Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pol

co kobiety myslicie o kursie uwodzenia pawla grzywacza

Polecane posty

Gość gosc

kurs uwodzenia to pierwszy krok do zrobienia sobie balaganu w glowie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

nie wiem ale kazdy kto uczy jak genetowac w kobiecie emocje jest prawdziwy

najlepszy kurs ma ftywolny on uczy jak obslugiwac muzg kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mądre to ale skąd mają o nim wiedziec kobiety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kursy uwodzenia  - ubaw po pachy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Za to poradniki typu "mężczyźni kochają zołzy" to bestselery.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ogólnie kobiety mają prawo się uczyć doszkalać dorabiać popełniać błędy natomiast już faceci, którzy nie urodzili się z wiedzą na wszelkie tematy, przystojni, bogaci i od zerówki nie byli samcami alfa mają przesrane

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Rambo napisał:

Za to poradniki typu "mężczyźni kochają zołzy" to bestselery.

 

 

To fakty, a nie porady. Zołzą się lub jest lub nie. To charakter. Poradnik uwodzenia - na kilometr rozpoznaje czytelników takich poradników. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To przegrywy

Uważam że facet który nie jest w stanie zainteresować kobiety swoją osobowością posuwajac się do jakichs słabych manipulacji to przegryw. 

Na szczęście wszystko o kursach uwodzenia, samcach alfa i PUA naczytałam się aż zanadto, śmieszne to jest, jednak są to psychomanipulacje, dziewczyny chrońcie się przed tym! 

A facetów przegrywów pozdrawiam. 

Naturalna charyzma i to "coś", to jest to co oczaruje kobietę, puste słówka są na chwilę, później z biegiem czasu przychodzi rozczarowanie bo ile można udawać. Nie chciałabym budować związku z facetem oszustem, który nie umie być sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Rambo napisał:

Ogólnie kobiety mają prawo się uczyć doszkalać dorabiać popełniać błędy natomiast już faceci, którzy nie urodzili się z wiedzą na wszelkie tematy, przystojni, bogaci i od zerówki nie byli samcami alfa mają przesrane

 

 

rambo poluzuj te przepaske 🤣

wystarczy polubic sie takiego jakim sie jest i po problemie, a skoro aspirujesz do bycia kims, kim nie jestes lub nigdy nie bedziesz stad frustracje, wylewanie hejtu na forach itp itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To przegrywy

Zresztą jeden kij czy Pawła czy innego osła, wszystko i tak opiera się na niecnym planie Mysterego a te wszystkie cioty co prowadzą te kursy odgapiaja od niego i zbierają za to hajs. Przyjdzie taki facet przegryw na kurs i myśli że nauczy się czegokolwiek. Powtarzać jak papuga to co ktoś powie każdy potrafi a zrobić wrażenie na inteligentnej kobiecie byle podrywacz nie zrobi. Jedynie seksik z pustymi lachociagami co się na to nabierają można liczyć 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież widać kto udaje a kto nie. Nie wiem kto się nabiera na te chwyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

jedynie frywolny jest prawdziwy on potrafi zaliczac kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonić tłumoków
1 godzinę temu, Gość geniusz napisał:

nie wiem ale kazdy kto uczy jak genetowac w kobiecie emocje jest prawdziwy

najlepszy kurs ma ftywolny on uczy jak obslugiwac muzg kobiety

Naucz się najpierw obsługiwać słownik ortograficzny, bezmÓzgu 😛  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonić tłumoków
58 minut temu, Gość To przegrywy napisał:

Uważam że facet który nie jest w stanie zainteresować kobiety swoją osobowością posuwajac się do jakichs słabych manipulacji to przegryw. 

Na szczęście wszystko o kursach uwodzenia, samcach alfa i PUA naczytałam się aż zanadto, śmieszne to jest, jednak są to psychomanipulacje, dziewczyny chrońcie się przed tym! 

A facetów przegrywów pozdrawiam. 

Naturalna charyzma i to "coś", to jest to co oczaruje kobietę, puste słówka są na chwilę, później z biegiem czasu przychodzi rozczarowanie bo ile można udawać. Nie chciałabym budować związku z facetem oszustem, który nie umie być sobą. 

