Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czemu polaków za granicą boli mieszkanie w londynie?

Polecane posty

Gość gosc

każdy temat o londynie to śmiech przez łzy polaków mieszkających w jakichś dziurach że ich koszty życia są mniejsze niż w londynie. no są, bo wasze pensje też odstają nieźle od poziomu londynskiego. chodzi tylko o to że zarabiacie mniej i zazdroscicie czy o cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC GOSC
40 minut temu, Gość gosc napisał:

każdy temat o londynie to śmiech przez łzy polaków mieszkających w jakichś dziurach że ich koszty życia są mniejsze niż w londynie. no są, bo wasze pensje też odstają nieźle od poziomu londynskiego. chodzi tylko o to że zarabiacie mniej i zazdroscicie czy o cos jeszcze?

probowalam odpisac ci trzy razy ale mi musi moderator zatwiwrdzic.

podalam nazwy  przykladowych 10 miast w Uk ktore licza od 200,000 do ok miliona mieszkancow. nie sa to dziury.

ja bym za nic nie chciala mieszkac w Londynie. dla mnie jest to miasto do pozwiedzania. 

My w naszym miescie mamy zaroki lacznie 52k rocznie, a rata kredytu za duze mieszkanie 3 pokoje, 2 lazienki, itd i balkon, to tylko 760 f/mies ., dobra lokalizacja, zadne  podejrzane okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC GOSC

ale listy miast mi moderator przepuscic nie chce 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC GOSC

to zapytam tak: czy w Londynie para z dzieckiem, zarabiajaca rocznie 52k brutto,  znajdzie fajne mieszkanie w cenie 760 za miesiac, i bedzie fajnie zyc, wydawac na co sie podoba, a jeszcze bez problemu odkladac, bo po prostu kasa co miesiac zostaje i to nie malo?  Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość GOSC GOSC napisał:

to zapytam tak: czy w Londynie para z dzieckiem, zarabiajaca rocznie 52k brutto,  znajdzie fajne mieszkanie w cenie 760 za miesiac, i bedzie fajnie zyc, wydawac na co sie podoba, a jeszcze bez problemu odkladac, bo po prostu kasa co miesiac zostaje i to nie malo?  Nie.

czyli w skrocie bolą was londynskie pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC GOSC
25 minut temu, Gość gosc napisał:

czyli w skrocie bolą was londynskie pensje

Nie !!! NIE nie NIE 

pisze za siebie i za meza. nas nie bola bo jestesmy bardzo zadowoleni z naszych.

DOTARLO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC GOSC

Co mi po londynskich pensjach jak wiem, jakie zatloczone i drogie jest to miasto? absolutnie bym mieszkac tam nie chciala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pod Londynem mieszka ten skùrwiel, co mnie potraktował jak szmatę. Najpierw udawał przyjaciela, a potem "chcę Cię rùchać, tylko się nie zakochaj, bo ja szukam zabawy". O ty skürwielu ty. Cholerny gnój, jēbać Angoli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość GOSC GOSC napisał:

Nie !!! NIE nie NIE 

pisze za siebie i za meza. nas nie bola bo jestesmy bardzo zadowoleni z naszych.

DOTARLO ??

Nie dotarło, skoro was to nie boli to czemu pod każdym postem o Londynie musicie pisać ile zarabiacie i co za to sobie możecie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwsssssssssss
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie dotarło, skoro was to nie boli to czemu pod każdym postem o Londynie musicie pisać ile zarabiacie i co za to sobie możecie kupić?

Moze zeby pokazac, ze na Londynie swiat sie nie zaczyna i nie konczy ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pod Londynem mieszka ten skùrwiel, co mnie potraktował jak szmatę. Najpierw udawał przyjaciela, a potem "chcę Cię rùchać, tylko się nie zakochaj, bo ja szukam zabawy". O ty skürwielu ty. Cholerny gnój, jēbać Angoli i tyle. Ktoś mu powinien jajca upìerdoIić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Pod Londynem mieszka ten skùrwiel, co mnie potraktował jak szmatę. Najpierw udawał przyjaciela, a potem "chcę Cię rùchać, tylko się nie zakochaj, bo ja szukam zabawy". O ty skürwielu ty. Cholerny gnój, jēbać Angoli i tyle. Ktoś mu powinien jajca upìerdoIić. 

To Anglik był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

To Anglik był?

No Anglik. Nie bierzcie Anglików kobiety, to bezjajcewy i rùchacze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×