Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila

Ciągłe obmacywanie

Polecane posty

Gość Kamila

Czy wasi mężowie/partnerzy teź was ciągle obmacują gdy jesteście sami? Mój narzeczony wykorzystuje ku temu wszelkie okazje, czasami aż bywa to uciążliwe. Np leżymy wieczorem koło siebie na kanapie, a on trzyma sobie rękę w moich majtkach, trzymajac mnie za krocze. I tak sobie po prostu trzyma tę rękę, bez stymulacji, czasem może potrze palcem albo poklepie. O macaniu biustu to już nawet nie wspomnę... czasami mam już tego dosyć bo co za dużo to niezdrowo. Czy Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Dodam też, że kiedy byłam mała tak samo robił mi mój tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Przed chwilą, Gość Kamila napisał:

Czy wasi mężowie/partnerzy teź was ciągle obmacują gdy jesteście sami? Mój narzeczony wykorzystuje ku temu wszelkie okazje, czasami aż bywa to uciążliwe. Np leżymy wieczorem koło siebie na kanapie, a on trzyma sobie rękę w moich majtkach, trzymajac mnie za krocze. I tak sobie po prostu trzyma tę rękę, bez stymulacji, czasem może potrze palcem albo poklepie. O macaniu biustu to już nawet nie wspomnę... czasami mam już tego dosyć bo co za dużo to niezdrowo. Czy Też tak macie?

Słaby a ty jeszcze słabsza. W międzyczasie ze dwa orgazmy bym ci zapewnił, oczywiscie bez majtek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Czasem kiedy srram, mój luby znienacka łapie mnie za cipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kamila napisał:

Czasem kiedy srram, mój luby znienacka łapie mnie za cipę.

Dziecko nie popisuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
23 minuty temu, Gość Kamila napisał:

Czy wasi mężowie/partnerzy teź was ciągle obmacują gdy jesteście sami? Mój narzeczony wykorzystuje ku temu wszelkie okazje, czasami aż bywa to uciążliwe. Np leżymy wieczorem koło siebie na kanapie, a on trzyma sobie rękę w moich majtkach, trzymajac mnie za krocze. I tak sobie po prostu trzyma tę rękę, bez stymulacji, czasem może potrze palcem albo poklepie. O macaniu biustu to już nawet nie wspomnę... czasami mam już tego dosyć bo co za dużo to niezdrowo. Czy Też tak macie?

Oni tak mają, ja już miałam tego dość i powiedziałam o tym mężowi. Nie dotykał mnie przez tydzień a później spytał czy już może? Teraz to ja decyduje kiedy chce się "miziac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
20 minut temu, Gość Mężatka napisał:

Oni tak mają, ja już miałam tego dość i powiedziałam o tym mężowi. Nie dotykał mnie przez tydzień a później spytał czy już może? Teraz to ja decyduje kiedy chce się "miziac"

Oby nie znalazł miziania na czas kiedy tobie się nie chce :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_G

 Gość Kamila. Przyzwyczajaj się.😀 Tak może być już na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka
8 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Oby nie znalazł miziania na czas kiedy tobie się nie chce :d

Trudno się mówi i żyje się dalej 😉 oby się czymś nie zaraził. To że jestem jego żoną, nie znaczy że mam się na wszystko godzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
6 minut temu, Gość Mężatka napisał:

Trudno się mówi i żyje się dalej 😉 oby się czymś nie zaraził. To że jestem jego żoną, nie znaczy że mam się na wszystko godzić.

Widziały gały co brały, ciekawe ze przed ślubem ci to nie przeszkadzało! Nikt tu obecny ci nie uwierzy ze przed slubem tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Widziały gały co brały, ciekawe ze przed ślubem ci to nie przeszkadzało! Nikt tu obecny ci nie uwierzy ze przed slubem tego nie robił.

Pewnie przed ślubem było tak samo ale trzeba zacisnąć zęby i przemęczyć się aby delikwent nie rozmyślił się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 minuty temu, p212 napisał:

Pewnie przed ślubem było tak samo ale trzeba zacisnąć zęby i przemęczyć się aby delikwent nie rozmyślił się 🙂

Otóż to! Zawsze uwielbiam rękę pod majtki włożyć i pupę pomietośić, czy stojąc za nią rękę pod biustonosz włożyć i choć chwilkę je potrzymać. Mądra kobieta obróci się da szybkiego buziala i sprytnie się wywinie, druga stawia warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p212 napisał:

Pewnie przed ślubem było tak samo ale trzeba zacisnąć zęby i przemęczyć się aby delikwent nie rozmyślił się 🙂

Przed ślubem musiała udawać boginię seksu, żeby się ustawić. Teraz już nie musi. Współczuję facetowi takiej żony... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, patiEs napisał:

Przed ślubem musiała udawać boginię seksu, żeby się ustawić. Teraz już nie musi. Współczuję facetowi takiej żony... 

O tym właśnie pisałem. Później jeszcze tylko szlaban na bzykanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p212 napisał:

O tym właśnie pisałem. Później jeszcze tylko szlaban na bzykanie 🙂

A w razie gdyby śmiał zaprotestować i zapragnął  ułożyć sobie bez niej życie to dodatkowo groźba odebrania dzieci i puszczenia w skarpetkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Moorena napisał:

Tak postępują zimne kobiety.

 Mam nadzieję że Ty gorąca jesteś? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moorena napisał:

Tak postępują zimne kobiety.

Masz rację, trzeba być wyjątkowo zimnym i do tego perfidnym by tak diametralnie zmienić po ślubie zachowanie. Niestety takich kobiet jest podejrzewam więcej niż nam może się wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moorena napisał:

Tak postępują zimne kobiety.

O nie nie, zimne zakładają delikwentowi pas cnoty 🙂 Wowczas on jest podjarany, że ona go "kontroluje" a ona ma święty spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja czasami podlatuję do tyłka i go całuję , nawet przez portki . jest za ładny i nie mogę się opanować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Pomacasz - źle, nie pomacasz - jeszcze gorzej, no to jak żyć moje drogie panie? Macać czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
Przed chwilą, Moorena napisał:

Nadzieję, na co 🙂

 Na nic, po prostu że nie jesteś zołzą i nie histeryzujesz jak cię men za pupę czy cycka złapie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooonia

Mój, gdy oglądamy TV, często palec do pipki mi wkłada ☹️ trochę mi z tym niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latek
Przed chwilą, Gość Moooonia napisał:

Mój, gdy oglądamy TV, często palec do pipki mi wkłada ☹️ trochę mi z tym niewygodnie.

Jak tylko trochę to pół biedy, pomyśl jaką radochę mu sprawiasz 🙂  Moze za małego go złap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Moorena napisał:

 Bez dotyku się nie obejdzie. Jestem za wzajemnym się < macaniem >

Macanie, macaniem ale najistotniejsze aby zachować umiar bo bez niego wszystko może się przejeść i zacznie nam ulewać 🙂 Co nie zmienia faktu, że zasypiając przyjemnie jest trzymać dłoń tam gdzie najprzyjemniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moorena napisał:

A tak, tak 🙂 Czasami przez łapy dostanie i jeszcze się cieszy z tego. Bo mu się udało mnie zaskoczyć.Też takie metody stosuję. A jemu na to jak na lato 😀   

Trzeba by ci było jakoś te ręce związać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×