Najzabawniejsze jest to, że ci wszyscy "wyszkoleni" są tak sztuczni i żałośni w usiłowaniach, że aż śmiech pusty porywa 😄  Naturalność i bycie sobą - to się liczy. Żadne udawane przedstawienie nie przyciągnie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z racji zawodu od razu rozpoznaję takich naciągniętych przez cwaniaczków na kursy  PUA. I szczerze mi ich żal. Dali się wpuścić w maliny i jeszcze za to zapłacili. Naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież widać kto udaje a kto nie. Nie wiem kto się nabiera na te chwyty. 

Gęsi z prowincji, które nie słyszały o kursach uwodzenia i incelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Gęsi z prowincji, które nie słyszały o kursach uwodzenia i incelach.

Podobno panowie nie gustuja w takich nieciekawych kobietach. Tutaj nie ma inceli. Nie obrażaj 🤪 tu tylko sami niedoceniani przez złe  kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

rambo poluzuj te przepaske 🤣

wystarczy polubic sie takiego jakim sie jest i po problemie, a skoro aspirujesz do bycia kims, kim nie jestes lub nigdy nie bedziesz stad frustracje, wylewanie hejtu na forach itp itd 

A można aspirować do bycia kimś kim się jest?

Nie wmawiaj mi frustracji i hejtu bo się czuje jak bym brał udział w kampanii wyborczej.

Postaraj się czytac posty a nie czuć za ich pomocą w jakim wg ciebie stanie emocjonalnym jest autor oraz jakie intencje towarzyszyły mu przy pisaniu postu.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku który przed chwilą włączyłam opowiadał o tym w jaki sposób facet powinien się ustawić rozmawiając z kobietą : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Chyba, że jesteś jakimś certyfikowanym medium z papierami.

Jedyne co wywołuje hejt i frustrację to obecność buców twojego pokroju którzy wiedzą lepiej od autora postu co ten napisał a następnie klasyfikują go do jakiegoś zjawiska socjologicznego

Z wielką radością zresztą szastają przy tym ...nymi emotikonami, które mają wyrazić to czego nie są w stanie zwerbalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

kobiety zawsze tak muwia ze kursy i manipulacja na nie nie dzialaja, ale dlaczego kursanci fywolnego czy marcina szablowskiego zaliczaja mase kobiet?

bo w momencie jak kursant podchodzi do kobiety zaczyna muwic to ona sie smieje i w jej muzgu produkuja sie narko-yki i ona nie mysli logicznie tylko podejmuje inne decyzje niz planowala oto cala neurobilogiczna machina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Nie to dobra rada nie to kawał nie to analiza nie to komiks koorfa.

Na chooj żeś tu koorfa piërdölony pëdërasto przytuptal jak trzylatek z osråna z uchachania pielucha i udajesz że masz coś do powiedzenia ?

Wypiërdàlaj suszyć zeby na comedy central pod spadających z dachu emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ja piërdöle körwå

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Rambo napisał:

Ogólnie kobiety mają prawo się uczyć doszkalać dorabiać popełniać błędy natomiast już faceci, którzy nie urodzili się z wiedzą na wszelkie tematy, przystojni, bogaci i od zerówki nie byli samcami alfa mają przesrane

 

 

rambo bambo zapomniales juz co napisales, to masz przeczytaj i sie tak nie unos 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Odwal się homosiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener

Wiele kursów działa na kobiety nawet jak o tym wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znam się, ale swego czasu odczułam plagę chłopców zaczepiających mnie w centrach handlowych. Myślę, że chłopcy po takich kursach lub poradach w necie. Pełno tego było. Żałosne. Te teksty, widać że wg schematu "nie odpuszczę dopóki nie dostanę numeru". Odmawiać trzeba było jak akwizytorowi, 5 x stanowczo nie powtórzyć. No i ci faceci kompletnie nie z mojej ligi. Przykro mi, ale żeby pozyskać kogoś o wiele atrakcyjniejszego, to potrzebna jest charyzma. Mężczyźni, którzy mają naturalną "bajerę" nie wyrywają w ten sposób, zresztą wszystko jest lepsze, nawet jak ktoś podejdzie i zacznie pleść trzy po trzy, bo się speszył, to może mieć swój urok, a ten sztuczny podryw na zasadzie zaczepiam wszystkie jak leci i męczę do skutku jest tragiczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te wszystkie poradniki sa dla brzydali. Przystojny wystarczy że jest i ma branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×