Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragoniasty

Sylwia i tak ciebie kocham;)

Polecane posty

Gość Dragoniasty

Ty mnie bardzo pociągasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty

Nie obchodzi mnie co inni gadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dragoniasty napisał:

Nie obchodzi mnie co inni gadają 😉

A co gadają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Jak to, już mnie nie kochasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
Przed chwilą, Gość Dorota napisał:

Jak to, już mnie nie kochasz? 

Nie, tylko Sylwia jest ważna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A co gadają? 

Zazdroszczą ameby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Dragoniasty napisał:

Zazdroszczą ameby 😉

A co to jest ameba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Dragoniasty napisał:

Nie, tylko Sylwia jest ważna;)

Nie dla ciebie taka kobieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja Ciebie też Dragoniasty kochanie moje kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Ja Ciebie też Dragoniasty kochanie moje kocham

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ci w życiu nie wyszło, że cię aż tak popi*****o i wyznajesz miłość swoim profilom? Widzisz ja nisko upadłeś, aż żal doopę ściska na samą  myśl,  co człowiek może zrobić z siebie u kresu swego życia. A przecież tak dobrze się zapowiadałes jeszcze w połowie tamtego stulecia. Ciągle w internecie, tysiące profili, hejt i hakerstwo, cyberprzestępstwa i goowno  z tego masz. O takim życiu marzyłeś? To jest dla ciebie spełnieniem? Niemożliwe aby to było prawdą, nie sądzę, aby takie życie dawało ludziom radość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
4 minuty temu, Gość Dragoniasty napisał:

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Kochanie  daj buziaczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ci w życiu nie wyszło, że cię aż tak popi*****o i wyznajesz miłość swoim profilom? Widzisz ja nisko upadłeś, aż żal doopę ściska na samą  myśl,  co człowiek może zrobić z siebie u kresu swego życia. A przecież tak dobrze się zapowiadałes jeszcze w połowie tamtego stulecia. Ciągle w internecie, tysiące profili, hejt i hakerstwo, cyberprzestępstwa i goowno  z tego masz. O takim życiu marzyłeś? To jest dla ciebie spełnieniem? Niemożliwe aby to było prawdą, nie sądzę, aby takie życie dawało ludziom radość. 

Skoro nie stać go  na życie w szczerości realnie niech się cieszy swoim klamliwym życiem wirtualnie ..jego wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragoniasty
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ci w życiu nie wyszło, że cię aż tak popi*****o i wyznajesz miłość swoim profilom? Widzisz ja nisko upadłeś, aż żal doopę ściska na samą  myśl,  co człowiek może zrobić z siebie u kresu swego życia. A przecież tak dobrze się zapowiadałes jeszcze w połowie tamtego stulecia. Ciągle w internecie, tysiące profili, hejt i hakerstwo, cyberprzestępstwa i goowno  z tego masz. O takim życiu marzyłeś? To jest dla ciebie spełnieniem? Niemożliwe aby to było prawdą, nie sądzę, aby takie życie dawało ludziom radość. 

Sylwia, to nie mój projekt ameby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość Dragoniasty napisał:

Sylwia, to nie mój projekt ameby ;)

Gorszy od Ciebie jednakże..bez komentarza i z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dragoniasty napisał:

Sylwia, to nie mój projekt ameby 😉

Nie masz się czym chwalić, projekt tak denny, jak i reszta twoich nickow, ciągle na posterunku, a jak nikt nie chce pisać, to piszesz sam ze sobą, aż do skutku ! Zwykły internetowy szczur wysmarowany goownem z kanalizacji, fuj! Masz ty czas się wykąpać,  przebrać i zjeść jak cywilizowany człowiek? Czy tylko siedzisz nad kieliszkiem, śmierdzisz i wpatrujesz się w monitor, no i piszesz, piszesz bez ustanku, bo palce, nie daj Boże   mogą odmówić ci posłuszeństwa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Dragoniasty napisał:

Sylwia, to nie mój projekt ameby 😉

Popatrz co ci pozostało, do dawnej świetności  już Ci daleko. O jednym projekcie twoim, nawet artykuł napisali. Przerosła  cię popularność, że go w niebyt spuściłes? Przykre to musi być dla ciebie, tak równać w dół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Popatrz co ci pozostało, do dawnej świetności  już Ci daleko. O jednym projekcie twoim, nawet artykuł napisali. Przerosła  cię popularność, że go w niebyt spuściłes? Przykre to musi być dla ciebie, tak równać w dół. 

O którym?  daj linka jak masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Popatrz co ci pozostało, do dawnej świetności  już Ci daleko. O jednym projekcie twoim, nawet artykuł napisali. Przerosła  cię popularność, że go w niebyt spuściłes? Przykre to musi być dla ciebie, tak równać w dół. 

