Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina

Zajrzyj... może to właśnie Ty...

Polecane posty

Gość Paulina

Cześć. 

Mam na imię Paulina, mam 25 lat. 

Nie piję alkoholu, bo nie chcę, a nikt we mnie nie wleje. Alkohol jest świetnym środkiem rozwiązującym - rozwiązuje rodziny, przyjaźnie, konta bankowe tylko problemów nie rozwiązuje. Nic nie jest w stanie zniszczyć miłości tak jak alkohol. Ponadto nie piję kawy (w żadnej postaci). Nie uważam żeby była mi ona w czymś przydatna. Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na dwór i przewietrzenie się ( lek na dolegliwości bólowe głowy). Unikam też napojów energetycznych, które spożywane w dużych ilościach niszczą nieodwracalnie naszą wątrobę. Nie palę papierosów i nie stosuje wulgaryzmów w swoich wypowiedziach. Nie oceniam nikogo z góry, chyba że pomagam mu wstać. 

Osobiście uważam, że każdy człowiek, którego poznajemy jest ważny - jedni są wspaniałym wspomnieniem, inni nauczką, a jeszcze inni przestrogą. Mimo wszystko każda z tych osób zasługuje na szacunek, a nawet jeśli sama go nie oferuje. Każdy zasługuje na to żeby przywitać go z uśmiechem, nieważne jaką pracę wykonuje. Czasami większą kulturą osobistą ce...ą się osoby, które dbają o czystość w galerii niż te, które pracują za biurkiem i zarządzają dużą korporacją. 

 

Uwielbiam dzieci... są strasznie kochane - takie małe przytulanki :). Sama w przyszłości chcę mieć przynajmniej dwójkę, niezależnie czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka („Najpiękniejszy naszyjnik, który włożę sobie na szyje to rączki mojego dziecka”.)    

Nie mam wszystkiego co najlepsze, ale kocham i doceniam to co mam. Każdą drobną ręcz traktuje jak wygraną w totka. Dla mnie definicja szczęścia to dach nad głową, jedzenie w lodowce, woda w kranie oraz moi bliscy. Tam gdzie jest szczęście wszyscy się w jednej misce „wykąpią”, tam gdzie go nie ma nawet 4 łazienki nie pomogą . 

Szczęście osób, które są mi bliskie jest dla mnie ważniejsze niż moje własne. 

Mam swoje zdanie, którego nie boję się wyrażać. Zawsze staram się odpowiednio dobierać słownictwo żeby nie sprawić nikomu przykrości, a przekaz żeby był jednoznaczny i zrozumiały dla drugiej osoby. Nie szukam tu aprobaty i uznania. Każdy ma inne priorytety, kieruje się innymi wartościami ... - nie mnie to osądzać. Mogę rozliczać z tego co robię siebie, nie innych. 

 

Zainteresowałam Cię?! Masz ochotę na miłą pogawędkę? 

UWAGA!! - nie interesują mnie żadne propozycje seksualne. Jesteś tym zainteresowany? Nie pisz do mnie. Nie zajmujmy sobie wzajemnie czasu. Rodzimy się na chwile, umieramy na zawsze. Wykorzystajmy ten czas najlepiej jak tylko się da. 

Jeśli jesteś osobą odważną, lubisz wyzwania odezwij się do mnie ... w końcu kto nie ryzykuje, nie pije szampana... 

paulinakowalska901@wp.pl 

Pozdrawiam ;) 

Może to właśnie  Ty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aswer

Będziesz zawsze sama bo się nie bzykasz.  Serio,  jesteś koszmarem dla faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Wszystko ślicznie, pięknie... 

Chyba nie sądzisz, że w zaistniałej sytuacji ktoś napisze. Dla mnie troje to tłok...!!! 

