Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po co??

Mieliscie tak kiedys?Po co moj maz tak robi?

Polecane posty

Gość po co??

Ma kuzynke mlodsza o 10 lat..byl nia zachwycony gdy sie urodzila,mowil ze chce miec taka siostre ale zostal jedynakiem.Oni nie mieli prawie zadnego kontaktu, ale teraz widze ze on po pierwsze wybral mnie a wygladam jak ona... podobne rysy, wlosy, styl.Po drugie dowiedzialam sie ze poszedl na studia i zainteresowal sie tym co ona. Po trzecie on ja nasladuje nie tylko w ten sposob ale i w zyciu, mimika twarzy rozne gesty, powiedzonka itp.Czy to jest normalne powiedzcie mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podaj przykłady tego naśladownictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada.

żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co??

podalam wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najwyraźniej to jakaś chora fascynacja. Ile on ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najwyraźniej to jakaś chora fascynacja. Ile on ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz jakieś problemy psychiczne, idź do lekarza a nie wypisujesz jakieś głupoty w necie, ucz się lepiej a nie siedzisz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No kaska

I tak jestem ładniejsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesli to prawda co piszesz, to jest chore i dziwne. I się niestety, ale się najwidoczniej zdarza. Na yt oglądałam taki program crime story( cos w tym stylu) . Jeden gosciu tez tak miał na punkcie swojej macochy, chciał nią byc. Suma sumarów - zabił ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co??
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Najwyraźniej to jakaś chora fascynacja. Ile on ma lat ?

35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc
3 godziny temu, Gość po co?? napisał:

Ma kuzynke mlodsza o 10 lat..byl nia zachwycony gdy sie urodzila,mowil ze chce miec taka siostre ale zostal jedynakiem.Oni nie mieli prawie zadnego kontaktu, ale teraz widze ze on po pierwsze wybral mnie a wygladam jak ona... podobne rysy, wlosy, styl.Po drugie dowiedzialam sie ze poszedl na studia i zainteresowal sie tym co ona. Po trzecie on ja nasladuje nie tylko w ten sposob ale i w zyciu, mimika twarzy rozne gesty, powiedzonka itp.Czy to jest normalne powiedzcie mi???

ma problemy psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co??
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jesli to prawda co piszesz, to jest chore i dziwne. I się niestety, ale się najwidoczniej zdarza. Na yt oglądałam taki program crime story( cos w tym stylu) . Jeden gosciu tez tak miał na punkcie swojej macochy, chciał nią byc. Suma sumarów - zabił ją.

prawda prawda, po co mialabym zmyslac trollem nie jestem. wez mnie nawet nie strasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak i kiedy to zauważyłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co??
38 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak i kiedy to zauważyłaś? 

Ona śpi z nami to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość po co?? napisał:

Ona śpi z nami to widzę

Co? Podszyw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co??
57 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co? Podszyw? 

Oczywiscie ze to podszyw🤣 

jak zauwazylam? na imprezach rodzinnych jej nie ma,  i nie jest jedyna,bo rodzina ogolnie jest podzielona u nich, ale zawsze wspominali ja i moj mowil, ze jak byl mlody marzyl o takiej siostrze no ale to nie wzbudzilo podejrzen bo jest jedynakiem a ona jest najmlodsza z bardzo malej rodziny.

Ostatnio wpadl mi w rece album i zobaczylam ja w roznych sytuacjach z roznymi minami itd.. porozmawialam sobie  z jedna ciotka i mowila ze faktycznie jak sa razem to jak bliznieta i z powiedzonek i poczucia humoru itd. Fakt ze ona jest mlodsza,ale jest BAAAARDZO indywidualistka i dowiedzialam sie od rodziny , wywnioskowalam ze to wlasnie ON ją kopiuje a nie na odwrót..

Poza tym zapisal sie na studia rok po niej..ten sam kierunek, to juz o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat nie ma nic dziwnego w tym, że jest się podobnym do kuzynki, również w gestach czy mimice, w końcu to dość bliskie pokrewieństwo. Tak samo jeżeli chodzi o zainteresowania, jeszcze do genów dochodzi wspólny "background" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×