Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polkowskie

pameitacie takiego piłkarza Miroslav Klose? On urodził sie w Opolu i przez to zaczął nienawidzieć Polskę uciekł do Niemiec i strzelał naszej reprezentacji gole

Polecane posty

Gość Polkowskie

gdyby sie urodził w innym województwie niż opolskie zrozumiałby że Polska to nie jest takie smierdzace govno jak opole, zostałby w polsce i grał dla naszej reprezentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 godziny temu, Gość Polkowskie napisał:

gdyby sie urodził w innym województwie niż opolskie zrozumiałby że Polska to nie jest takie smierdzace govno jak opole, zostałby w polsce i grał dla naszej reprezentacji

Jesteś zakurrwiałym skurrwysynem idi/oto, Opole i województwo Opolskie jest ładne, czyste i zadbane skurrwielu, nigdy nie byłeś w województwie Opolskim więc stul swój parszywy ryj frajerze, w województwie Opolskim są świetnej jakości drogi, ładne czyste i zadbane wsie wyglądające jak w Niemczech skurrwysynie i ludzie na Opolszczyźnie są dumni że mieszkają w województwie Opolskim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 godziny temu, Gość Polkowskie napisał:

 

W Opolu śmierdzi tak? To spójrz na zajeebaną śmierdzącą guuwnem warszafkę skurrwysynie, w warszawce popsuła się oczyszczalnia ścieków i wszystkie ścieki spływają do Wisły i co zatkało cię? Spójrz lepiej na śmierdzącą warszaffkę w której goowna płyną wisłą frajerze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh

Lewandowski jest lepszy od klozeta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Spójrz lepiej na Lewandowskiego on kurrwa urodził się w warszaffce i co też gra do obcej reprezentacji Bayern Monachium i co? Jak to skurrwysynie wytłumaczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miroslav klose urodzil sie w opolu i poczul wyzszosc nad reszta polakow, ktorzy urodzili sie gdzie indziej, uswiadomil sobie ze w jego zylach plynie krew rasy panow i uciekl do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Spójrz lepiej na Lewandowskiego on kurrwa urodził się w warszaffce i co też gra do obcej reprezentacji Bayern Monachium i co? Jak to skurrwysynie wytłumaczysz? 

Lewandowski gra w reprezentacji Polski. A ty chyba nie pamietasz jednego wywiadu z nim oto cytat:

- Kocham Polskę i gra w reprezentacji na polskich stadionach sprawia mi przyjemność. - mówi Lewandowski. - Ale gdyby mecz się odbywał w Opolu, to bym odmówił gry. Przepraszam, ale to miasto jak i całe województwo opolskie to totalny smród. Bieda, ludzie uciekają jak z objętego wojną Donbasu, a na ulicach płynie fekal. - dodaje ze śmiechem kapitan reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, goownopsasialala napisał:

Kogo obchodzi co mowi jakis polaczek ktory wystepuje w kazdej reklamie w telewizji, bo mnie nie

sam jestes polaczkiem do tego chorym na schizofrenie i bezrobotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Lewandowski gra w reprezentacji Polski. A ty chyba nie pamietasz jednego wywiadu z nim oto cytat:

- Kocham Polskę i gra w reprezentacji na polskich stadionach sprawia mi przyjemność. - mówi Lewandowski. - Ale gdyby mecz się odbywał w Opolu, to bym odmówił gry. Przepraszam, ale to miasto jak i całe województwo opolskie to totalny smród. Bieda, ludzie uciekają jak z objętego wojną Donbasu, a na ulicach płynie fekal. - dodaje ze śmiechem kapitan reprezentacji.

Dobrze wiesz skurrwysynie że Lewandowski tak nie mówił i nie pisał wieśniaku i doskonale wiesz że to co piszesz to sobie wymyśliłeś, chory psychicznie "człowieku" o ile można cię nazwać człowiekiem, ps poczytaj sobie w Google że Lewandowski gra dla Bayern Monachium a nie dla Polskiej reprezentacji skurrwysynie ps pokazałem twoje wpisy o Opolu i Namysłowie władzom Opola i Namysłowa i możesz mieć sprawę w sądzie za antyreklamę i oczernianie tych miast, a to jest karalne i to jest działanie na szkodę miasta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

sam jestes polaczkiem do tego chorym na schizofrenie i bezrobotnym

co to ma do tego, ze nikogo nie interesuje co ma do powiedzenia jakis pozelowany pilkarzyna ktory pcha sie do kazdej reklamy, zeby natrzaskac kasy, a jego zona to instagramowiczka karierowiczka plastik, ktory sie uwaza za boginie wszystkich polek XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Dobrze wiesz skurrwysynie że Lewandowski tak nie mówił i nie pisał wieśniaku i doskonale wiesz że to co piszesz to sobie wymyśliłeś, chory psychicznie "człowieku" o ile można cię nazwać człowiekiem, ps poczytaj sobie w Google że Lewandowski gra dla Bayern Monachium a nie dla Polskiej reprezentacji skurrwysynie ps pokazałem twoje wpisy o Opolu i Namysłowie władzom Opola i Namysłowa i możesz mieć sprawę w sądzie za antyreklamę i oczernianie tych miast, a to jest karalne i to jest działanie na szkodę miasta 

wladzom namysłowa? mówisz o zarządzie firmy namysłów pils? opole to wiem miasto ale namysłow nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
5 minut temu, Gość gosc napisał:

wladzom namysłowa? mówisz o zarządzie firmy namysłów pils? opole to wiem miasto ale namysłow nie istnieje

Dobrze wiesz idi/oto że miasto Namysłów istnieje, wystarczy sobie wpisać Namysłów w Google i poczytać o tym mieście skurrwysynie i skoro Namysłów nie istnieje to niby gdzie jest produkowane piwo Namysłów Pils? i skoro Namysłów nie istnieje to dlaczego mam w dowodzie osobistym miejsce urodzenia Namysłów? Jak tp wytłumaczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Dobrze wiesz idi/oto że miasto Namysłów istnieje, wystarczy sobie wpisać Namysłów w Google i poczytać o tym mieście skurrwysynie i skoro Namysłów nie istnieje to niby gdzie jest produkowane piwo Namysłów Pils? i skoro Namysłów nie istnieje to dlaczego mam w dowodzie osobistym miejsce urodzenia Namysłów? Jak tp wytłumaczysz? 

wszystkie te strony o namysłowie zrobiłeś ty. przecież ty od kilku lat całe zycie siedzisz przed kompem połowe czasu na kafeterii a połowe w internecie tworzysz fałszywe strony o namysłowie. gosciu niezle masz w bani żeby sobie wymyslec miasto. ale mogles umiejscowic namyslow w jakims lepszym wojewodztwie niz opolskie z którego ludzie uciekaja jak muslimy z afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×