Nie zapomnij brodę zgolić "Paulino". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Tak myślałam, że pojawi się sporo komentarzy nieadekwatnych do mojej wypowiedzi. Cóż... ile ludzi tyle opinii, ale nie zamierzam zniżać się do czyjegoś poziomu :) 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

A ile trzeba czekać na seks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
5 minut temu, Gość Geniusz napisał:

A ile trzeba czekać na seks 

Jesteś taki geniusz to pomysł , a Ty po ilu randkach dajesz ? Pewnie na pierwszej już byś chciał , faceci to łajzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś taki geniusz to pomysł , a Ty po ilu randkach dajesz ? Pewnie na pierwszej już byś chciał , faceci to łajzy

Ruznie najczęściej to 3_5 randka jak nie ma seksu w tym czasie to dalej sie nie spotykamy.. Bo to nie naukowe czekać długo z seksem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
29 minut temu, Gość Paulina napisał:

Tak myślałam, że pojawi się sporo komentarzy nieadekwatnych do mojej wypowiedzi. Cóż... ile ludzi tyle opinii, ale nie zamierzam zniżać się do czyjegoś poziomu 🙂

Pozdrawiam

Bardzo ładnie odpisałaś siebie. Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami to najwidocznej norma. Można by rzec, że nie każdy potrafi zinterpretować twój przekaz. 

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To właśnie nie ja 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gray123

„Najpiękniejszy naszyjnik, który włożę sobie na szyje to rączki mojego dziecka” 

AZ mi ciarki przeszly brrr... 

Ciebie to trzeba zamknac zanim do tego dojdzie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra
15 minut temu, Gość Gray123 napisał:

„Najpiękniejszy naszyjnik, który włożę sobie na szyje to rączki mojego dziecka” 

AZ mi ciarki przeszly brrr... 

Ciebie to trzeba zamknac zanim do tego dojdzie!!! 

Ciebie raczej należałoby zbanować za pisanie głupot.Dziewczyna się szanuje i ma właściwie poukładane wartości.Tacy jak ty nie mają szans, więc daruj sobie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Czytająca niektóre komentarze jestem lekko w szoku jak można być tak opryskliwymi względem drugiego człowieka, wcale go nie znając... żebym jeszcze napisała niewiadomo co. 

Mimo, że nie wykazałeś żadnego szacunku co do mojej osoby - ja szanuje Ciebie. 

Pozdrawiam :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak

Ale że co? tutaj próbujesz szukać ewentualnego męża autorko? tu sami psychotropowce siedzą niestety...albo onani😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Paulina napisał:

Czytająca niektóre komentarze jestem lekko w szoku jak można być tak opryskliwymi względem drugiego człowieka, wcale go nie znając... żebym jeszcze napisała niewiadomo co. 

Mimo, że nie wykazałeś żadnego szacunku co do mojej osoby - ja szanuje Ciebie. 

Pozdrawiam 🙂

 

kafe to nie portal randkowy..jak nie rozumiesz to cienko u Ciebie z inteligencją..więcej pisać nie muszę, oceń się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
24 minuty temu, Gość fak napisał:

Ale że co? tutaj próbujesz szukać ewentualnego męża autorko? tu sami psychotropowce siedzą niestety...albo onani😉

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

kafe to nie portal randkowy..jak nie rozumiesz to cienko u Ciebie z inteligencją..więcej pisać nie muszę, oceń się sama

Nie oceniam się sama, jak sam doskonale widzisz - ludzie robią to sami. Jesteś na to dobrym przykładem. To tak, jakbyś oceniał smak czekolady po opakowaniu. 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Aswer napisał:

Będziesz zawsze sama bo się nie bzykasz.  Serio,  jesteś koszmarem dla faceta. 

Jakby ktoś pytał dlaczego nienawidzę mężczyzn, to tutaj jest odpowiedź 🙂 A Tobie autorko powiem tylko tyle, że nie wybrałaś najlepszego miejsca na tego rodzaju ogłoszenia... Mówię to uczciwie, spróbuj poszukać innego serwisu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
14 minut temu, Gość Paulina napisał:

Nie oceniam się sama, jak sam doskonale widzisz - ludzie robią to sami. Jesteś na to dobrym przykładem. To tak, jakbyś oceniał smak czekolady po opakowaniu. 

