Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roskosmosik 92

Moja matka myśli że będę miał dziewczynę i się ożenie

Polecane posty

Gość Roskosmosik 92

A to guzik prawda, bo jestem incelem. Nigdy wcześniej nie miałem dziewczyny, nie mam żadnych doświadczeń z płcią przeciwną. Nawet nie wiem gdzie taką dziewczynę można by było znaleźć. No i jak w takich warunkach można być z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na wyspie miłości poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gdybyś chciał to byś się dowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka

 

  

Do każdego chorującego  ! ! !
Kochani, są Msze Św. z modlitwą o uzdrowienie. Nawet on-line. Najwyższy Uzdrawia nawet kiedy uczestniczy się we Mszy Św. przez internet. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. 
Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom. 

 

Do każdego szukającego miłości ! ! !

Źródłem Miłości jest Ojciec Niebieski. Więc proście Go o ten dar. Czy jesteście sami czy w rodzinie. Ważna jest wiara i ufność jaką mają dzieci w Jego Miłość. Módlcie, módlcie, módlcie się kochani wytrwale i do skutku a Ojciec Niebieski Was wysłucha !!! Taka jest Jego Miłość i Miłosierdzie dla każdego !!! Kto tylko Go o to modlitwą z serca poprosi. Ufacie i nie dajcie się czarnym myślom, bo czarne myśli pochodzą od złego. 

 

Szukajcie a znajdziecie 🙂  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Moi myśleli tak chyba częściej jak miałem kilkanaście lat, może 20. Później już coraz mniej to słyszałem. A teraz słyszę to w formie życzeń w Wigilię i wchodzi mi to jednym uchem, wychodzi drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92

Mam ponad 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Roskosmosik 92 napisał:

Mam ponad 27 lat

wiem jesteś znany tu na forum, ja 42, czym sie przejmujesz, ja zacząłem sie umawiać na randki jak poczułem sie pewnie z pracą dopiero koło 30 potem przestałem bo jest niepewnie, ale mam zamiar znów zacząć, tyle że kto mi sie teraz spodoba, to pytanie ale luz, to nie jest coś co trzeba robić na siłę, trzeba poczekać, trafić na odpowiednią osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Onsam napisał:

wiem jesteś znany tu na forum, ja 42, czym sie przejmujesz, ja zacząłem sie umawiać na randki jak poczułem sie pewnie z pracą dopiero koło 30 potem przestałem bo jest niepewnie, ale mam zamiar znów zacząć, tyle że kto mi sie teraz spodoba, to pytanie ale luz, to nie jest coś co trzeba robić na siłę, trzeba poczekać, trafić na odpowiednią osobę

w tym wieku to na pewno łatwo znajdziesz jakąś kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość gość napisał:

w tym wieku to na pewno łatwo znajdziesz jakąś kobietę

nie wiem w jakim sensie pytasz, ale 10 lat temu czy teraz, jest podobnie,a nawet to kobiety co niektóre bardziej się starają aż tym odpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92

Mnie to nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incel M
17 godzin temu, Gość Onsam napisał:

Moi myśleli tak chyba częściej jak miałem kilkanaście lat, może 20. Później już coraz mniej to słyszałem. A teraz słyszę to w formie życzeń w Wigilię i wchodzi mi to jednym uchem, wychodzi drugim.

 

Moi sobie przypomnieli tak koło 25 r.ż. Wcześniej raczej wychodzili z założenia że to naturalne że prędzej czy później kogoś znajdę i nie trzeba mi tego nieustannie powtarzać, a teraz kiedy się wystraszyli że wnuków może nie być nie dają mi żyć. Koleżanki matki w pracy chwalą się swoimi dorosłymi dzieciakami że już mają żony, dzieci i dopytują"a jak twoje" a raczej "a jak twój" bo jestem jedynakiem. W końcu żadna matka nie chce syna dziwaka który odbiega od normy, nigdy nie miał dziewczyny, ani żony a tym bardziej jest prawiczkiem bez żadnych doświadczeń miłosnych, któremu blisko mu już do trzydziechy. Matka się tego nasłucha i później ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92

Ja bym chciał mieć dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A matka nie ma koleżanek? Może byś zapoznał jakiegoś fajnego MILF'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92

ja chce mieć dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Incel to facet, który z reguły nienawidzi kobiet i oskarża ich chyba o swoje prawictwo.  Co do mnie, to sam jestem prawiczkiem 28 letnim bo mi na seksie zbytnio nie zależało i nie zależy, ale chyba pasuje pójść do tej prostytutki na ten pierwszy raz w końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Roskosmosik 92 napisał:

ja chce mieć dziewczynę

idz do prostytutki, stac cie

 

idz tylko na loda, bo masz malego i i tak o penetracje bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roskosmosik 92

nie mam ochoty iść do prostytuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A chcesz ruuchać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A to mało masz wolnych dziewczyn w bloku? Nawet jak ma 16 lat to juz można popychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wyprowadź się od matki to szybko sie jakas znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć

Czyli wszystko po staremu.  Jak tam obrona licencjata? Jeszcze przed czy już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No to kut-as w torcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzNiedlugo

A Ja byłem pra.wiczkien A niedawno poznałem laske na tinderze i już poszły nage fotki i 2 października się spotykamy na seks, więc stracę prawie.two A wy dalej jesteście spier.dolinami życiowymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja rodzina już dawno spisała mnie na straty (jako 36 letniego prawiczka który nigdy nie miał dziewczyny). I dobrze, bo to ględzenie kiedy będę miał dziewczynę, kiedy się ożenię, kiedy będę miał dzieci - było strasznie wkoorviające, delikatnie mówiąc. Teraz mam spokój. Czasem ktoś rzuci jeszcze tekst o starym bezużytecznym kawalerze, ale tylko za moimi plecami, bo inaczej zrobiłbym taką wojnę, że popamiętaliby do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są zazdrośni bo są w toksycznych związkach wieczne kłótnie, problemy finansowe, dzieci na utrzymaniu i kredyty hipoteczne. A ty jesteś wolny i robisz co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ile masz cm w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

29cm mam gówna w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To wal do słoja będzie na zimę do obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×