Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam doła, życie mnie "męczy". Macie pomysł jak mogę to zmienić?

Polecane posty

Gość Gość

Wszystko mnie drażni, męczy i denerwuje. Mamy jedno dziecko, zdecydowaliśmy się n drugie. Ja jestem w ciąży a wcale mnie to cieszyć przestalo..siodmy tydzień a ja tylko bym spała i pod piecem się kładła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hormony 😊

jak urodzisz To bedzie tylko gorzej😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hormony 😊

jak urodzisz To bedzie tylko gorzej😂😂

Masz już dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A życie Cię "męczyło" i miałaś doła zanim zdecydowałaś się na drugie dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A życie Cię "męczyło" i miałaś doła zanim zdecydowałaś się na drugie dziecko? 

Tak, ale wtedy mogłam być na lekach antydepresyjnych bo jestem genetycznie obciążona nerwica i depresja. W ciąży brać leków tego typu nie wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, ale wtedy mogłam być na lekach antydepresyjnych bo jestem genetycznie obciążona nerwica i depresja. 

A-ha... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A-ha... 🤦‍♀️

No i po co ten facepalm? Jak jesteś prostaczką i nie stać cię na mądry komentarz to lepiej jest zmilczec niż pokazywać komuś jak to niby ma beznadziejnie i jak dziwny jest. Ciesz się że ty jesteś zdrowa, choć kto wie czy twoje otoczenie podziela twoja opinie na twój temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovanka

Hej , gratulacje ! 😊  ja w tym okresie też spałam na stojąco, to hormony i pogoda też daje popalić. Pomyśl sobie jak fajnie będą miały Twoje dzieci - nie będą same - będą miały rodzeństwo ! 

Dzięki takiej fajnej Mamie jak Ty ❤.

Będzie dobrze zobaczysz, będziecie mieli cudowne wakacje, święta, spacery, wieczory rodzinne nieraz. Zazdroszczę☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak twoj facet cię zdradza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

No i po co ten facepalm? Jak jesteś prostaczką i nie stać cię na mądry komentarz to lepiej jest zmilczec niż pokazywać komuś jak to niby ma beznadziejnie i jak dziwny jest. Ciesz się że ty jesteś zdrowa, choć kto wie czy twoje otoczenie podziela twoja opinie na twój temat 

ale ja sie z nia zgadzam,bo sama nie wiem co powiedziec.Wspolczuje choroby,ale jesli borykasz sie z depresją,jestes na lekach to powinnas dbać bardziej o siebie,mysleć o sobie i swoim dobrym samopoczuciu,a nie zachodzić w kolejną ciąze,ktora wiadomo,ze wymęczy cie fizycznie i psychicznie, pomijajac fakt,ze musisz opiekowac sie jeszcze starszym dzieckiem. Nie rozumiem ludzi,ktorzy zamiast zadbać o siebie dowalą sobie po kokarde problemow i piszczą,ze jest im zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

I tak twoj facet cię zdradza. 

Phi. Ja też go mogę zdradzić, mam znajomego na pstryknoecie palcem gdybym tylko chciała. Ale nie jestem nie fair. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A skąd wiesz że ja zdradza chyba z tobą 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Jovanka napisał:

Hej , gratulacje ! 😊  ja w tym okresie też spałam na stojąco, to hormony i pogoda też daje popalić. Pomyśl sobie jak fajnie będą miały Twoje dzieci - nie będą same - będą miały rodzeństwo ! 

Dzięki takiej fajnej Mamie jak Ty ❤.

Będzie dobrze zobaczysz, będziecie mieli cudowne wakacje, święta, spacery, wieczory rodzinne nieraz. Zazdroszczę☺

Dziękuję 😘 jesteś życzliwa i kochana. A Ty nie masz jeszcze rodzinki? Bo piszesz ze zazdrościsz, w takim razie Tobie życzę też spełnienia Twoich marzeń 🙂 Ja chyba czasem nie doceniam tego co mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovanka

Mam córkę jedynaczkę i tak już zostanie. Już więcej nie możemy mieć dzieci. Cieszę się, że ją mam ogronnie  Ściskam Cię kochana 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wszystko mnie drażni, męczy i denerwuje. Mamy jedno dziecko, zdecydowaliśmy się n drugie. Ja jestem w ciąży a wcale mnie to cieszyć przestalo..siodmy tydzień a ja tylko bym spała i pod piecem się kładła 

