Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalemczyk

Jak siesię zachowuje kobieta która się napaliła na faceta

Polecane posty

Gość napalemczyk

Jakie oznaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jej śmierdząca psita puszcza soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

poprawia i dotyka włosów, patrzy sie na usta lub klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja rozmawiając z takim prawie non stop rozchylam usta. Nawet w momencie kiedy to on mówi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEministka00
Przed chwilą, Gość Aga napisał:

Ja rozmawiając z takim prawie non stop rozchylam usta. Nawet w momencie kiedy to on mówi... 

Pragniesz jego prącia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Aga napisał:

Ja rozmawiając z takim prawie non stop rozchylam usta. Nawet w momencie kiedy to on mówi... 

Żeby ci wetknal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ciekawe czy jak gapi sie na rozporek to tez cos oznacza. Zapamietalem takie cos i nie wiem o co chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer

Puszcza przy nim bąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ciekawe czy jak gapi sie na rozporek to tez cos oznacza. Zapamietalem takie cos i nie wiem o co chodzilo.

Przy was to wypadałoby chodzić z zamkniętymi oczami bo zaraz pomyśli że to wstęp do rùchania. Wy się leczcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przy was to wypadałoby chodzić z zamkniętymi oczami bo zaraz pomyśli że to wstęp do rùchania. Wy się leczcie. 

Kilka razy to zauwazylem, pomyslalem tylko ze sobie cos wyobrazala, moze Wy tak robicue tak jak i my i to normalne. W kazdym razue to mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jak gość mnie bardzo podnieca tak mega, to od razu chciałabym go poczuć w 1 sekundzie! Dlatego mi się tak mimowolnie usta rozchylają.. . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jak gość mnie bardzo podnieca tak mega, to od razu chciałabym go poczuć w 1 sekundzie! Dlatego mi się tak mimowolnie usta rozchylają.. . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

oblizuje się, strzyże uszkami, ogon mam drgający

Urojony aseksualizm to ten drugi biegun czy pierwszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

wieczi

afektywna jest nie tylko dwubiegunówka

chciałaś błysnąć, wyszedł niewypał

Nie chciałam. I tak błyszcze w ciemności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

oblizuje się, strzyże uszkami, ogon ma drgający

A spod ogonka prutki o zapachu rózanym😎 i dwie pchełki na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Urojony aseksualizm to ten drugi biegun czy pierwszy? 

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

W punkt.

Ale co? Celujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieczi by chora była bez tematyki fekalnej, jak jej coś nie wyjdzie to to dla niej regeneracja, dziwny organizm żywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Przy was to wypadałoby chodzić z zamkniętymi oczami bo zaraz pomyśli że to wstęp do rùchania. Wy się leczcie. 

Dokładnie. Spojrzysz się na takiego przez 2s a on od razu sobie dopowiada, że ma adoratorkę i uważa się za "ciacho", któremu żadna się nie oprze. Żenada.

6 minut temu, Gość Onsam napisał:

Kilka razy to zauwazylem, pomyslalem tylko ze sobie cos wyobrazala, moze Wy tak robicue tak jak i my i to normalne. W kazdym razue to mile.

Nie, my nie jesteśmy tak prymitywne i nie wyobrażamy sobie bzykania z kimś tylko dlatego, że ktoś koło nas przechodzi i ma ładną aparycję. Prawda jest taka, że mężczyzna nawet jak nie zdradza fizycznie, to codziennie zdradza mentalnie, bo w myślach rozbiera dziesiątki kobiet widzianych na ulicy i się zastanawia nad tym co by z nimi robił. Obleśne to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

wieczi by chora była bez tematyki fekalnej, jak jej coś nie wyjdzie to to dla niej regeneracja, dziwny organizm żywy

I to kolejny dowód że masz coś z garem bo mnie się akurat srac nie chce a z tematyki prutalnej to ty jesteś znana szerokiemu gronu kafeterii więc ktoś ci jedynie o tym przypomina ale bynajmniej nie ja tym kimś jestem. Siejesz pruty to zbierasz smród z dupy 🐅💨 proste.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Mizo napisał:

Dokładnie. Spojrzysz się na takiego przez 2s a on od razu sobie dopowiada, że ma adoratorkę i uważa się za "ciacho", któremu żadna się nie oprze. Żenada.

Nie, my nie jesteśmy tak prymitywne i nie wyobrażamy sobie bzykania z kimś tylko dlatego, że ktoś koło nas przechodzi i ma ładną aparycję. Prawda jest taka, że mężczyzna nawet jak nie zdradza fizycznie, to codziennie zdradza mentalnie, bo w myślach rozbiera dziesiątki kobiet widzianych na ulicy i się zastanawia nad tym co by z nimi robił. Obleśne to jest...

 

My też byśmy tak robiły ale nie ma kogo rozbierać mentalnie. Gdzie te wielkie bebechy fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobranoc państwu. Życzę udanego seansu w oparach absurdu zwanego brokentiger87 i jej prutów 🦙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 

My też byśmy tak robiły ale nie ma kogo rozbierać mentalnie. Gdzie te wielkie bebechy fu.

No ja nie, dla mnie wygląd to zbyt mało, żeby poczuć pożądanie. Ale generalnie słuszna uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to kolejny dowód że masz coś z garem bo mnie się akurat srac nie chce a z tematyki prutalnej to ty jesteś znana szerokiemu gronu kafeterii więc ktoś ci jedynie o tym przypomina ale bynajmniej nie ja tym kimś jestem. Siejesz pruty to zbierasz smród z dupy 🐅💨 proste.

 

😆 10/10    😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhj

Pewnie bym się czasem nachalnie patrzyła a innego dnia unikała wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Onsam napisał:

Ciekawe czy jak gapi sie na rozporek to tez cos oznacza. Zapamietalem takie cos i nie wiem o co chodzilo.

Ja skanuje faceta wzrokiem od góry do dołu jak mnie jakiś zaintryguje, zaciekawi czymś, albo mnie coś w nim pociąga.

Ale nie jest to oznaka zakochania czy nie wiadomo jakiego napalenia.

Nie mam wtedy oporów patrzeć mu na rozporek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×