Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemas

Czy są chętne panie na ostry namiętny sex a później może i coś więcej

Polecane posty

Trzeba spróbować czegoś nowego w granicach rozsądku może być to ciekawe doświadczenie na pewno są tu kobiety wyposzczone i lubiące być dobrze wypieszczone przez mistrza z chęcią bym się umówił albo popisał tak z kobietą do 45 lat kulturalna i zadbana oczywiście czekam na propozycje ja wysoki przystojny dobrze obdarzony gadatliwy z poczuciem humoru i dystansem do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXX

Też mnie się chce czasem i mam taką ochotę na wejście w jakąś dziurkę to wiem jak to jest jak się chce i człowieka nosi .Sam miałem ochotę tutaj napisać podobny temat bo też mnie czasem tak ciągnie żeby przeorać krocze ostro mym sprzęciorem jakiejś lasce .To na pewno tutaj jakieś są co by chciały się umówić na dobre bzykanko .Ja bym chciał z taką nawet co ma 30 parę lat nawet 40 parę lat byle była dobra w te gierki i znała się na rzeczy .Jak tutaj  wchodzę to sam czasem tak myślę żeby poszukać jakiejś fajnej użytkowniczki co by była chętna na ostre igraszki sam na sam i się wypięła chętnie i dała posmakować dziureczki .No na pewno się tutaj znajdzie taka co by się spotkała na skok w bok ja tam też szukam takiej co to jest chętna na odlot i nie jest jakaś cnotka tylko lubi skakać na bolcu i dosiada od razu bez zbędnego gadania .Taką najlepiej tutaj szukać co umie od razu majtki zdjąć stanik zrzucić i się otwiera przed tobą i nie ględzi tylko chce tego i jest zdecydowana że lubi to robić i ma ochotę na dobrą zabawę bo przecież kobiety też często są takie że chcą młodego ogiera co im dobrze przeora dziureczkę swoim bolcem .Ja to bym czasem tak przeorał jak rolnik pole że tylko nogi rozłoży a ja wjeżdżam do jej zagrody xd  No to jak tutaj się znajdziie jakaś to będziesz miał szczęście bo dobrą kochanicę mieć to już połowa sukcesu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę las rąk same naciągary ich strata a miały by zaszczyt mnie poznać i być szczęśliwe ale one wolą papierki zwane pieniędzmi to niech się do papierów przytulą ja szanuje siebie i nie zniżam się do niektórych poziomu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×