Będąc w 3 ciąży miałam do czynienia ze stanami depresyjnymi, lękami mimo,że wcześniej nie miałam żadnych problemów. Na szczęście w 3 trymestrze się polepszyło, ale fizycznie było gorzej. Szczerze wolałam bóle fizycznie niż psychiczne. Po porodzie nie było lepiej, psychika płatała mi figla, strach o dziecko, ciągle obwinianie się, że nie jestem wystarczająco dobra, że za mało robię, że źle robię ,że mogłam inaczej postąpić itp itd. Mąż przeprowadził ze mną kilka rozmów na temat "moje ciało mój umysł moja kontrola". Nie jest łatwo, ale za każdym razem jak coś negatywnego wpada mi do głowy staram sobie odpowiedzieć na problem i nie drążyć. Dziś siedziałam na krześle, trochę się opalałam i myślałam jak fajnie będzie jak już nic nie będzie mnie boleć w następne wakacje, najmłodsze dziecko będzie już większe i będzie fajnie. 

Wiem, że nie jest Tobie lekko, ale postaraj się dużo odpoczywać, relaksować i myśleć przyszłościowo. Moja koleżanka będąc w ciąży dostała jakieś tabletki antydepresyjne, więc może jakieś są dostępne. Pójdź do lekarza i spytaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Masz już dzieci? 

Mam dwoje i Wiem Jak Po porodzie jest ciezko🙄

wiec lepiej To Ci napewno nie bedzie, zreszta nie wiem Po Co Ci To dziecko Jak Ty sie na depresje leczylas, chcesz Skazac To dziecko Juz na nieszczesliwe dziecinstwo... nie pomyslalas o tym??

dwoje malych dzieci, Twoja choroby i maz ktory ma Cie gdzies👍👍👍👍 super tylko pogratulowac inteligencji👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Wolałbym nie mieć żeby oszczędzić im tego przez co przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mam dwoje i Wiem Jak Po porodzie jest ciezko🙄

wiec lepiej To Ci napewno nie bedzie, zreszta nie wiem Po Co Ci To dziecko Jak Ty sie na depresje leczylas, chcesz Skazac To dziecko Juz na nieszczesliwe dziecinstwo... nie pomyslalas o tym??

dwoje malych dzieci, Twoja choroby i maz ktory ma Cie gdzies👍👍👍👍 super tylko pogratulowac inteligencji👏

A co ty myślisz, że jak ktoś jest chory na depresję to dzieciom funduje nieszczęśliwe dzieciństwo? Przecież po ciąży też można brać leki i zachowywać się dzięki nim jak człowiek który nie ma depresji. Po drugie, tylko zdrowi maja prawo mieć dzieci? I po trzecie mało który jedynak nie czuje się samotny jak jest starszy i jest wdzięczny rodzicom że byli egoistami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co ty myślisz, że jak ktoś jest chory na depresję to dzieciom funduje nieszczęśliwe dzieciństwo? Przecież po ciąży też można brać leki i zachowywać się dzięki nim jak człowiek który nie ma depresji. Po drugie, tylko zdrowi maja prawo mieć dzieci? I po trzecie mało który jedynak nie czuje się samotny jak jest starszy i jest wdzięczny rodzicom że byli egoistami. 

Ja uważam ze powinni się rozmnażać tylko zdrowi, ładni i mądrzy ludzie bo potem przez rodziców i ich geny dzieci są nieszczęśliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja uważam ze powinni się rozmnażać tylko zdrowi, ładni i mądrzy ludzie bo potem przez rodziców i ich geny dzieci są nieszczęśliwe. 

Dziecko drogie. Ponad połowa Polaków cierpi na różne zaburzenia psychiczne. Depresja jest bardzo częsta zwłaszcza w tych czasach które są teraz bo nie wystarczy wadliwy gen, zależy też z jakimi ludźmi żyją. I jak oni te osoby traktują. 

Ktoś już mówił jak ty, nazywał się Hitler. A tfu! Zabron się ludziom rozmnażać, dziecko to dla wielu ludzi jest szczęście. Wcale nie jest powiedziane że odziedziczy skłonności do depresji, ułomie. Na jakiej podstawie stwierdzasz że autorka nie jest ładna ani mądra? Mówisz o sobie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mam dwoje i Wiem Jak Po porodzie jest ciezko🙄

wiec lepiej To Ci napewno nie bedzie, zreszta nie wiem Po Co Ci To dziecko Jak Ty sie na depresje leczylas, chcesz Skazac To dziecko Juz na nieszczesliwe dziecinstwo... nie pomyslalas o tym??

dwoje malych dzieci, Twoja choroby i maz ktory ma Cie gdzies👍👍👍👍 super tylko pogratulowac inteligencji👏

Skd info ze mąż ma mnie gdzieś? Co ty ćpiesz? Ja w żadnym poście nawet o mężu nie mówię. Lecz się babo.

