Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonkonformistka

Jeżeli młodzi mężczyźni nie chcą starszych kobiet to dlaczego je podrywają?

Polecane posty

Gość Nonkonformistka

Wielu młodych z barku laku chce poćwiczyć i ja to rozumiem ale dlaczego uderzają do starszej? Jest sporo młodych kobiet, które pójdą do łózka bez zobowiązań, starsze kobiety wcale nie są takie chętne na seks z przypadku. Mlody ogier to nie zawsze super seks, każda kobieta jest inna i duży, twardy bolec to nie jest szczyt marzeń. W moim otoczeniu sporo młodych mężczyzn do mnie uderza i nie zawsze są to wolni strzelcy, bywają tez żonaci. O ile jestem w stanie przewidzieć intencje wolnych młodych to nijak nie rozumiem tych żonatych młodych. Przecież w domu czeka na niego ładne młode ciałko chętne do seksu. Pomijając fakt, ze nie jestem nimi zainteresowana to może mógłby mi to ktoś wytłumaczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jest takie powiedzenie "na starej pi... mlody ch..się cwiczy"

znam takich co mówili ze starsze to tylko na raz a maja zony starsze o kilka lat i wcale nie ożenili się z nimi dla pieniędzy bo to oni mieli więcej kasy...wie  chyba to miłość

to taj jak preferują tylko np blondynki z błękitnymi oczami a wiążą się z brunetkami z piwnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jest takie powiedzenie "na starej pi... mlody ch..się cwiczy"

znam takich co mówili ze starsze to tylko na raz a maja zony starsze o kilka lat i wcale nie ożenili się z nimi dla pieniędzy bo to oni mieli więcej kasy...wie  chyba to miłość

to taj jak preferują tylko np blondynki z błękitnymi oczami a wiążą się z brunetkami z piwnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
9 minut temu, Gość gosc napisał:

jest takie powiedzenie "na starej pi... mlody ch..się cwiczy"

znam takich co mówili ze starsze to tylko na raz a maja zony starsze o kilka lat i wcale nie ożenili się z nimi dla pieniędzy bo to oni mieli więcej kasy...wie  chyba to miłość

to taj jak preferują tylko np blondynki z błękitnymi oczami a wiążą się z brunetkami z piwnymi

Powiedzenie stare jak świat :) Jest w tym dużo prawdy ale czy czasem to nie jest tak, że przed kolegami grają takich chojraków a gdzieś tam w głębi najzwyczajniej w świecie akurat ta kobieta bardzo im się podoba mimo tego, że jest sporo starsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Ja zaliczam i starsze i młodsze.....starsze szybciej idom na seks a młodsze trzeba podrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
3 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

Ja zaliczam i starsze i młodsze.....starsze szybciej idom na seks a młodsze trzeba podrywac

Ja zauważyłam coś całkiem odwrotnego,  młode kobiety po paru randkach idą do łózka i myślą, że coś z tego będzie a ze starszymi trzeba się natrudzić bo one wiedzą, że młody chce tylko na raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
20 minut temu, Gość Geniusz napisał:

Ja zaliczam i starsze i młodsze.....starsze szybciej idom na seks a młodsze trzeba podrywac

A te starsze to o ile starsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Wielu młodych z barku laku chce poćwiczyć i ja to rozumiem ale dlaczego uderzają do starszej? Jest sporo młodych kobiet, które pójdą do łózka bez zobowiązań, starsze kobiety wcale nie są takie chętne na seks z przypadku. Mlody ogier to nie zawsze super seks, każda kobieta jest inna i duży, twardy bolec to nie jest szczyt marzeń. W moim otoczeniu sporo młodych mężczyzn do mnie uderza i nie zawsze są to wolni strzelcy, bywają tez żonaci. O ile jestem w stanie przewidzieć intencje wolnych młodych to nijak nie rozumiem tych żonatych młodych. Przecież w domu czeka na niego ładne młode ciałko chętne do seksu. Pomijając fakt, ze nie jestem nimi zainteresowana to może mógłby mi to ktoś wytłumaczyć. 

