Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pinezka

"Przyjaciele" - zachwycają?

Polecane posty

Ostatnio znowu zrobiło się głośniej o serialu "Przyjaciele", nawet powstała o nim jakaś książka. Czy Wy też uważacie, że to jeden z najlepszych seriali w historii?

Ja przyznam się szczerze, że zachęcona entuzjastycznymi recenzjami koleżanek postanowiłam zapoznać się z tym tytułem i... po pięciu minutach totalnie się wyłączyłam, był to dla mnie jeden z najnudniejszych filmów, jakie zdarzyło mi się oglądać. Dawałam mu jeszcze dwie kolejne szanse, ale za każdym razem z tym samym skutkiem - zero zainteresowania, nuda i ziewanie... Totalnie nie potrafię się w to wciągnąć i kompletnie nie rozumiem fenomenu tego serialu. A jeśli przy okazji podzielę się swoją refleksją w gronie znajomych, wszyscy robią wielkie oczy i nie wierzą, że nie pieję z zachwytu. Czasem pojawia się we mnie podejrzenie, że bycie fanem "Przyjaciół" jest po prostu modne, że nawet osoby, którym serial średnio się podoba, czują się niejako w obowiązku wyrażać swoje uwielbienie.

Ciekawa jestem jakie jest Wasze zdanie? Czy ktoś ma tak jak ja, że go to jednak "nie zachwyca"?...

Gość gość

Przyjaciół nie oglądałam, być może spróbuję. Ja piałam z zachwytu oglądając Różowe lata '70, Californication, Synowie Anarchii, Zwariowany Świat Malcolma. Swoją drogą obejrzałabym coś w klimacie Synów Anarchii.

Kiedyś bardzo lubiłam przyjaciół, po latach chciałam wrócić do serialu z którym miałam tak miłe wspomnienia i niestety okazało się że to nie to 😕 Chyba dorosłam... już mnie tak nie śmieszy jak kiedyś 😉

Gość Fajny serial

Ja ogladalam jako nastolatka i dzis moge oglądać co chwile te same odcinki i śmieje sie w głos. Mam do tego serialu sentyment. Myśle ze podoba sie on rocznikom 78-83

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować