Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Martwi mnie, że córka odbiła chłopaka przyjaciółce

Polecane posty

Gość Gość

I nie wiem czy się w to wtrącić? Przyjaźniły się bardzo długo, aż poróżnił je chłopak. Do tego stopnia, że z nierozłącznych stały się wrogami. Nawet poszarpały się w szkole, ale chyba zrozumiały, że bić się nie mogą. Jednak dalej się kłócą i wyzywają na każdym kroku. Jestem w kontakcie z wychowawczynią i dyrektorką, ale to tylko rozmowy na temat zachowania w szkole. Jestem trochę zawiedziona jej postawą, ale też nie wiem czy jest sens mieszać się w sprawy 16 latków, bo to przecież nie są poważne związki, choć im się wydaje, że to miłość na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz. Dużo jest par które poznały się w wieku 16-17 lat i są ze sobą całe życie. 

Ja bym się nie wtrącała. Tak, twoja córka wiedząc że to chłopak jej przyjaciółki i prawdopodobnie jej na nim zależy nie powinna robić żadnych kroków w tym temacie. Jednak on gdyby był taki wierny itd nie zostawiłby przyjaciółki dla twojej córki. Twoja córka teraz może tylko osie spodziewać że zostawi ja dla innej tak jak zostawił jej przyjaciółkę dla twojej córki. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cóż, ani ta przyjaźń niewiele warta, ani ten chłopak. Samo się rozleci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola

Powinnaś odbyć rozmowę z córką, że takie zachowanie nie jest w porządku i co by zrobiła, gdyby to inna dziewczyna odbiła jej chłopaka bo przecież skoro on z taką łatwością poszedł do niej to czemu nie miałby iść do kolejnej? Robi się z niej natoletnia ..., która potem nie będzie miała oporów przed włażeniem do łóżka żonatym. Owszem chłopak też ma w tym dużo winy, bo jakby nie chciał to by nie odszedł od swojej dziewczyny, ale ten wiek jest taki głupi, że naprawdę z takimi gówniarzami ciężko logicznie porozmawiać, bo widza tylko czubek własnego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Porozmawiaj z nią by zapytać czy ten  chlopak był tego wart. Jak tak to nie wracaj się. Nigdy nie wiemy czy to miłość na całe życie czy nie. Pewnie nie, ale jednak tak wybrala i to ona musi brać odpowiedzialność za swoje czyny. Broń boże ja za to karcic. Co do wypowiedzi  wyżej to brak słów. Nie ma żadnej winy kobieta która "wskakuje do lozka" żonatym. Bo niby jaka? Ona jest wolna i może robić co chce, w takiej sytuacji jedyna winna osoba jest mężczyzna. Wbijcie to sobie wreszcie do głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Porozmawiaj z nią, czy będzie umiała mu naprawdę zaufać po tym. W końcu zostawił swoją dziewczynę dla jej przyjaciółki. To nawet w dorosłym świecie jest nie w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Porozmawiaj z nią, czy będzie umiała mu naprawdę zaufać po tym. W końcu zostawił swoją dziewczynę dla jej przyjaciółki. To nawet w dorosłym świecie jest nie w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×