Pozdrawiam 🙂

👍 Albo po marce 😛😁wedela lub milki. Gorszy sort nie podlega ocenie 😉😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Nie oceniam się sama, jak sam doskonale widzisz - ludzie robią to sami. Jesteś na to dobrym przykładem. To tak, jakbyś oceniał smak czekolady po opakowaniu. 

Pozdrawiam :)

I nadal inteligencją nie błysnęła a samozachwytem owszem,głupiej nic mądrego powiedzieć nie można, bo nie zrozumie.WYRÓB CZEKOLADOPODOBNY SZUKA FACETA NA KAFE.WOW!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

I nadal inteligencją nie błysnęła a samozachwytem owszem,głupiej nic mądrego powiedzieć nie można, bo nie zrozumie.WYRÓB CZEKOLADOPODOBNY SZUKA FACETA NA KAFE.WOW!!!!!!!!!!

A co wy po niej tak jedziecie? Kiedyś były tylko wyroby czekoladopodobne i było ok, a teraz dzielą nas na lepsze i gorsze sorty czekolady 😣. Samoróbka czekolady jest najlepsza 😛 mniam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

I nadal inteligencją nie błysnęła a samozachwytem owszem,głupiej nic mądrego powiedzieć nie można, bo nie zrozumie.WYRÓB CZEKOLADOPODOBNY SZUKA FACETA NA KAFE.WOW!!!!!!!!!!

Nie jesteśmy na „Ty” i nie lubię chamstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
54 minuty temu, Gość Wredna napisał:

A co wy po niej tak jedziecie? Kiedyś były tylko wyroby czekoladopodobne i było ok, a teraz dzielą nas na lepsze i gorsze sorty czekolady 😣. Samoróbka czekolady jest najlepsza 😛 mniam. 

Rozmowa z niektórymi jest jak jedzenie kisielu widelcem... szkoda czasu na upierdliwości - widać to po niektórych odpowiedZiach tutaj. 

Ja się na nic nie nastawiam, co ma być to będzie :) 

pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Rozmowa z niektórymi jest jak jedzenie kisielu widelcem... szkoda czasu na upierdliwości - widać to po niektórych odpowiedZiach tutaj. 

Ja się na nic nie nastawiam, co ma być to będzie 🙂

pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

chyba tylko oszołom skorzystałby z Twojej głupoty i mani wielkości.za maluczka jesteś na net by się wybić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

chyba tylko oszołom skorzystałby z Twojej głupoty i mani wielkości.za maluczka jesteś na net by się wybić

Nie chce się nigdzie wybić. Nie oceniaj dopóki kogoś nie znasz :) 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorko sprobuj moze na sympatii, tam wiecej normalnych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dziękuję za radę, przemyślę kwestie innego portalu :) 

Póki co niczego nie przekreślam, wszędzie można znaleźć kogoś, kto przykuje nasza uwagę... musi być to „coś” :) 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
45 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dziękuję za radę, przemyślę kwestie innego portalu 🙂

Póki co niczego nie przekreślam, wszędzie można znaleźć kogoś, kto przykuje nasza uwagę... musi być to „coś” 🙂

 

Pozdrawiam 

Idź do swoich ruskich space cat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
9 godzin temu, Gość Bicku napisał:

Idź do swoich ruskich space cat 

Nie będziesz mi rozkazywał co mam robić 🙂 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
6 minut temu, Gość Paulina napisał:

Nie będziesz mi rozkazywał co mam robić 🙂 

pozdrawiam

Paulina fajna z ciebie babka, tak trzymaj. Nie daj łachudrą sobie wejść na głowę bo oni tylko na to czekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ole

Zapomnialas napisac, co jesz, z pewnoscia bardzo zdrowo biologicznie-dynamicznie, jak na ideal przystalo. Przedstawiajac siebie w taki sposob na partnera nie masz szans, ale to juz chyba powoli do ciebie dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×