Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pravy po 30

Irytują mnie programy w telewizji, które oparte są na randkowaniu itp.

Polecane posty

Gość Pravy po 30

Reklama programu ,,wkręceni w randkę" wywołała u mnie smutek.

A program ,,Love island" ukazał jacy ludzie cieszą się tak naprawdę powodzeniem.

Czyli faceci wysocy, dobrze zbudowani, pewni siebie, rozrywkowi, odważni, umiejący się  bez problemu dogadywać z dziewczynami i w ogóle.

No i dziewczyny ładne, pewne siebie, śmiałe, wygląd modelki, testujące innych, lubiące kobiece gierki, no i niestety nie zbyt mądre (choć mogę się mylić nie oglądałem całości tylko urywki czasami gdy przeglądałem stacje), imprezowiczki, chcące zrobić operacje plastyczne mimo że ich nie potrzebują, uśmiechnięte,rozrywkowe.

Jakoś nie widać jakiegoś okularnika, niskiego, faceta z wadą wymowy, chudzielca lub nieśmiałego.

Czyli w skócie typ macho co wie że jest atrakcyjny i typ barbie księżniczki co lubi być w centrum uwagi. 

Strasznie mi niszczy psychikę ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nie oglądaj albo wypier-dol TV przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravy po 30
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To nie oglądaj albo wypier-dol TV przez okno.

Chyba tak zrobię. I tak jedyne co oglądam to TVN24 i od czasu do czasu jakiś film akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez sensu to...

Przecież wiadomo,że taki chudy, niewysportowany, okularnik co ma 170cm wzrostu nie ma szans np. u takiej Ady z wyspy miłości.

Pierwszy lepszy macho by ją odbił, a ja i tak bym nie miał o czym z nią rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

Love Island to fejk. Żaden przystojny mężczyzna ani żadna ładna kobieta nie potrzebują takich programów, by znaleźć partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Ja i bez oglądania "Love Island" czuję się nierzadko jak ostatni pasztet, a oglądając tego typu programy moja samoocena spada jeszcze niżej. Widziałam przypadkiem kawałek tego programu, a tam wypięte torsy typowych macho, kobiety o figurach modelek w bikini, jakieś trywialne tekściki zaczepno-godowe, wytrzymałam może ze 2 minuty i przełączyłam kanał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravik pod czterdziestkę

Wy naprawdę oglądacie tego typu chłam? Przecież to ściema. Inna sprawa, że taka szmira niestety pierze ludziom mózgi, szczególnie dziewczynom. Mnie na szczęście nie interesują takie goowniane programiki. Jest wiele przycisków na pilocie i robię z nich użytek.

Za to dołują mnie niesamowicie wątki miłosne w ambitniejszym kinie. Z wiadomych względów (jestem starym prawiczkiem) potrafią popsuć mi całą radość z oglądania jakiegoś ciekawego filmu, np. historycznego, wojennego czy z gatunku sf. W tym przypadku również używam pilota, by nie widzieć pewnych przykrych dla mnie scen. Niestety, pary pięknych nastolatków całującej się na ulicy nie da się wyłączyć pilotem😢 Trzeba jakoś znieść widok, który przypomina mi, co mnie w życiu ominęło i czego już nie zaznam. Co przypomina mi, jakim jestem przegrywem😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pilotem może  nie, ale dynamitem albo kur-wa siekierą już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać jacy jesteście puści. Kilka łatwych i chyba średnio bystrych lasek a wy już się slinice. Ale oczywiście pretensje że w drugą stronę też to działa. Żal 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaraz będzie "Stara baba musi fiknąć" ogladaj to nie o randkowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Też mnie to wkurza zwłaszcza rolnik szuka żony - może kiedyś popatrzyłem na to z ciekawości ale nie lubię. Jako dziecko - tak oglądałem "randkę w ciemno" bawiło mnie to, ale teraz już bym nie bardzo chciał na to patrzeć i uświadamiać sobie że ja nie mam nikogo. Zmienić to chcę ale za dużo mam niepewności co do pracy w tym czasie. Niestety to wszystko bo chciałem sam być na swoim.

Jedynie, czasem zajrzałem na wielkiego brata to mnei nie wkurza ale tematy o łączeniu w pary dołują po prostu i takie sceny w filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Też mnie to wkurza zwłaszcza rolnik szuka żony - może kiedyś popatrzyłem na to z ciekawości ale nie lubię. Jako dziecko - tak oglądałem "randkę w ciemno" bawiło mnie to, ale teraz już bym nie bardzo chciał na to patrzeć i uświadamiać sobie że ja nie mam nikogo. Zmienić to chcę ale za dużo mam niepewności co do pracy w tym czasie. Niestety to wszystko bo chciałem sam być na swoim.

Jedynie, czasem zajrzałem na wielkiego brata to mnei nie wkurza ale tematy o łączeniu w pary dołują po prostu i takie sceny w filmach.

Weźcie dorosnijcie mazepy. Stare konie a przeżywają jakieś gòwna w tv. Zero dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Pilotem może  nie, ale dynamitem albo kur-wa siekierą już tak.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Weźcie dorosnijcie mazepy. Stare konie a przeżywają jakieś gòwna w tv. Zero dystansu.

nie chodzi o przeżywanie, nie wiem, czy rozumiesz sytuację singla, ogólnie to śmieszne są te programy jakieś takie na siłę, ten ze wsi ta z miasta itp, ale wgłębiając się w temat to działa na psychikę niestety, więc po co stwarzać sobie okazje do łapania doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

nie chodzi o przeżywanie, nie wiem, czy rozumiesz sytuację singla, ogólnie to śmieszne są te programy jakieś takie na siłę, ten ze wsi ta z miasta itp, ale wgłębiając się w temat to działa na psychikę niestety, więc po co stwarzać sobie okazje do łapania doła

Rozumiem i mnie to nie rusza. Chcesz to się zgłoś i też będziesz jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To są zenady, które omijam szerokim łukiem. Totalne gövvna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 godzinę temu, Gość Pravik pod czterdziestkę napisał:

Wy naprawdę oglądacie tego typu chłam?

Ja nie oglądam, ale każde przypadkowe nawet zetknięcie wywoływało u mnie negatywne odczucia z poczuciem żenady na czele. Nie widzę potrzeby żeby się tym katować, rozrywka to dla mnie żadna, wolę pooglądać jakiś dobry serial czy posłuchać audiobooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×