Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faceci ze wsi są dyskryminowani?

Polecane posty

Gość gość

Związałabyś się z facetem ze wsi? Jeśli tak/nie to dlaczego? 

 

Mam wrażenie że mimo tego, że mamy XXIw, mimo postępu i pomimo obalenia stereotypu o ludziach pochodzących ze wsi w ludziach jeszcze więcej ograniczenia jest niż kiedyś. Zwłaszcza u kobiet. Prymitywna płeć patrząca tylko na status marząca o facecie w dużym mieście pracującym w dużej firmie, oczywiście na jak najwyższym stanowisku - co ciekawe u mężczyzn takie myślenie nie występuje. Ale to moja opinia. Jaka jest wasza?
Tak szczerze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, bo nie chciałabym mieszkać na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kobiety to materialistki czego się spodziewać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.09.2019 o 03:38, Gość gość napisał:

Nie, bo nie chciałabym mieszkać na wsi.

to że facet pochodzi ze wsi nie oznacza od razu, że będzie tam mieszkał do końca życia pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "gość"

Jak się zako...ę to w mężczyźnie, nie w miejscu pochodzenia.

Jakbym miała wybór, to jako miejsce do życia wskazałabym wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGość

ja bym się związała o ile nie byłoby to jakieś wielkie zadupie i wykazywałby chęć do wyjazdów itd - jeśli nie, to nie. Nie wyobrażam sobie całe życie spędzić na wsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.09.2019 o 23:49, Gość GGość napisał:

ja bym się związała o ile nie byłoby to jakieś wielkie zadupie i wykazywałby chęć do wyjazdów itd - jeśli nie, to nie. Nie wyobrażam sobie całe życie spędzić na wsi 

Aha czyli jak eufemistycznie ująć, że facet musi mieć prawko i auto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie nie nie ! Absolutnie nie. Mężczyźni mieszkający na wsi są pracowici, zaradni i ogarnięci życiowo. Oczywiście mam na myśli ludzi na poziomie, którzy wychowywali się w normalnej rodzinie, nie patologicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 19.09.2019 o 04:41, Gość gość napisał:

Związałabyś się z facetem ze wsi? Jeśli tak/nie to dlaczego? 

 

Mam wrażenie że mimo tego, że mamy XXIw, mimo postępu i pomimo obalenia stereotypu o ludziach pochodzących ze wsi w ludziach jeszcze więcej ograniczenia jest niż kiedyś. Zwłaszcza u kobiet. Prymitywna płeć patrząca tylko na status marząca o facecie w dużym mieście pracującym w dużej firmie, oczywiście na jak najwyższym stanowisku - co ciekawe u mężczyzn takie myślenie nie występuje. Ale to moja opinia. Jaka jest wasza?
Tak szczerze.  

Ja bym chciała mieszkać w ładnym domku na wsi. Jestem wykształcona, pracująca. Mam auto więc dojazdy do pracy to nie problem. Tylko, ze mężczyzna musiałby być fajnym, ciepłym zaradnym człowiekiem a nie wiejskim prostakiem czy pijusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Aha czyli jak eufemistycznie ująć, że facet musi mieć prawko i auto 

No a czym zawieziesz dzieci do lekarza? K0tasem? Czym wyjeżdżać na wczasy? Do pracy? Weekendy? Tez fajfusem? Mów od razu ze pytasz o wiejskiego bezrobotnego nieambitnego golodupca mieszkającego z mamusią a nie o fajnego zaradnego faceta mieszkającego na wsi. Niestety jeden drugiemu nierówny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×