Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALICJAAA

Mój mąż lubi rajstopy...

Polecane posty

Gość ALICJAAA

Co Wy o tym sądzicie hmm?? Od jakiegoś czasu on lubi je nie tylko na mnie ale też na sobie. Bardzo go to kręcie a ja chyba to akceptuję ale chce poznać Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
1 minutę temu, Gość ALICJAAA napisał:

Co Wy o tym sądzicie hmm?? Od jakiegoś czasu on lubi je nie tylko na mnie ale też na sobie. Bardzo go to kręcie a ja chyba to akceptuję ale chce poznać Wasze zdanie.

Ja też uwielbiam rajstopy... dodają fajnej pikanterii w łóżku... moja żona zaklada specjalnie do zabawy... uwielbiamy je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAAA

To prawda dodają pikanterii:) Nie spodziewałam sie nawet że aż takiej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAAA

To prawda dodają pikanterii:) Nie spodziewałam sie nawet że aż takiej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
1 minutę temu, Gość ALICJAAA napisał:

To prawda dodają pikanterii:) Nie spodziewałam sie nawet że aż takiej... 

To jeśli Cię kręcą to po co pytasz o zdanie innych?? A masz jakieś szczególnie ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAAA

Pytam bo nie w każdym związku się to akceptuje z tego co wiem i chyba niewielu facetów lubi je zakłafać do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
4 minuty temu, Gość ALICJAAA napisał:

Pytam bo nie w każdym związku się to akceptuje z tego co wiem i chyba niewielu facetów lubi je zakłafać do zabawy.

Rozumiem, u nas nie ma z tym problemu.... a co bys powiedziala jak by Twój mąż zajął się  stopkami mojej zony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość ALICJAAA napisał:

Pytam bo nie w każdym związku się to akceptuje z tego co wiem i chyba niewielu facetów lubi je zakłafać do zabawy.

Jeżeli wam obojgu sprawia to przyjemność, to kompletnie nieistotne jest to, co myślą na ten temat inni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAAA

Owszem sprawia...tylko czasem wydaje mi sie to troche dziwne i że on ma ubrane i odrobinę krępujące na początku bo do tej pory był to dla mnie zwykły element garderoby. Nie wiem może jestem starej daty albo nie oswoiłam sie jeszcze z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
1 minutę temu, Gość ALICJAAA napisał:

Owszem sprawia...tylko czasem wydaje mi sie to troche dziwne i że on ma ubrane i odrobinę krępujące na początku bo do tej pory był to dla mnie zwykły element garderoby. Nie wiem może jestem starej daty albo nie oswoiłam sie jeszcze z tym.

To nie patrz na to pod kątem ze jest to dziwne.... tylko podniecajace,  to jest dopiero początek to wciaga jak narkotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hub

Nie no bez jaj,jak rajstopy mogą podniecać?Śmieszne 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
14 godzin temu, Gość Hub napisał:

Nie no bez jaj,jak rajstopy mogą podniecać?Śmieszne 🤪

Widzisz jak jeszcze niewiele wiesz o życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAAA

Wiesz...ludzi podnieca wiele rożnych i dziwnych rzeczy, a to sie chyba zwie fetyszem. Z tego co wiem rajstopy to jeden z tych popularniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Ale w czym problem? Rajstopy, spodnie cokowiek to tylko kawalek wlokna sztucznego. Tu nawet nic nie ma do akceptowania. To po prostu kawalek tkaniny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kup mu kilka par niech ma w czym do pracy chodzić. Tylko naucz go chodzić w butach ma obcasie żeby sobie nóg nie połamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
1 godzinę temu, Gość ALICJAAA napisał:

Wiesz...ludzi podnieca wiele rożnych i dziwnych rzeczy, a to sie chyba zwie fetyszem. Z tego co wiem rajstopy to jeden z tych popularniejszych.

Cześć Alicja, myślałem że odpuscilas temat..... a jednak.... jakieś postępy w akceptacji rajstop??😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×