Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość da się czy się nie da

Jak się z tym pogodzić że on tak bardzo mnie oszukał

Polecane posty

Gość da się czy się nie da

Nie umiem sobie poradzić z tym uczuciem. Nienawidzę go, nie chce go znać. Oszukał mnie niesamowicie a teraz perfekcyjnie układa sobie życie, ślub dziecko, perfekcyjne fotki rodziny na portalach. Miesiąc przed swoim ślubem pisał, a później udawał szczęśliwego męża. Przez dwa lata mnie zwodził, byłam naiwna i zaślepiona. Okazało się że byłam tylko plasterkiem na naprawę jego związku. Wiem o nim wszystko, odcięłam go zablokowałam minął rok. Było lepiej ale teraz jest gorzej. Nie umiem poradzić sobie z tym uczuciem wykorzystania i oszukania. On uchodzi za wzorowego męża i ojca a ja znam prawdę. Czy to przejdzie czy jednak udać się do psychologa na terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość da się czy się nie da napisał:

Nie umiem sobie poradzić z tym uczuciem. Nienawidzę go, nie chce go znać. Oszukał mnie niesamowicie a teraz perfekcyjnie układa sobie życie, ślub dziecko, perfekcyjne fotki rodziny na portalach. Miesiąc przed swoim ślubem pisał, a później udawał szczęśliwego męża. Przez dwa lata mnie zwodził, byłam naiwna i zaślepiona. Okazało się że byłam tylko plasterkiem na naprawę jego związku. Wiem o nim wszystko, odcięłam go zablokowałam minął rok. Było lepiej ale teraz jest gorzej. Nie umiem poradzić sobie z tym uczuciem wykorzystania i oszukania. On uchodzi za wzorowego męża i ojca a ja znam prawdę. Czy to przejdzie czy jednak udać się do psychologa na terapie?

Jaką znasz prawdę? Taka prawda że znalazł sobie naiwną do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Terapia pewno nie zaszkodzi. A wiesz czemu jesteś na niego zła, czemu czujesz nienawiść? Bo podswiadomie chcesz jeszcze coś od niego, nie pogodzilas się z tym że on ci nie da miłości. Jak się z tym pogodzisz to będzie ci obojętny i jego życie będzie ci obojetne, a ty będziesz wolna.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

Wypraszam sobie-Przypominam bardzo ze wala to chcieliscie ze mnie zrobic mniej wiecej juz od 2010 roku-od momentu Kontroli Skarbowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×