Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbara

Domek holenderski i niemowlak

Polecane posty

Gość Barbara

Hej dziewczyny. Mam możliwość wyjechać nad może do domku holenderskiego. Moje dziecko ma 2 miesiące. Uważacie, że powinniśmy jechać?

Boję się jechać,bo droga zajmie nam 3h bez korków, będę musiała spać na sofie rozkładanej w salonie, bo w pokoju nie ma miejsca na łóżeczko. Nad morzem może być wietrznie. W ośrodku za głośno. Uważacie ,że jestem zbyt przewrażliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Barbara napisał:

Hej dziewczyny. Mam możliwość wyjechać nad może do domku holenderskiego. Moje dziecko ma 2 miesiące. Uważacie, że powinniśmy jechać?

Boję się jechać,bo droga zajmie nam 3h bez korków, będę musiała spać na sofie rozkładanej w salonie, bo w pokoju nie ma miejsca na łóżeczko. Nad morzem może być wietrznie. W ośrodku za głośno. Uważacie ,że jestem zbyt przewrażliwiona?

Uważam że jesteś. Chociaż rozumiem cię, bo dziecko ma dopiero 2 miesiące i jesteś w nowej sytuacji. Myślę że nie ma się co bać tego że będzie wietrznie, ubieraj dziecko odpowiednio ale pamiętaj żeby nie przegrzac, a to że w środku głośno może wyjść ostatecznie na plus, bo dziecko w absolutnej ciszy też nie powinno spać bo potem najmniejszy szmer mu przeszkadza.

Nie martw się, będzie dobrze. Miłego wyjazdu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Dziękuję za odpowiedź. Ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedy ty chcesz tam jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przygotuj się, że w nocy będzie cholernie zimno w takim domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Barbara napisał:

Jutro

To nie wiem po co się wybierasz, skoro cały tydzień ma być deszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Domki holenderskie są super. Z reguły mają dwie sypialnie i salon. W jednej jest duże małżeńskie łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×