwarzać na innych nawet na tych najbliższych. Tacy ludzie to egoiści i egocentrycy nastawieni jedynie na zysk, nie istnieje dla nich żadna wartość. Żyją chwilą i pracują tylko dla zaspakajania potrzeb inwestorów czyli korporacji, a przez to i własnych, w tej ich nieczystej grze nie ma miejsca na wrażliwość czy oddanie się miłości lub przyjaźni, oddanie to słabość, a słabi przegrywają. Nie ma zasad, inni ludzie się nie liczą, nie liczy się planeta, tak naprawdę nie liczy się nic. Tylko kasa i pokazanie, że oto ja jestem silniejszy/silniejsza, a w ekstremalnych warunkach rzeczowe uświadamianie innym jak bardzo są słabi, jak nic nie znaczą, co z kolei daje wymierną korzyść karierowiczom, w szczególności satysfakcję z tego, że znowu byli lepsi, że znowu zdołali kogoś oszukać i wydymać na kasę. A wracając do tematu, wolny seks jesrba porządku dziennym, bo to hedonizm w czystej postaci czyli spełnianie zachcianek swojego instytutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Swojego instynktu* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sam raz na jeden raz. Nie bardzo wierzę że 7 razy się z nią spotkałas i jeszcze jej nie przeleciałes.  Generalnie uważaj żeby nie zrobić jej dzieciaka, bo i Ty masz przerabane i twoje dziecko.  Ale do zabawy w sam raz, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzech

Bzdury wszędzie nożna spotkać takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×