Kolejne provo tej starej nudnej baby która wszędzie widzi podryw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Ja zauważyłam coś całkiem odwrotnego,  młode kobiety po paru randkach idą do łózka i myślą, że coś z tego będzie a ze starszymi trzeba się natrudzić bo one wiedzą, że młody chce tylko na 

Skąd bierzesz takie mongolskie teorie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Powiedzenie stare jak świat 🙂 Jest w tym dużo prawdy ale czy czasem to nie jest tak, że przed kolegami grają takich chojraków a gdzieś tam w głębi najzwyczajniej w świecie akurat ta kobieta bardzo im się podoba mimo tego, że jest sporo starsza. 

Nie starsza się nie podoba bo ma już brzydka twarz i ciało , na starsze lecą ci którzy są regularnie odrzucani przez młode ładne, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejne provo tej starej nudnej baby która wszędzie widzi podryw 

Wszędzie to za dużo powiedziane, aż taką pięknością to nie jestem ale mam coś w sobie co przyciąga mężczyzn w każdym wieku. Szczerze to jest to trochę męczące bo bywają osobniki nachalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak byłaś młoda to lecialas na starych nudnych prykow? Pewnie dla 99 % młodych facetów też jesteś starsza panią której mówią dzień dobry z uśmiechem z grzeczności,to żaden podryw jak mają pełno ładnych młodych dziewczyn do wyboru , to chodzi o biologię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Wszędzie to za dużo powiedziane, aż taką pięknością to nie jestem ale mam coś w sobie co przyciąga mężczyzn w każdym wieku. Szczerze to jest to trochę męczące bo bywają osobniki nachalne. 

Wiesz że takie osoby jak ty są męczące? Ja jestem młoda mam 22 lata a mam sąsiada który ma 45 i sobie wmówił że mnie poderwie ,on myśli że moje odrzucenie to takie droczenie się z nim a ja mam faceta już dość,patrzec na niego nie mogę bo to co robi jest oblesne , tak samo jak ty mówi że młode go chcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wiesz że takie osoby jak ty są męczące? Ja jestem młoda mam 22 lata a mam sąsiada który ma 45 i sobie wmówił że mnie poderwie ,on myśli że moje odrzucenie to takie droczenie się z nim a ja mam faceta już dość,patrzec na niego nie mogę bo to co robi jest oblesne , tak samo jak ty mówi że młode go chcą 

Do niektórych ludzi nie dociera że się ośmieszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Ja zauważyłam coś całkiem odwrotnego,  młode kobiety po paru randkach idą do łózka i myślą, że coś z tego będzie a ze starszymi trzeba się natrudzić bo one wiedzą, że młody chce tylko na raz. 

A po paru randkach to niby tak strasznie szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie starsza się nie podoba bo ma już brzydka twarz i ciało , na starsze lecą ci którzy są regularnie odrzucani przez młode ładne, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 

Żonaty młody mężczyzna nie jest przecież odrzucanym. Zonę widziałam i jest młodą ładną kobietą wiec czemu mnie podrywa? Gdy tylko zostajemy sam na sam to chce mnie pocałować, są to naprawdę tylko minuty i ja go stopuje i wracam do towarzystwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślałam, że szybko to przy poznaniu się np. w klubie, albo na pierwszej randce. Ale na 3, 4, 5 randce? To ile bys chciala żeby facet za Toba chodzil?

Wbrew pozorom zgdywanie zakonnicy wcale nie jest takie atrakcyjne jak Ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Żonaty młody mężczyzna nie jest przecież odrzucanym. Zonę widziałam i jest młodą ładną kobietą wiec czemu mnie podrywa? Gdy tylko zostajemy sam na sam to chce mnie pocałować, są to naprawdę tylko minuty i ja go stopuje i wracam do towarzystwa. 

Weź leki bo ci się wydaje że jesteś w meksykańskim serialu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Je'bac męskie kurvya
1 godzinę temu, Gość Nonkonformistka napisał:

. Przecież w domu czeka na niego ładne młode ciałko chętne do seksu. 

Bo ścierwa już takie są - zdradzaja nie dlatego że ładniejsza czy Fajniejsza ale dlatego Że NOWA, Inna. Każdy je'bany samiec poleci. Wystarczy zielone światło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 31 lat i w ogóle nie kręcą mnie młodsi, więc takich spławiam.A nawet mam adoratora rówieśnika i jest mega dziecinny z zachowania 😮

Faceta mam 22 lata starszego i ogólnie gustuje w takich kilkanaście- 20 lat starszych od siebie. Dlaczego? Wydaja mi sie bardziej mescy, zwykle sa lepiej ustawieni, no i siłą rzeczy czuje się przy nich bardziej atrakcyjnie niż przy młodszym bo przy takim czuje sie wrecz staro pomimo, że podobno wygladam młodziej niż na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślałam, że szybko to przy poznaniu się np. w klubie, albo na pierwszej randce. Ale na 3, 4, 5 randce? To ile bys chciala żeby facet za Toba chodzil?

