Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Taka prawda

Kobiety są nudne i nie mają zainteresowań

Polecane posty

Gość Taka prawda

Wyzywajcie mnie od szowinistów albo przegrywów, ale taka prawda. Kontrowersyjna, ale prawda. 

Zawsze jak wychodzimy gdzieś grupą znajomych, wystarczy posłuchać. My gadamy o nowinkach technologicznych, filozofii, polityce (sic!), wymienimy się poglądami. Czasem głupie rozmowy się też oczywiście zdarzają. Nie tylko ja to zauważyłem, że jak zamilkniemy i posłuchamy, o czym rozmawiają kobiety, to ręce opadają.99% rozmów to obgadywanie przyjaciółek, rozmowy o cenach lakieru do paznokci, co, gdzie i kiedy kupiły. 

Nie, to nie kwestia towarzystwa,w jakim się obracam bo obracam się w każdym towarzystwie. Nie twierdzę że każda taka jest, ale większość  owszem. Mają minimum zwojów mózgowych potrzebnych jedynie do poprawnego ściągania skóry ustami. 

Czy łechtam tym swoje ego? Nie potrzebuję. W...ia mnie jedynie to pieprzenie o równości płci, kiedy taka po prostu nie istnieje. Kobiety są o wiele bardziej bezmyślne i bezrefleksyjne.

Uprzedzając głupie komentarze -byłem w związku z jedną z wyjątków, które oczywiście istnieje. Ale oceniam całą płeć. Kobieta odbije piłeczkę i powie co my za głupoty robimy i jakie głupie zabawy wymyślamy. Otóż wiemy że są to głupie zabawy, po prostu mamy lepszy pomysł na wygłupianie się niż ględzenie o upieczonym cieście czy co tam Aneta wczoraj w galerii kupiła. Nie każdy czarny to złodziej, ale fakt, że w Detroit jest największy współczynnik przestępczości, a 80% mieszkańców to murzyni, też nie może być przypadkiem. 

Czas odrzucić poprawność polityczną i strach przed kontrowersyjnym wyrażaniem poglądów. Większość z kobiet też uważa się za dwa razy mądrzejszą niż jest w rzeczywistości. Może dlatego dostaniecie mniej pieniędzy za to samo stanowisko,bo myślenie też macie roszczeniowe? Kobiety są dobre na niektóre wyższe stanowiska,bo są idealnymi bezrefleksyjnymi służbistkami, które wtedy poświęcą się pracy na 100% bo nie mają żadnych innych zainteresowań i w 100% wypełnią rozkazy pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

to zabawiaj sie z gejami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

ty poprostu jestes gejem i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda

No i tak właśnie wyglądają dyskusje z wami. Potwierdziłaś  to, co napisałem wyżej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

nie niepociągają cie kobiety bo uważasz je za nudne i nie atrakcyjne to zostaje ci druga strona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvgfgf

``Mają minimum zwojów mózgowych potrzebnych jedynie do poprawnego ściągania skóry ustami. ``

dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvgfgf

``Mają minimum zwojów mózgowych potrzebnych jedynie do poprawnego ściągania skóry ustami. ``

dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem kobietą i mam dokładnie odwrotne obserwacje - że faceci nie interesują się niczym. Jestem konserwatorem dzieł sztuki z zawodu. Kocham moją pracę. Lubię sztukę typu film, teatr, malarstwo, rzeźba. Jestem miłośniczką historii kresów wschodnich i należę do kubu miłośników kolei 🙂 I wiesz, co? Umawiam się na randki i przeciętny facet niczym mi nie imponuje bo o niczym nie potrafi porozmawiać. Ba! Często nawet książek nie czytają. Tylko praca-dom. I ewentualnie TV. Gdzie gotować też mało który potrafi. Fajnie są ludzie właśnie w takich klubach zainteresowań ale tak na co dzień próżno szukać ciekawego rozmówcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś kolejnym ograniczonym de/bilem, który obraca się wśród niskiej warstwy spolecznej i nie potrafi spojrzeć ponad to. Typowa karyna faktycznie nie ma żadnych zainteresowań. Ale typowy sebek też ich nie ma. Ty widzisz jedynie karyny, ale nie dostrzegasz sebkow. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiiui

``Mają minimum zwojów mózgowych potrzebnych jedynie do poprawnego ściągania skóry ustami. ``

dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Taka prawda napisał:

"Zawsze jak wychodzimy gdzieś grupą znajomych, wystarczy posłuchać. My gadamy o nowinkach technologicznych, filozofii, polityce (sic!), wymienimy się poglądami."

Haha, chciałabym poznać faceta gadajacego o filozofii 😄 

A krytykę lub wrzucanie lewaków na prawaków (lub odwrotnie) nazywasz "gadaniem o polityce" ? Serio? Większośc facetów lubi gadać o polityce byleby sobie o niej pogadać i powrzucać na przeciwników, ale goowno o niej wie. 

A już uwielbiam te januszowe wynurzenia po alkoholu, i oczywiście każdy janusz to spec od polityki 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

htt  ps://www.youtube.com/watch?v=LRiuhCsxHLs&feature=youtu.be&t=9

jak nie mają zainteresowań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

A jakie to niby głębokie zainteresowania ma dzisiejsze młode pokolenie facetów? 

Meczyki, głupie gierki , oglądanie streamerów (w większosci tych pato) lub chlanie co tydzień? Albo oglądanie głupich filmików na jutubie? Bo to robi większosć facetów w wieku 20-kilku lat, jak tak patrzę na moich braci, kuzynów i ich znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124

Jaś Fasola był kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ludzie to zwierzęta.

