Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po co mi to było

Tv 50 cali w pokoju 16m2 czy to nie przesada?

Polecane posty

Gość Po co mi to było

Wczoraj kupiliśmy tv 50 cali niestety strasznie żałujemy bo jest za duży!  Tv był używany czekam na odpowiedz czy możemy wymienić na 42.

Jeśli nie to się zalamie. 

Mam 8 letka i 1.5 latka boje się o oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam dom 400 m2 i nie mam telewizora a Ty do maleńkiego pokoju kupiłaś 50 cali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 43 cale i żałuję, że nie wzięłam większego 😄 mi panowanie powiedzieli, że w domu urośnie, ale jakoś nie urósł 😛

Jak nie będą oglądać z bliskiej odległości ani zbyt często to nic im nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandora

Wow ! Ogromny. Oby nie stał się Centrum Świata dla Twego 8 latka. Wszystko jedno jak duży telewizor dziecko ogląda. Jak ogląda za dużo to psuje oczy. W tym celu stwórz regulamin, bajka na dobranoc i do łóżka ! Ja nie mam TV i żyję. Za to chętnie słucham radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mi to było

Tv mieliśmy już wcześniej ale stwierdziliśmy z mężem ze kupimy sobie 42 cale. I taki  żeby już śmigal internet. Aa tak jak w starym 10 letnim. 

Byliśmy w 3 sklepach panowie namawiali ze jak brać to 50. I tak nas na mówili a teraz strasznie żałujemy. Mówiliśmy ile metrów ma pokój mówili że spokojnie będzie ok. Niestety nie jest. Pisałam wczoraj czy mogę go zwrócić... 

Dziś dzwoniłam pani kazała wysłać maila i czekać na decyzje. Co ja zrobię z takim dużym tv. Najgorzej boje się o dzieci.

Tv w domu chodzi rzadko najczęściej właśnie wieczorem albo i i nie. Mamy stary ale przecież nie wrzucę 2.099 zł  dla mnie to sporo pieniędzy. Żeby ogłosić na jakiejs grupie to 200 zł zejść z ceny wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Panom zależało na sprzedaży. Jak masz gwarancję i paragon, możesz oddać. W ogóle chyba obowiązuje coś takiego z zakupami że do 7 dni można dokonać zwrotu z paragonem. Jak nie sprzedaj na allegro lub OLX 2 tys. to niedużo kasy telewizor ładny, duży na pewno pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Igor napisał:

Panom zależało na sprzedaży. Jak masz gwarancję i paragon, możesz oddać. W ogóle chyba obowiązuje coś takiego z zakupami że do 7 dni można dokonać zwrotu z paragonem. Jak nie sprzedaj na allegro lub OLX 2 tys. to niedużo kasy telewizor ładny, duży na pewno pójdzie.

Sklepy nie muszą przyjmować zwrotów to ich dobra wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Po co mi to było napisał:

Tv mieliśmy już wcześniej ale stwierdziliśmy z mężem ze kupimy sobie 42 cale. I taki  żeby już śmigal internet. Aa tak jak w starym 10 letnim. 

Byliśmy w 3 sklepach panowie namawiali ze jak brać to 50. I tak nas na mówili a teraz strasznie żałujemy. Mówiliśmy ile metrów ma pokój mówili że spokojnie będzie ok. Niestety nie jest. Pisałam wczoraj czy mogę go zwrócić... 

Dziś dzwoniłam pani kazała wysłać maila i czekać na decyzje. Co ja zrobię z takim dużym tv. Najgorzej boje się o dzieci.

Tv w domu chodzi rzadko najczęściej właśnie wieczorem albo i i nie. Mamy stary ale przecież nie wrzucę 2.099 zł  dla mnie to sporo pieniędzy. Żeby ogłosić na jakiejs grupie to 200 zł zejść z ceny wystarczy?

