Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez sensu to wszystko

Nie mam samochodu, prawka, mieszkania

Polecane posty

Gość bez sensu to wszystko

wynajmowalem ale wracam do matki bo wynajem to chvjowy interes, zarabiam 3500 netto. Czy mam szanse na atrakcyjna kobiete? Co zmienić by mieć szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to wszystko
Przed chwilą, Bolek napisał:

Nie masz szansy. A najśmieszniejsze jest to że ta kobieta też nie ma prawka, auta, mieszka z matką, nie ma nawet pracy a ciebie uzna za za mało zaradnego dla niej.

dziwne bo podobam sie niektórym, a jedna z tych które sie teraz kreca przy mnie to taka mocna "9" i ma prawko, samochód, i powodzenie u facetow. Ale to nie moja liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

Jak jesteś przystojny i masz tzw. "bajer" to masz szansę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Facet bez prawka to kaleka na te czasy. Dziewczyny kończą 18 lat i od razu zapisują sie na prawko... Chcecie być postrzegani jako męscy i zaradni, a babki wam tyłek wożą. Albo same zawożą się na porodówkę bo facet nie ma prawka... 

I żeby nie było, dla mnie dziewczyna bez prawa jazdy to też kaleka. To podstawowa umiejętność. Coś sie dzieje, wsiadasz w auto i jedziesz a nie sprawdzasz autobus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka

 

 

Do każdego chorującego  ! ! !
Kochani, są Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie. Nawet on-line. Najwyższy Uzdrawia nawet kiedy uczestniczy się we Mszy Św. przez internet. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. 
Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom. 

 

Do każdego szukającego miłości ! ! !

Źródłem Miłości jest Ojciec Niebieski. Więc proście Go o ten dar. Czy jesteście sami czy w rodzinie. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom, bo czarne myśli pochodzą od złego. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to wszystko
10 minut temu, Gość 13trzynascie napisał:

Facet bez prawka to kaleka na te czasy. Dziewczyny kończą 18 lat i od razu zapisują sie na prawko... Chcecie być postrzegani jako męscy i zaradni, a babki wam tyłek wożą. Albo same zawożą się na porodówkę bo facet nie ma prawka... 

I żeby nie było, dla mnie dziewczyna bez prawa jazdy to też kaleka. To podstawowa umiejętność. Coś sie dzieje, wsiadasz w auto i jedziesz a nie sprawdzasz autobus. 

Miałem inne problemy, a kto im dal na to prawko i samochod, mamusia, tatus. Ja nic nie dostałem od mamusi i na wszystko musialem zapracowac, nawet jedzenia nie mialem po 18 kazala mi zapracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka
6 minut temu, Gość bez sensu to wszystko napisał:

Miałem inne problemy, a kto im dal na to prawko i samochod, mamusia, tatus. Ja nic nie dostałem od mamusi i na wszystko musialem zapracowac, nawet jedzenia nie mialem po 18 kazala mi zapracowac!

 

   Przynajmniej jesteś bardziej zradniejszy od innych w Twoim wieku czy starszych od Ciebie. Uważaj to za atut.

   Szukaj pozytywów a nie negatywów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka
1 godzinę temu, Gość bez sensu to wszystko napisał:

wynajmowalem ale wracam do matki bo wynajem to chvjowy interes, zarabiam 3500 netto. Czy mam szanse na atrakcyjna kobiete? Co zmienić by mieć szanse?

 

 

         Masz szansę na kobietę. Tylko zmień nastawienie. Nie szukaj negatywów a pozytywów.

          Np.

          To, że teraz pracujesz to zdobywasz doświadczenie w pracy i masz silniejsze CV. I np. za 2-3 lata możesz sobie                zmienić pracę na bardziej dla Ciebie interesującą i bardziej płatną. 

      W pracy też poznajesz nowych ludzi i masz większe szanse kogoś poznać interesującego. Albo przez znajomość z pracy np. poznać tą jedyną. Jest wiele możliwości. Szukaj rozwiązań. Pozytywnych rozwiązań. 

    Mieszkając u swojej Mamy będziesz miał szansę na odłożenie na prawo jazdy. itd itp. powodzenia 🙂  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElonMusk
43 minuty temu, Gość 13trzynascie napisał:

Facet bez prawka to kaleka na te czasy. Dziewczyny kończą 18 lat i od razu zapisują sie na prawko... Chcecie być postrzegani jako męscy i zaradni, a babki wam tyłek wożą. Albo same zawożą się na porodówkę bo facet nie ma prawka... 

I żeby nie było, dla mnie dziewczyna bez prawa jazdy to też kaleka. To podstawowa umiejętność. Coś sie dzieje, wsiadasz w auto i jedziesz a nie sprawdzasz autobus. 

A ja chciałbym wreszcie na swojej drodze spotkać dziewczynę, która ma prawo jazdy. Heh, jak idę teraz na pierwsze spotkanie, randkę to zaczynam pytaniem "masz prawko"? Czasem jestem odbierany jako alkoholik, który kombinuje jakby tu się napić i załatwić darmową podwózkę, ale kto przejmuje się takimi rzeczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na atrakcyjną to raczej nie. Ja zawsze się zmywałam na wieść, że facet mieszka z rodzicami. I szczerze, to bardzo mało takich było, więc atrakcyjna kobieta, to ma w czym wybierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Bolek napisał:

Nie masz szansy. A najśmieszniejsze jest to że ta kobieta też nie ma prawka, auta, mieszka z matką, nie ma nawet pracy a ciebie uzna za za mało zaradnego dla niej.