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja uważam ze powinni się rozmnażać tylko zdrowi, ładni i mądrzy ludzie bo potem przez rodziców i ich geny dzieci są nieszczęśliwe. 

Dziecko drogie. Ponad połowa Polaków cierpi na różne zaburzenia psychiczne. Depresja jest bardzo częsta zwłaszcza w tych czasach które są teraz bo nie wystarczy wadliwy gen, zależy też z jakimi ludźmi żyją. I jak oni te osoby traktują. 

Ktoś już mówił jak ty, nazywał się Hitler. A tfu! Zabron się ludziom rozmnażać, dziecko to dla wielu ludzi jest szczęście. Wcale nie jest powiedziane że odziedziczą skłonności do depresji. Na jakiej podstawie stwierdzasz że nie jestem ładna ani mądra? Mówisz o sobie? 🙂 za mało wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Skd info ze mąż ma mnie gdzieś? Co ty ćpiesz? Ja w żadnym poście nawet o mężu nie mówię. Lecz się babo.

Dziecko drogie. Ponad połowa Polaków cierpi na różne zaburzenia psychiczne. Depresja jest bardzo częsta zwłaszcza w tych czasach które są teraz bo nie wystarczy wadliwy gen, zależy też z jakimi ludźmi żyją. I jak oni te osoby traktują. 

Ktoś już mówił jak ty, nazywał się Hitler. A tfu! Zabron się ludziom rozmnażać, dziecko to dla wielu ludzi jest szczęście. Wcale nie jest powiedziane że odziedziczą skłonności do depresji. Na jakiej podstawie stwierdzasz że nie jestem ładna ani mądra? Mówisz o sobie? 🙂 za mało wiesz. 

Skąd masz te dane o.polowie Polaków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skąd masz te dane o.polowie Polaków? 

Poszukaj sobie. Na pewno nie z Trudnych Spraw i Kafeterii, z których to ty czerpiesz, sądząc po twoim poziomie, wiedzę objawioną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poszukaj sobie. Na pewno nie z Trudnych Spraw i Kafeterii, z których to ty czerpiesz, sądząc po twoim poziomie, wiedzę objawioną. 

Nie jestem poprzedniczka. Przeczytałam twoja wypowiedź i zastanawiam sie skąd masz takie dane? Archiwa Watykanu czy coś podobnego? Nie będę sobie szukac, bo nigdzie nie widzę potwierdzenia tego co tu podajesz. Pracuje z psychiatrami i tak, depresja, nerwica, schizofrenia i inne choroby duszy są częste, ale nadal nie jest to połowa Polaków. 

Nikt nie zabrania rodzenia dzieci, ale zgadzam się,że warto zadbać o siebie a nie przysparzac sobie problemów kolejna ciąża, niestety w naszym kraju ludzie bardzo słabo dbają o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak Ci Tak ciezko To trzeba bylo nog nie rozkladac i najpierw zajac sie swoim zdrowiem... nie szkoda mi Ciebie wogole, Bo sama tego chcialas, a teraz jeczysz🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam koleżankę z depresją. Swoim dzieciom funduje paskudne dzieciństwo. Wiecznie zdołowana z jakimiś maniami przesladowczymi i paranojami. Współczuję jej chłopakom i nie dziwię się mężowi, który zwiał. Powinien tylko zabrać dzieci, zamiast skazywac je na życie z matką - wariatką.

Skorzystaj z jakiejś terapii, czy coś. Może nie będziesz tak okropna, jak moja znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Każda ciąża jest inna. Zrób coś dla siebie. Wyjdź gdzieś. Najlepiej sama. Mamy też muszą czasami odpoczywać. Może basen? Zakupy? A nawet rodzinna wycieczka by ci pewnie dobrze zrobiła. Wiem że teraz będziesz na nie ale jestem pewna że jak już to zrobisz to będziesz zadowolona.

Pozdrawiam i gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wszystko mnie drażni, męczy i denerwuje. Mamy jedno dziecko, zdecydowaliśmy się n drugie. Ja jestem w ciąży a wcale mnie to cieszyć przestalo..siodmy tydzień a ja tylko bym spała i pod piecem się kładła 

To normalne w pierwszych tygodniach ciàży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Jovanka napisał:

Mam córkę jedynaczkę i tak już zostanie. Już więcej nie możemy mieć dzieci. Cieszę się, że ją mam ogronnie  Ściskam Cię kochana 😘 

Jak miło poczytać takie posty pełne dobrej energi 😘😘a nie jadu jak niektóre panie robią. Miłej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×