Miałam ta sama sytuacje i wymieniłam telewizor na mniejszy, ale taka opcja była już przy zakupie. Patrząc na za duży telewizor bolała mnie głowa, nie mogłam uchwycić całego obrazu. Lepiej kupić telewizor mniejszy niż za duży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

A co ma w ogóle wielkość pokoju do telewizora?? Siedzisz metr przed nim czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Jak w kinie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Aaa napisał:

A co ma w ogóle wielkość pokoju do telewizora?? Siedzisz metr przed nim czy co?

Wielkosc raczej ma sporo, tez mi sie zdaje, ze jest zdecydowanie za duzy.  ZWłaszcza, jak ktos uzywa jeszcze tego pokoju do róznych rzeczy.  Ja mam w pokoju 22 metry, 43 cale, i uwazam, ze jest  w sam raz. 

Sprzedac o 200 zł taniej bedzie chyba b ciezko, ja bym nie chciała, nigdy nie ma gwarancji, czy cos nie jest nie tak, itp Równie dobrze to w wielu sklepach sa wieksze promocje, a zawsze prosto ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mi to było
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Miałam ta sama sytuacje i wymieniłam telewizor na mniejszy, ale taka opcja była już przy zakupie. Patrząc na za duży telewizor bolała mnie głowa, nie mogłam uchwycić całego obrazu. Lepiej kupić telewizor mniejszy niż za duży. 

Czy telewizor używałas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Jezus toz to olbrzym. My mamy telewizor ale nie mamy *telewizji*. Ogladam czasem youtuba I maz gra w play station 

Moze autorko oddaj albo sprzedaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mi to było

Niestety nie mam szans na zwrot czy wymianę bo tv był używany, podłączony do prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia
35 minut temu, Gość Po co mi to było napisał:

Niestety nie mam szans na zwrot czy wymianę bo tv był używany, podłączony do prądu.

Daj ogłoszenie i sprzedaj na Allegro. Ludzie lubia duże TV to chodliwy towar 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ewa19087 napisał:

Jezus toz to olbrzym. My mamy telewizor ale nie mamy *telewizji*. Ogladam czasem youtuba I maz gra w play station 

Moze autorko oddaj albo sprzedaj

Jaki olbrzym? Normalny tv, mam taki w salonie - 50 cali. Córka w swoim pokoju ma 32 cale i jak wejdę do niej, to ten jej tv wydaje mi się taki malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mi to było
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaki olbrzym? Normalny tv, mam taki w salonie - 50 cali. Córka w swoim pokoju ma 32 cale i jak wejdę do niej, to ten jej tv wydaje mi się taki malutki.

Ile m masz kanapę ? 

Ja mam jakieś 3. Ale wiadomo dzieci chodzą i tez mogą stanąć przed samym tv. Z tego co czytałam to 3m to za daleko 😀 

Ja niestety nie mam salonu tylko pokój w którym głównie siedzimy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Po co mi to było napisał:

Ile m masz kanapę ? 

Ja mam jakieś 3. Ale wiadomo dzieci chodzą i tez mogą stanąć przed samym tv. Z tego co czytałam to 3m to za daleko 😀 

Ja niestety nie mam salonu tylko pokój w którym głównie siedzimy. 

 

Ja mam salon nieduży 27 mkw, a pokój córki ma właśnie 16 mkw i i 32 cale to wydaje się malutki tv.

Jak kupiłam tv 50 cali to też przez pierwsze kilka dni nie mogłam się przyzwyczaić i oczy mnie bolały jak patrzyła na ekran, a po tygodniu było już ok. Teraz wydaje mi się, że to normalna wielkość tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffzaazzzz

Mamy salon 24m2 i tv 42 cale, jest calkowicie wystarczajacy.

W sumie nie to nie rozmiar pomieszczenia i rozmiar TV wazne tylko uklad pomieszczenia i z jakiej odleglosci sie go oglada.... choc prawde mowiac te wielkie TV w mikroskopijnych pomieszczeniach troche smiesznie wygladaja 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mi to było

Niestety musze się przyzwyczaić 😡 aj udany zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×