Wbrew pozorom zgdywanie zakonnicy wcale nie jest takie atrakcyjne jak Ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu te marzenia starszej nudnej pani , był chwilę spokój na forum od niej i wróciła , serio uważasz że 20 letni facet zamiast młodej barbie chce poślubić starsza Grażynę? Po przekroczeniu pewnego wieku takie panie jak ty to się traktuje jak ciotki albo babcie nie jak obiekt seksualny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz że takie osoby jak ty są męczące? Ja jestem młoda mam 22 lata a mam sąsiada który ma 45 i sobie wmówił że mnie poderwie ,on myśli że moje odrzucenie to takie droczenie się z nim a ja mam faceta już dość,patrzec na niego nie mogę bo to co robi jest oblesne , tak samo jak ty mówi że młode go chcą 

Rozumiem, ze twój sąsiad jest nachalny ale co ma to wspólnego ze mną? To nie ja podrywam, to nie ja chce skraść buziaka czy przytulić. To, ze ktoś mówi mi dzień dobry to dla mnie nic nie znaczy ale gdyby poprosił mnie o nr tel w jakiejś tam sprawie a pózniej pisał SMS prosząc w nich o randkę to już co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem więcej młodzi faceci się często z takich mamusiek i ciotek smieja , ostatnio 40 latka podrywala mojego 25 letniego kumpla to jej w twarz powiedział "spier//dalaj" , druga starsza sąsiadka dorwala 30 latka ale on jak widzi młode to mu jezor na wierz wychodzi , z ta 50 latka jest bo mu gotuję dogadza a po drugie żadna młoda go nie chciała bo jest brzydki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niektórzy pewnie i lecą na starsze, ale ja osobiście źle bym się czuła w takim związku i ciagle widziałabym konkurencje w młodszych. To ja wolę być atrakcyjniejszą stroną w związku, a facet może być za to zaradniejszy, więc dlatego raczej gustuje w starszych, ewentualnie rówieśnikach, ale młodszy o więcej niż 2, 3 lata kompletnie odpada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nonkonformistka napisał:

Rozumiem, ze twój sąsiad jest nachalny ale co ma to wspólnego ze mną? To nie ja podrywam, to nie ja chce skraść buziaka czy przytulić. To, ze ktoś mówi mi dzień dobry to dla mnie nic nie znaczy ale gdyby poprosił mnie o nr tel w jakiejś tam sprawie a pózniej pisał SMS prosząc w nich o randkę to już co innego. 

Żona mu nie daje i tyle , nasluchal się że starsze zrobiła wszystko i oto efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adele
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu te marzenia starszej nudnej pani , był chwilę spokój na forum od niej i wróciła , serio uważasz że 20 letni facet zamiast młodej barbie chce poślubić starsza Grażynę? Po przekroczeniu pewnego wieku takie panie jak ty to się traktuje jak ciotki albo babcie nie jak obiekt seksualny 

Znam takich, którzy się oświadczyli i ożenili, więc chyba chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żona mu nie daje i tyle , nasluchal się że starsze zrobiła wszystko i oto efekt

Wbrew pozorom facet na seks nie wybrzydza , weźmie nawet najgorsza raszple, facet zaczyna wybrzydzac jak chce związku dzieci i codziennie ja oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą może jestem dziwna, ale dla mnie facet nie musi być wcale piękny, tzn. fajnie jeśli jest przystojny, ale wolę jeśli jest zaradny, dobrze zarabia. Nie tylko dla pieniędzy(choć też), ale to dodaje mu takiej męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonkonformistka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Myślałam, że szybko to przy poznaniu się np. w klubie, albo na pierwszej randce. Ale na 3, 4, 5 randce? To ile bys chciala żeby facet za Toba chodzil?

Wbrew pozorom zgdywanie zakonnicy wcale nie jest takie atrakcyjne jak Ci sie wydaje

Jak mężczyzna czegoś pragnie to długo poczeka bo kobieta to nie tylko ci/pka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×