Nic w tym śmiesznego. To jest logiczne. Po co jej drugi nieudacznik do kompletu. Jeżeli jest atrakcyjna fizycznie, to może ugrać znacznie więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość ElonMusk napisał:

A ja chciałbym wreszcie na swojej drodze spotkać dziewczynę, która ma prawo jazdy. Heh, jak idę teraz na pierwsze spotkanie, randkę to zaczynam pytaniem "masz prawko"? Czasem jestem odbierany jako alkoholik, który kombinuje jakby tu się napić i załatwić darmową podwózkę, ale kto przejmuje się takimi rzeczami. 

Normalne pytanie, czemu Ty zawsze musiałbyś wozić dzieci do szkoły, czy wozić teściową po lekarzach, albo jeździć po więsze zakupy, żona bez orawkacnawet odkurzacza sama nie kupi, bo jak go przywlecze do domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

tez jestem podobnego zdania ze bez zensu to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Bolek napisał:

Może i atrakcyjna ale we łbie pusto. Logiczne jak ktoś weźmie ją tylko dla jej wyglądu to gdy tylko wygląd jej się pogorszy zostanie sama i dalej bez niczego za to starsza

ale głupoty, hahaha piękna zawsze bedzie piekna.Jej wygląd nigdy się nie pogorszy bo takie zazwyczaj na to nie pozwolą jak już to bedzie to tylko chwilowe..ale zaraz wszystko wraca do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq

Miłość nie istnieje tylko hajs i hajs dla dzisiejszych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Bolek napisał:

Ktoś kto bierze sobie super laske która poza wyglądem nic sobą nie reprezentuje, robi to świadomie i chcę mieć super kobietę a nie super jak na swój wiek, poprostu zmieni ja na młodszą. Nie bierzesz też pod uwagę zdarzeń losowych, chorób - to nie miłość to układ, coś się wydarzy zostanie sama

A jak bierze piękna kobieta z rozumem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81
12 minut temu, Gość Qqq napisał:

Miłość nie istnieje tylko hajs i hajs dla dzisiejszych kobiet

Polki sa biedne,nie potrafia zarobic tyle zeby wygladac jak gwiazdy instagrama wiec ich jedynym ratunkiem jest zamozny facet ktory bedzie te zachcianki spelnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość bez sensu to wszystko napisał:

wynajmowalem ale wracam do matki bo wynajem to chvjowy interes, zarabiam 3500 netto. Czy mam szanse na atrakcyjna kobiete? Co zmienić by mieć szanse?

Szczerze pisząc to nie wiem czy twoja mama będzie zadowolona ,że wracasz. Pewnie była szczęśliwa bo miała swobodę w domu i bezstresowy seks z ojcem i wiele innych. A ty znowu chcesz wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Zarabiajac 3500 netto w trzy miesiące odkładam na kurs prawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Bolek napisał:

Może i atrakcyjna ale we łbie pusto. Logiczne jak ktoś weźmie ją tylko dla jej wyglądu to gdy tylko wygląd jej się pogorszy zostanie sama i dalej bez niczego za to starsza

Na pewno jej więcej zostanie niż po relacji z "golasem". Po pierwsze uroda marnieje w biedzie, więc będzie mieć zawsze na plus lata wygodnego dostatniego życia i tego jej nikt nie zabierze. Poza tym alimenty, jakiś majątek, kontakty towarzyskie etc, może firmę. Wg Twojej logiki, to lepsze stabilne NIC, niż 15 lat prosperity 😁 Los nierówno rozdziela atuty, jak ktoś ma tylko urodę, to głupotą jest z tego atutu nie skorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Szczerze pisząc to nie wiem czy twoja mama będzie zadowolona ,że wracasz. Pewnie była szczęśliwa bo miała swobodę w domu i bezstresowy seks z ojcem i wiele innych. A ty znowu chcesz wrócić.

Ona nikogo nie ma i oczywiście że jest zadowolona bo to ja kupowalem jedzenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość bez sensu to wszystko napisał:

Miałem inne problemy, a kto im dal na to prawko i samochod, mamusia, tatus. Ja nic nie dostałem od mamusi i na wszystko musialem zapracowac, nawet jedzenia nie mialem po 18 kazala mi zapracowac!

Mój brat w wieku 18 lat sam zapracował na prawko, podczas wakacji. Ale tak, lepiej narzekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf

Ty to przede wszystkim powinieneś nauczyć się gospodarowania pieniędzmi. Zarabiając 3500 zł już dawno powinieneś uzbierać na prawko i jakieś auto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na dodatek łatwo

nie nadrobisz braku doświadczenia za kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Zaczynam rozumieć brevika jak was czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Bolek napisał:

Ktoś kto bierze sobie super laske która poza wyglądem nic sobą nie reprezentuje, robi to świadomie i chcę mieć super kobietę a nie super jak na swój wiek, poprostu zmieni ja na młodszą. Nie bierzesz też pod uwagę zdarzeń losowych, chorób - to nie miłość to układ, coś się wydarzy zostanie sama

Sama, ale z jego kasą, nastepny już nie musi być bogaty, poza tym piękna ma też inne dobre cechy, to człowiek, a nie lalka, nikt nie jest tylko piękny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

A umiesz srac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość sdf napisał:

Ty to przede wszystkim powinieneś nauczyć się gospodarowania pieniędzmi. Zarabiając 3500 zł już dawno powinieneś uzbierać na prawko i jakieś auto. 

I placac 1700 zl za mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×