Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Twardziutki16

Lubię pokazywać jak go walę

Polecane posty

Cześć.  Jestem facetem i mam duże potrzeby , często muszą rozładować napięcie poprzez zwalenie sobie. Bardzo mnie podnieca kiedy patrzy na mnie kobieta , czasem nagrywam filmik żeby wysłać chętnej.  Robiłem to kilka razy na kamerce i też było spoko. Są tu osoby , które też się tak zabawiają .  Kobiety zapraszam na priv  zainteresowanym podam maila lub numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Kaja
2 godziny temu, Twardziutki16 napisał:

Cześć.  Jestem facetem i mam duże potrzeby , często muszą rozładować napięcie poprzez zwalenie sobie. Bardzo mnie podnieca kiedy patrzy na mnie kobieta , czasem nagrywam filmik żeby wysłać chętnej.  Robiłem to kilka razy na kamerce i też było spoko. Są tu osoby , które też się tak zabawiają .  Kobiety zapraszam na priv  zainteresowanym podam maila lub numer.

Ja też wchodzę na kamerki i uwielbiam patrzeć jak sobie walą i ja wtedy bawię się swoją mokra cipeczką do momentu aż ja albo on dojdziemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osm

Poszukaj sobie chętnego faceta który popatrzy jak walisz ,zobaczysz że jemu też stanie to od razu tryśniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię na takie rzeczy popatrzeć. Zawsze marzyłam o tym, by przylapac na goracym uczynku mojego faceta, albo jakiegoś fajnego kolegę (i być może włączyć się do akcji), ale mi się to nigdy nie udało. Lubilam też dręczyć mojego mężczyznę, żeby snuł mi swoje opowieści o masturbacji w najbardziej odjechanych miejscach czy warunkach. Swego czasu też przeglądałam kamerki, ale to było dawno i nieprawda, a obraz był jak stosunek przerywany😂 Obecnie zadowalam się tym, że proszę mojego faceta, żeby mi pokazywał jak sobie to robi. Chwilę sobie popatrze, po czym biorę sprawy w swoje ręce😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×