Interesuje nas głównie jedzenie, roochanie zabijanie i unikanie smierci.

Robimy to w grupach więc w międzyczasie zajmujemy się ustalaniem hierarchii najlepiej przy pomocy jedzenia roochania zastraszania i zabijania.

Robimy to bardziej niż nawykowo bo instynktownie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciara

 

1 godzinę temu, Gość Taka prawda napisał:

Nie, to nie kwestia towarzystwa,w jakim się obracam bo obracam się w każdym towarzystwie.

Widocznie nie obracasz się w każdym towarzystwie. Nie wierzę w to. Pewnie nie znasz ani jednej kobiety, która np. studiowałaby biologię lub inny nie-humanistyczny, ambitniejszy kierunek. Takie kobiety często są mądrzejsze i mają większą wiedzę i więcej zainteresowań niż humanistki.  Mam też znajome z kręgu artystycznego i też mają duże pojęcie o kinie, muzyce czy teatrze. Nie wiem o czym ty piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Czujemy pogardę do słabych chwilowo lub stale. Nie wynika to z żadnej filozofii po prostu łatwo ich skrzywdzić.

Jednocześnie podziwiamy silniejszych i w tym też nie ma żadnej filozofii po prostu uległość że strachu.

Chooja na was kładę zyeby

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha, chciałabym poznać faceta gadajacego o filozofii 😄 

A krytykę lub wrzucanie lewaków na prawaków (lub odwrotnie) nazywasz "gadaniem o polityce" ? Serio? Większośc facetów lubi gadać o polityce byleby sobie o niej pogadać i powrzucać na przeciwników, ale goowno o niej wie. 

A już uwielbiam te januszowe wynurzenia po alkoholu, i oczywiście każdy janusz to spec od polityki 😄  

Narzekanie na służbę zdrowia - rozmowy o medycynie;

Wyzywanie od pedałów i lewaków - dyskusja o polityce i kwestiach obyczajowych;

Zachwyt nad kolejnym filmem Wegi - rozmowa o autorskim kinie polskim itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozja

 

12 minut temu, Gość gosć napisał:

A jakie to niby głębokie zainteresowania ma dzisiejsze młode pokolenie facetów? 

Meczyki, głupie gierki , oglądanie streamerów (w większosci tych pato) lub chlanie co tydzień? Albo oglądanie głupich filmików na jutubie? Bo to robi większosć facetów w wieku 20-kilku lat, jak tak patrzę na moich braci, kuzynów i ich znajomych. 

Mam podobne spostrzeżenia nt facetow. Mój 26-letni  brat też tylko nawala w gierki całe dnie i nic więcej nie robi, a jak spotka sie z kolegami to też tylko nadają o grach. Słysze, bo akurat  czesto stoją pod domem i gadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Narzekanie na służbę zdrowia - rozmowy o medycynie;

Wyzywanie od pedałów i lewaków - dyskusja o polityce i kwestiach obyczajowych;

Zachwyt nad kolejnym filmem Wegi - rozmowa o autorskim kinie polskim itd.

ahahahaha 10/10 😄😄😄 dokładnie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena

To prawda. Przyznaję, że ja i moje koleżanki jesteśmy bezdennie głupie i nie mamy zainteresowań, bo kto by wspominał o takich pierdołach, jak interesowanie się NLP, fizyką kwantową czy prowadzenie własnego bloga podróżniczego. To takie nic nie znaczące pierdoły w obliczu rozkmin męskich psychologicznych pt. wszystkie kobiety są złe, politycznych pt. PIS to złodzieje, a problemy w kraju to wina Tuska, głębin zainteresowań informatyczno-cybernetycznych na podstawie Crasha Bandicuta. Ogólnie to myślałam, że zarabiam o.k. i mężczyźni podobnie, ale teraz mi głupio, masz racje 5500 netto to w ogóle nie ma co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Wsadź se w peesde to 5500 najlepiej przy pomocy wibrującego lasera kwantowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autor to ten zj'ebany incel co ciągle łazi za wieczorną, w niejednym temacie okazał swoje szowinistyczne poglądy, a każdą kobietę, która się z nim nie zgodzila od razu nazywał wieczorną, żenujący incelek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Wsadź se w peesde to 5500 najlepiej przy pomocy wibrującego lasera kwantowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to nie mają? A Netflix, shopping i spanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i fotografia (selfie), air maxy i podróże (na nich siedzenie na dupie w hotelu i na plaży oraz chodzenie na zakupy i oczywiście trzaskanie fotek na insta) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i fotografia (selfie), air maxy i podróże (na nich siedzenie na dupie w hotelu i na plaży oraz chodzenie na zakupy i oczywiście trzaskanie fotek na insta) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kobiety są całkiem ładne i mają różny gust a ty jesteś k utafonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety mają zainteresowania, głównie płytkie i powierzchowne jak one same. Jak kobieta chodzi do teatru to po to, żeby zrobić z siebie wielką intelektualistkę. Tak to Netflix, shopping i spanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobiety mają zainteresowania, głównie płytkie i powierzchowne jak one same. Jak kobieta chodzi do teatru to po to, żeby zrobić z siebie wielką intelektualistkę. Tak to Netflix, shopping i spanie. 

No weź przestań 🤭jeszcze zapomniałeś dodać, że przesiadują na kafeterii 😁. Ciekawe co robią tu mężczyźni? Napewno pokazują swój poziom inteligencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×