Czym się chwalić???być dostępnym dla każdej chetnej??? Sukces życia,może mnie mieć każda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czym się chwalić???być dostępnym dla każdej chetnej??? Sukces życia,może mnie mieć każda .

Sukces na miarę papieru toaletowego, wow! Każda nim,  może się podetrzeć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie dla ciebie taka kobieta!!!!

W sensie że jaka??/A czy my się Dragonie w ogóle znamy? Wątpię.Co takiego mówią?Nie znają mnie.Tak naprawdę to nikt tak do końca mnie nie zna poza mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

W sensie że jaka??/A czy my się Dragonie w ogóle znamy? Wątpię.Co takiego mówią?Nie znają mnie.Tak naprawdę to nikt tak do końca mnie nie zna poza mężem.

Gdzie wierząca kobieta dla niego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 godziny temu, Gość Sylwia napisał:

Kochanie  daj buziaczka 

własnie wróciłam zebrania u córki w liceum .Nie było mnie w domu od godziny 16.00 aż do teraz .Kto i jakim prawem pisze w moim imieniu?Nigdy nikomu nie napisałabym ,,kochanie'' męża mam i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Sylwia napisał:

własnie wróciłam zebrania u córki w liceum .Nie było mnie w domu od godziny 16.00 aż do teraz .Kto i jakim prawem pisze w moim imieniu?Nigdy nikomu nie napisałabym ,,kochanie'' męża mam i dzieci.

Perdol męża tak jak on to robi🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
4 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

własnie wróciłam zebrania u córki w liceum .Nie było mnie w domu od godziny 16.00 aż do teraz .Kto i jakim prawem pisze w moim imieniu?Nigdy nikomu nie napisałabym ,,kochanie'' męża mam i dzieci.

Nie kłam bo romasowalas z taki jednym tu..PRZYPOMNIEC CI O POKORZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Gdzie wierząca kobieta dla niego? 

4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Gdzie wierząca kobieta dla niego? 

Dla niego czyli dla kogo????Odezwała sie Dorota ale chyba nie chodzi o pana Wojciecha prawda??Z tego co wiem to jest wierzący ,nawet na jednym ze zdjęć z młodych lat nastoletnich nosi krzyżyk na łańcuszku taki jak ja mam,kiedyś słyszałam jak chłopakom mówił że dobrze że ministrują w kościele i ze mają się tam zachowywać bo to ważne. Ale to na setę nie On.On ma dużo ładniejsze adoratorki wokół siebie  a ja jestem zajęta i z zasadami dokładnie tak jak On.

3 godziny temu, Gość Sylwia napisał:

Kochanie  daj buziaczka 

własnie wróciłam zebrania u córki w liceum .Nie było mnie w domu od godziny 16.00 aż do teraz .Kto i jakim prawem pisze w moim imieniu?Nigdy nikomu nie napisałabym ,,kochanie'' męża mam i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
10 minut temu, Gość ???? napisał:

Nie kłam bo romasowalas z taki jednym tu..PRZYPOMNIEC CI O POKORZE?

ja romansowałam??? co ty pieprzysz ? Tak opieprzyłam raz trenera mojego syna słowami ,,trochę pokory'' bo mnie zdenerwował swoimi wymaganiami wobec podopiecznych ale do dzisiejszego dnia nawet po imieniu nie jesteśmy to jak bym mogła romansować? Jestem mężątką!!! Wierzącą i wierną!!! Brzydzi mnie słowo ROMANS!!!!Nic o nim nie wiem ,nie mam z nim kontaktu od wielu lat ,od wypadku syna..z nim nawet nie rozmawiałam! Paranoja! Ja mam swoje zasady moralne!Kłamię?? jakim prawem zarzucasz mi kłamstwo Jak śmiesz!!! Jakim prawem ktoś zwraca sie takimi słowami w moim imieniu! Ledwie weszłam do domu!!!Byłam u córki na zebraniu w szkole głąby! Mam wielu świaków! Chętnie bym sobie z nim pogadała na temat tych bredni i tego jak zniesławiacie moją osobę .To powinno być karalne! Niestety nie mam nawet numeru do niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Perdol męża tak jak on to robi🤪

Wyrażaj się! Nie życze sobie .To co on robi to jego sumienie ,ja mam swoje sumienie i swoje zasady! Ja nie zdradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Wyrażaj się! Nie życze sobie .To co on robi to jego sumienie ,ja mam swoje sumienie i swoje zasady! Ja nie zdradzam!

żal mi Ciebie kimkolwiek jesteś człowieku,czytam i nie wierzę,że to się dzieje naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Sylwia w twoja uczciwość już nikt nie wierzy. 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×