Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianna_pl

Nie umiem pozbierać się po rozstaniu

Polecane posty

Gość marianna_pl

Rozstałam się z nim w grudniu zeszłego roku. Był moim pierwszym facetem, z nikim innym więcej się nie całowałam i nie spałam, chociaż nie jestem najmłodsza. Mam 30 lat na karku.  Mimo że wiem, jakim był draniem, nie potrafię się pozbierać. Jak widzę go na ulicy, jak tydzień temu, po prostu mam burdel w głowie przez najbliższy tydzień.  Nic nie sprawia mi przyjemności, działam jak automat.  Potem to przechodzi i żyję mi się całkiem szczęśliwie do czasu, aż znowu na niego gdzieś wpadnę. Nie potrafię zainteresować się żadnym facetem. Jak ktoś mi pasuje z charakteru, to nie wyobrażam sobie, że mogłabym się z nim całować.  Mój eks był takim facetem 10/10. Może jestem pusta, ale takich facetów szukam, bo tylko przy nich wyzwala się we mnie pociąg fizyczny.  Boję się, że nie znajdę nigdy nikogo równie atrakcyjnego jak on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mnie zapomnij tak trzeba

zainteresuj się może myszą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Skoro byl draniem, to absolutnie nie jest wart zadnej uwagi. Za kazdym razem kiedy bedzie ci zal, ze sie rozstaliscie przypominaj sobie te najgorsze chwile z nim spedzone. Poki nie uwolnisz sie od mysli o nim, nie znajdziesz nikogo nastepnego, bo nawet 10/10 bedzie ci sie wydawal kiepski. Idz do psychologa. Zrob porzadek w swojej glowie i na pewno znajdziesz jeszcze nie jednego mezczyzne, ktory bedzie ci sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem coś o tym lepiej odpuścić i zapomnieć facet nie warty i nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_pl

Ja wiem, że on jest zaburzony. Zdradzał każdą swoją dziewczynę. Przede mną i po mnie. Ale mimo to jest mi smutno, że tak to się skończyło. Dzisiaj znowu jestem rozbita jak kryształ, bo go spotkałam na ulicy, jak jechałam do pracy.  W ogóle w takich sytuacjach żałuję, że nie jestem biseksualna, bo pewnie łatwiej byłoby mi znaleźć piękną kobietę niż przystojnego faceta. Ja teraz mam taki etap, że chciałabym się wyszaleć bez zobowiązań. Ale nie widzę nikogo, kto by mnie pociągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej z miłości sex niż bez zobowiązań bo jedno się zakochać bez wzajemności i cierpi z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_pl

Ja jeszcze długo nie będę potrafiła się zakochać. A chcę po prostu się dobrze bawić.  Tylko nawet na to nie umiem znaleźć nikogo interesującego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochaj się we mnie
Przed chwilą, Gość marianna_pl napisał:

Ja jeszcze długo nie będę potrafiła się zakochać. A chcę po prostu się dobrze bawić.  Tylko nawet na to nie umiem znaleźć nikogo interesującego. 

DLACZEGO NIE? Miłość nie znosi rozkazów i nakazów..przychodzi sama, niespodziewanie wkrada się w nasze serca.

Wiec nie wiadomo co komu pisane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_pl
3 minuty temu, Gość zakochaj się we mnie napisał:

DLACZEGO NIE? Miłość nie znosi rozkazów i nakazów..przychodzi sama, niespodziewanie wkrada się w nasze serca.

Wiec nie wiadomo co komu pisane....

Mnie już na pewno nie jest pisana ani miłość, ani związek. Zdążyłam się z tym pogodzić. Przyjaciele zaspokajają moje potrzeby emocjonalne. Do pełni satysfakcji brakuje mi tylko dobrego seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gś√

Skoro 10/10 to facet który cie zdradza i "jest zaburzony" to raczej zajmij się sobą i udaj na jakąś terapię, bo to nie z nim jest problem. Masz jakieś niepokojące wzorce i warto to przepracować. Masz dla siebie trochę szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja szacunek mam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna_pl

10/10 to on jest pod względem wyglądu fizycznego. Z charakteru to 0/10. Ale on we mnie wzbudzał dzikie pokłady namiętności.  Chciałabym kiedyś jeszcze poczuć taki ogień. Tylko tym razem na pewno się w to nie zaangażuję. Mądry Polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna

Proszę powiedzcie mi co mam zrobić? Jestem z chłopakiem od 2,5 ponad roku, ostatnio mieliśmy burzliwą relację, mieliśmy zerwać, ale on powiedział, że za bardzo mnie kocha, ja jego też, ale 2 dni temu byłam u niego na noc i ciągle pisał smsy ze swoją koleżanką, ciągle tylko patrzył czy nie dostał smsa, poprosiłam go, żeby chociaż na czas filmu napisał jej, że na razie go nie będzie, a on odpowiedział, że jemu to nie przeszkadza i niech pisze. Z rana oczywiście od razu do niej napisał, serio mnie to raniło, że nie zwracał na mnie uwagi. Wieczorem zadzwonił do mnie z pretensjami, że to ja jego zraniłam, bo go pytałam o czym piszą, kiedy spytałam czy znowu chce końca, powiedział, że nie, że chce żebym nie pisała na razie do niego... Nie wiem już co robic, z jednej strony bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego, z drugiej strony czuję, że ten związek powoli mnie wykańcza, że on nie widzi, że też mnie krzywdzi... Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna

daj sobie z nim spokoj.zostaw i omin szerokim lukiem,to jest jawne ponizenie twojej osoby co on chce tym udowodnic?to zwykly dupek nie zawracaj sobie nim glowy nie badz zalamana swiat nie konczy sie na jednym idiocie,a on widac takim jest.kopnij go w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 godzin temu, Gość marianna_pl napisał:

10/10 to on jest pod względem wyglądu fizycznego. Z charakteru to 0/10. Ale on we mnie wzbudzał dzikie pokłady namiętności.  Chciałabym kiedyś jeszcze poczuć taki ogień. Tylko tym razem na pewno się w to nie zaangażuję. Mądry Polak po szkodzie.

Z wyglądu to sobie on dodaje bo nie jest z niego maczo 6/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Na wlasne zyczenie robisz sobie kuku. Skoro wybierasz takich, co kobiete maja jako rzecz, traktuja instrumentalnie, to zadna rada nie poskutkuje. 

Albo zmienisz piorytety, czym sie kierowac i madrze wybrac partnera na zycie, albo bedziesz zabawka w rekach facetow. Poki bedziesz mloda, to znajdziesz chetnych,by potraktowac cie, jak zywe miesko. 

Starzenie masz samotne, jak w banku. A ten ogien to tylko parzy i zostawia blizny. 

W glowie trzeba sobie uporzadkowac. Nie ma rady innej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×