Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy wiecie, ze...

Polecane posty

Gość Gosc

Po porodzie zdychaja wam szare komórki? Dlatego jesteście monotematyczne i oglupiale? Odsylam do Nature Neuroscience - Pregnancy leads to long-lasting changes in human brain structure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to prawda. Od porodu czuję się głupsza. Myślę nielogicznie. Zadaje partnerowi czasami tak głupie pytania że się mnie pyta czy wszystko ok. Oh zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Co w tym dziwnego?

To ewolucyjne dostosowanie do nowej sytuacji. Bez takiego "obniżenia" poziomu inteligencji nie dawałybyśmy psychicznie rady opiekować się istotą, która posługuje się głoskami, w porywach do monosylab i przez gro czasu swojej aktywności, kiedy nie śpi, cieszy się z robienia baniek ze śliny i paru innych rzeczy, uznawanych przez obrzydliwe, jeśli robi je ktoś, kogo wiek liczy się w latach, a nie miesiącach 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Za to bywa, że otwiera się serce. A o to chodzi w naszym ziemskim rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
33 minuty temu, Gość Iubire napisał:

Za to bywa, że otwiera się serce. A o to chodzi w naszym ziemskim rozwoju.

Co ty pierd... Po pierwsze nie otwiera się wam serce, tylko załącza ekstremalny egoizm. Wszystkie matki przyznają, ze skupiają się na sobie jak nigdy. A co do ziemskiego rozwoju, jedno nie wyklucza drugiego, chociaż warto pamiętać, że penicyliny nie masz z dobroci serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szare komórki zdychają również od przebywania non-stop z prostakami, od wykonywania monotonnej pracy i od niedbania o własny rozwój. Myślę, że mój mózg jakoś przetrwa tę apokalipsę, jaką jest macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda, również od używek. Stymulacja intelektualna pomaga, niech moc będzie z Tobą w tam razie i obyś nie otaczala sie jedynie madkami. Masz mądre podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×